Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

linuxx1337 reče pred 13 minutami:

Tale PS+ je res iz meseca v mesec slabši... očitno imajo veliko smeti in se jih morajo znebiti. :sick:

Mnja, od julija dalje edino kar mi je blo kul je blo Hitman 2, ampak realno od 2020 do julija 2021 je bil pa kar carski nabor. Mislim, da je še vedno dost stvari, ki bi lahko bile zanimive, ponavadi po kakih treh letih pride kak carski AAA naslov, ne bi se branil kakega starejšega med PS4 naslovi (čeprav niso vsi iz PS4 ere) - npr. Arkham City, Bioshock Infinite, Nier Automata, Bastion, MGS4, Titanfall 2, ... sej možno da so nekateri od teh že bili, uglavnem nekaj v takem slogu bi komot lah navrgli

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

Mnja, od julija dalje edino kar mi je blo kul je blo Hitman 2, ampak realno od 2020 do julija 2021 je bil pa kar carski nabor. Mislim, da je še vedno dost stvari, ki bi lahko bile zanimive, ponavadi po kakih treh letih pride kak carski AAA naslov, ne bi se branil kakega starejšega med PS4 naslovi (čeprav niso vsi iz PS4 ere) - npr. Arkham City, Bioshock Infinite, Nier Automata, Bastion, MGS4, Titanfall 2, ... sej možno da so nekateri od teh že bili, uglavnem nekaj v takem slogu bi komot lah navrgli

Titanfall 2 in Bioshock sta že bila. 

Povezava do prispevka

Jaz sem jezen samo, da sem falil Final Fantasy 7 RE in Bugsnax, pa sem že imel PS+ :D

Vse ostalo kar sem želel sem pa dobil preko PS+ in PS+ collectiona :mafija: zaenkrat edino kar sem kupil je FIFA21 in Witcher 3. Pa pomoje mi ne bo treba nobenega špila kupit do naslednjega black fridaya, zdej samo upam da bo še kaj iz moje wishliste do takrat na PS+

Povezava do prispevka

Jaz imam PS+ vedno, ampak ga res malo korsitim. Pol, ko preigram kake 2-3 igre na leto, si nekako v glavi upravičim nakup. Sedaj s PS5 pa mi itak ni žal, že zaradi kolekcije. Sem preigral iz kolekcije kar nekaj špilov in me je prišlo precej ceneje kot, če bi kupil igre posebej +  pač še kar bom dobil tokom leta, bo ziher kaj za preigrat.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 21 urami:

Kr excited sem, zdej moram osvojit nove navade kot je zmerjanje ljudi z lidlici in hypanje stipe state drive-a. 

 

Arey reče pred 16 urami:

A ps+ smeti je pa pogoj za MP, ni neke cenejse dejte-mi-mp-in-si-vtaknite-gnile-igrice-v-joypad varijante?. 

 

Jaz ga nisem utegnil še niti dat ven iz škatle.

Lahko bi, ampak ni mi gušt delat na vrat na nos - tako da za vikend si bom vzel čas.

 

Fortnite, Genshin in te lahko igraš brez PS+.

Za to PS+ PS5 kolekcijo si bom pa tudi jaz končno omislil PS+, je no brainer imo...

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 urami:

 

 

Jaz ga nisem utegnil še niti dat ven iz škatle.

Lahko bi, ampak ni mi gušt delat na vrat na nos - tako da za vikend si bom vzel čas.

 

Fortnite, Genshin in te lahko igraš brez PS+.

Za to PS+ PS5 kolekcijo si bom pa tudi jaz končno omislil PS+, je no brainer imo...

 

Za prvo igro priporocam Astro’s Playroom, ki je ze na konzoli. Zacni z levelom SSD Highway.

 

EDIT - SSD Speedway

uredilo bitje Denny Crane
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
urby20 reče pred 8 minutami:

Nakup je mozen samo v tej opciji (harvey Koper) Ps5 bluray+ps plus narocnina 12 mesec+dodaten kontroler+dodatno jamstvo 4 leta za ceno 731,99€

Niceeee, dober kombo. Jaz bi sicer uturil zraven še nek kavč za 300 €, ki že sedem let leži v skladišču, ampak vseeno solidnih 7/10

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...