Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Dne, 23. 12. 2021 at 15:29:

Imet babo je najbolj potraten hobi. Nikoli več, thx. :D

e bejš, zdje mi je pa vse jasno....

 

 

zakaj brište pobene info za kupce, se pravi še enx naslov garancija ps5, kaj bo ko bo janez prodal joškotu ps5 , joško pa hotu uveljavt garancijo? baje ne bo šlo..le v info, joško bo mogu nazaj do pulta....to bo še komedij

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 33 minutami:

Bolj kot se oddaljim od tvojega načina razmišljanja, bolj vem, da delam neki prav v življenju.

 

Also, šerifi, plz, nehite mu brisat pobene info za kupce.

stari da nimaš fufe, vrjem da ne, zdej mi je počas jasno od kje tebi ta jebena beteznost, naj ti bo, niso tu heci in želim ti vse najboljš, še th 10let k bomo na svet....

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 urama:

stari da nimaš fufe, vrjem da ne, zdej mi je počas jasno od kje tebi ta jebena beteznost, naj ti bo, niso tu heci in želim ti vse najboljš, še th 10let k bomo na svet....

Dej mi še malo potrjuj tole

ke_kit reče pred 3 urami:

Bolj kot se oddaljim od tvojega načina razmišljanja, bolj vem, da delam neki prav v življenju.

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 6 minutami:

Faaaak ne no, prav cutim feelse mtke k je hotla frocu kupit ps in ga nekako nasla, pol pa ji ga en imbecil spizdi. 


Jaz mislim, da bodo lopova našli. Čisto možno tudi, da je bil kak narkoman. 
Čutim pa podobne feelse. Mogoče celo ne matka, ampak punca/žena, ki je hotela presenetiti fanta/moža. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 27. 12. 2021 at 15:53:


Jaz mislim, da bodo lopova našli. Čisto možno tudi, da je bil kak narkoman. 
Čutim pa podobne feelse. Mogoče celo ne matka, ampak punca/žena, ki je hotela presenetiti fanta/moža. 

Eko, 5dni nazaj predn je prišlo tistih 500 plus kosov ps5 za slo, sem omenil uvozniku, oz sem ga klical, da zna kdo it na drug svet zaradi ps5, kar se dela, pri nas je model za starih 1.500sit 7e štihnu človeka, sm skor 100%, da če bo uvoznik delal kar dela glede ps5, da bo šla v roku pol leta dni ena duša na drug svet...

Povezava do prispevka
Play reče pred 16 minutami:

Eko, 5dni nazaj predn je prišlo tistih 500 plus kosov ps5 za slo, sem omenil uvozniku, oz sem ga klical, da zna kdo it na drug svet zaradi ps5, kar se dela, pri nas je model za starih 1.500sit 7e štihnu človeka, sm skor 100%, da če bo uvoznik delal kar dela glede ps5, da bo šla v roku pol leta dni ena duša na drug svet...

Razlika je v tem, da za 1500 SIT se štihne človeka, za PS5 pa ne

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

Razlika je v tem, da za 1500 SIT se štihne človeka, za PS5 pa ne

dejmo počakat, jst sm 99% da gre en v nebesa, pol jih bo pamet srečala oz itak jih bo karma tku zjebala da jim ni jasno, zakaj? zakaj neki, če te kliče dvevno 5 do 10 folka, d aima doma po 7 do 10 x ps5, je vsem jasno kaj se dela zadej...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...