Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pa to popizdiš ...vidim da lahko kupim, grem skozi cel postopek dam oddaj pa me vrže ven brez kakršnegakoli potrdila o tem da sem kupil...

 

sem poklical center,...mi reče napaka na njihovi strani (2), mi reče naj pokličem drugega (3) da bodo uedili z ročnim vnosom naročila...pokličem tistega...pa mi lepo reče dajte reklamacijo pisno in bomo videli če se da kaj urediti...lol...razumem da imajo norišnico, a če mi je prvi lahko videl da se je nekaj zalomilo pri naročilu na njihovi strani, zakaj moram jebeno pisno urejati zadeve, če lahko preverijo in uredijo sami. Mah, sem že rahlo znerviran od samega klikanja in čekiranja zaloge, potem pa še zaplet in najslabši možni način reševanja zadeve...saj sem poslal, a saj je jasen rok urejanja pisnih reklamacij.

 

Malo razočaran nad BB zaenkrat, vseeno pa upam da korektno uredijo zadevo.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Baje je bila tale ponudba na voljo, ker so preklicali naročila tistim, ki so kupili po več izdelkov hkrati (verjetno skalperji).  Vsaj tak mi je povedala ženska po telefonu. 27. in 28. pa naj bi dobili novi zalogi.

Upam da komu pomaga. Srečen lov.

Lp

 

P.s.

Pa ne okrog govort:D

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Baje je bila tale ponudba na voljo, ker so preklicali naročila tistim, ki so kupili po več izdelkov hkrati (verjetno skalperji).  Vsaj tak mi je povedala ženska po telefonu. 27. in 28. pa naj bi dobili novi zalogi.

Upam da komu pomaga. Srečen lov.

Lp

 

P.s.

Pa ne okrog govort:D

Ja seveda, si vsaj preveril datume preden si šel lagati? :D

 

Razen, če so seveda dobave tudi ob nedeljah?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

 tole bo v naslednjem PS+, prvič slišim, izgleda kul

Pred kratkim preigral, zdaj pa igram Sekiro.

 

Moje mnenje: ta igra si ne bi smela dovoliti, da se sploh kaj primerja s sekirom pa ostalimi fromsoft špili.

Je zanimiv koncept in vse, ampak res plitko razvito in tudi po dolžini se ne kosa z ostallimi.

Spoiler

 

Vse skupaj imaš na voljo 4 različne lupine, ki se ne razlikujejo grozno (ena tank, ena splošna, ena endurance,...) in 4 različna orožja. To je v bistvo to. 

 

Dober koncept in IMO ogromno neizkoriščenega potenciala.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...