Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

FIFA more like CIPA jebemti

 

Drugače meni najjače igračke FIFA:

 

FIFA 98 (notranji fuzbal)

FIFA 99 (prva kupljena oriđiđi FIFA pri meni, tudi največ igrana)

FIFA 2001 (nasploh sem takrat zgleda bil mega fan EA Sportsov, ker sem imel FIFA/NBA/NHL 2001 :D)

FIFA 2003 (pomoje zadnja, ki sem jo več igral, ta je imela nek "next-gen" update glede na 2002)

 

Pa World Cup 2002, kjer so igralci imeli super powerje :D 

 

Po tem pa me je nekako minilo do igric FIFA, čeprav po sili razmer jih še zmeri kupim (stare verzije cheapursko), da lahko nongaming FIFA gaming kolegom dam na plejca :D 

Povezava do prispevka

Verjetno je še kaj kode v igri iz tega obdobja :D

 

Sicer pa so s FUT in monetizacijo prenehali razvijati igro kot simulacijo in šli v čist arkadne vode, pa še to res slabo, polno bugov in exploitov. Od fifa 18ke pa je itak copy&paste, še menije oz. UI se jim ne da več spreminjati.

 

Še najhujši greh je da so še odstranili manual defending, ful je vse postalo odvisno od AI ne od igralca.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 20 minutami:

FIFA more like CIPA jebemti

 

Drugače meni najjače igračke FIFA:

 

FIFA 98 (notranji fuzbal)

FIFA 99 (prva kupljena oriđiđi FIFA pri meni, tudi največ igrana)

FIFA 2001 (nasploh sem takrat zgleda bil mega fan EA Sportsov, ker sem imel FIFA/NBA/NHL 2001 :D)

FIFA 2003 (pomoje zadnja, ki sem jo več igral, ta je imela nek "next-gen" update glede na 2002)

 

Pa World Cup 2002, kjer so igralci imeli super powerje :D 

 

Po tem pa me je nekako minilo do igric FIFA, čeprav po sili razmer jih še zmeri kupim (stare verzije cheapursko), da lahko nongaming FIFA gaming kolegom dam na plejca :D 

World cup 2002.  Why you do dis? Best fifa.

Povezava do prispevka

Meni je bil samo PES dober v tistih časih, ko sem igral PES 3 je bil občutek podoben, ko vidim sedaj UFL napram fifi, simulacija napram neki glupi arkadi.

 

Sama fifa me nikoli ni navdušila, samo so pri Konamiju čist zabluzili z next-gen PES, tako da ni bilo izbire.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 urami:

FIFA 99 (prva kupljena oriđiđi FIFA pri meni, tudi največ igrana)

FIFA 2003 (pomoje zadnja, ki sem jo več igral, ta je imela nek "next-gen" update glede na 2002)

 

Tole smo nažigal na ps1 k nč. Glej k Beckham zglea isto k IRL. Pa tm en pixl brez las v rdečem dresu :rofl:

20210923_164658.jpg

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 9 minutami:

Sploh ne vem katero igro bi prvo poizkusil, ker je tole moja prva konzola po dreamcastu. Pa še tega je kupil moj brat že zelo dolgo časa nazaj

 

Ojej... jelly sem :) Vplačaj PS+ in igraj igre s kolekcije, ki jih dobiš... to maš lahko day 1. Pol pa se odloči al boš kupoval digital, zbiral retail, preigral in prodajal naprej retail. Tolko je tega, če nisi še sploh mel Playstation, da je sploh težko povedat. GoW, Tlou 1, Tlou 2, Uncharted-i, HZD, GoT... ti pa si enkrat omenjal, da maš full malo časa za gaming :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

 

ti pa si enkrat omenjal, da maš full malo časa za gaming :D

 

Poleti sploh nimam časa zaradi zunanjih aktivnosti pa poletja na sploh. Zdej pa ko bo grdo vreme pa bom našel nekaj časa za gaming haha... Pa iskreno ne vem kok bo kej časa v prihodnosti, ker je v planu otrok :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...