Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Lepi Šime reče pred 16 minutami:

To sem že enkrat na pc probal in meni ne sede ta HC tip iger, ki se derejo nate git gud. 

Rabim sprostitev ne stres 😁

Verjetno bom šel takoj na TLOU serijo. 

Astro's Playroom (Dobiš prednaloženo na konzoli).

+

tomazek reče pred 11 urami:

Vplačaj PS+ in igraj igre s kolekcije, ki jih dobiš...

 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Pravkar:

A ni TLOU tko bolj zgodbovna igra? 😁

 

Ma dobr sej nisem spet tok slab. Sem se vseeno ta novi Star Wars obrnil 😁

Tlou je sinonim za stres,.. Zlasti drugi del,.. Vse je tako izprijeno temačno in nasilno,..da sem rabil premore.(špil je drugače neverjeten,..)  Raje Demon's Souls igram sedeč na žebljih,.. mislim da je manj stresno.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 9 minutami:

šime: če nimaš še PSN / PS+, si naredi US račun...US PS+ je dobrih 30€ letno.

 

Kuk, hvala za info. Bom naredil... Samo najprej bo treba PS5 dobit domov :)

 

foker reče pred 1 uro:

Tlou je sinonim za stres,.. Zlasti drugi del,.. Vse je tako izprijeno temačno in nasilno,..da sem rabil premore.(špil je drugače neverjeten,..)  Raje Demon's Souls igram sedeč na žebljih,.. mislim da je manj stresno.

 

A res? Damn, ok bom premislil. Sem pa načeloma dosti odporen na take reči, ker na dnevni bazi gledam Nature is metal pa gore stvari na reddit:mafija:

Povezava do prispevka

Ej a lahko ufuraš tak lifehack, da dljaš PS4 igrico na PS5, vržeš na prenosni disk, potem pa prenosni disk priklopiš na PS4 in špilaš igrico?

 

Fora je v tem, da imam PS4 na lokaciji brez zaresne internetne povezave, pa bi rad par igric spravil do njega, ne da ga spet prevažam v civilizacijo ...

Povezava do prispevka

PS5 bo najkrajša generacija Sony konzol. Itak ga je že zdaj težko dobit, bo pa sicer še en novejši model, ampak čez par let bo itak šestica udarila in tisto bo tapravo. /ni sicer čisto moje osebno mnenje, ker sem pač že dosti na to temo "slišal" . ;) 
Če se pa motim, pa me čez par let posipajte oz. se bom kar sam :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Ej a lahko ufuraš tak lifehack, da dljaš PS4 igrico na PS5, vržeš na prenosni disk, potem pa prenosni disk priklopiš na PS4 in špilaš igrico?

 

Fora je v tem, da imam PS4 na lokaciji brez zaresne internetne povezave, pa bi rad par igric spravil do njega, ne da ga spet prevažam v civilizacijo ...

Nope. PS diski so enkriptani. Podatke lahko bere le konzola na kateri so formatirani/inštalirani.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 urami:

PS4 je taka majhna konzolca, da si jo je DaPubec nekaj časa vsak vikend nosil v Ljubljano, ko je pač še hodil tja. Tudi na morje na Murter za tista 2-3 tedna poleti. 

Meni je lih to všeč, da imam vse za življenje na vikendu. Da nea rabim pakirat, pač pa se samo zapeljem gor. Tako da zelo ne-rad si trogam kaj več kot stvari v žepih okoli in bi mi tako prenašanje zunanjega diska res olajšalo reči

 

No, saj počasi so se spravili delat optiko tam, hvala za prihajajoče lokalne volitve :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 36 minutami:

Sem misil, da bi mi enkriptalo na account, ne konzolo. Ah well. Thanks. 

 

JediEagle reče pred 28 minutami:

aaah, whaaat? Seveda se, ravnokar sem izmenjaval prenosni disk med PS4 in PS5, vse lepo delal. Ja, iz PS5 sem šel na PS4.

Tko da lp.

Aaaa, sorry, ne vem čemu sem razumel, da je govora o notranjem disku. :facepalm:

Pojma nimam kako je z zunanjimi diski in licencami za igre. Očitno se da, če JediEagle potrjuje. My bad.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...