Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 16 urami:

PlayStation Plus games for January: Persona 5 Strikers, Dirt 5, Deep Rock Galactic

 

 

 

Sovica reče pred 16 urami:

lol

 

nekdo reče pred 2 urama:

Ha ha dobesedno bi mi morali plačat, da to igram. PS+ ni vreden svojega denarja.

 

Dobesedno ena najboljših možnih psn+ iger.

 

Res sem razočaran, kako folk ne razume koncepta psn+ in zakaj je ta igra TOP psn igra!

 

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Ma vse tri so dobre PSN+ igre

 

Deep Rock Galactic je zelo hvaljen CO-OP shooter z 85 meta oceno in res dosti visokimi pohvalami v bolj independant reviewih

 

Persona 5 Strikers je musou igrica z nadaljevanjem zgodbe najboljšega JRPG-ja generacije. Zadovoljiš fane musou igric in Persona igric, hkrati pa ima kdo priložnost sprobat nov žanr in nasploh japanerski pristop k igricam 

 

Dirt 5 pa tudi čisto proper 7/10 po scale lestvici mainstream reviewerjev racing game

 

Kot je rekel Atomic. PSN+ je super platforma za sprobat kaj novega, če načeloma igraš oziroma kupuješ samo neke mainstream igrice

Povezava do prispevka

Kingdoms of Alamur:Re-Reckoning

Mortal Kombat X
Hell Let Loose
Hitman 2
Overcooked! All you can eat!
A Plague Tale: Innocence
Star Wars: Squadrons
Wreckfest

Days Gone
Oddworld: Soulstorm

Destruction Allstars
FFVII Remake
Control: Ultimate Edition
Shadow of the Tomb raider

tole poleg drugih za 40eur je kar dober, glede na to, da so včasih bile samo indie igrice na PS+, tole je pa že kar konkretno 

ne morm verjet da sem falil Wreckfest in FFVII Remake, ne vem kaj sem počel

Povezava do prispevka

>bedn psn mesc, persono ze mam, dork 5 ze mam, waste of 1 month/8.99€

 

>ReS sM rAzOcArAn kAkO fOlK nE rAzUme KoNcEpTa pS+

 

Lol

 

Navedek

PS+ vreden svojega keša. 

Se strinjam, sicer samo zato ker ti dajo cel bundle ps4 top gaems generacije, kar sm pa ze vec al manj predrkal oz. Si ze lastil

 

Drgac pa dost zalost ce to odstejem, EA pass skor da ponuja vec

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Sweet dve PS5 igrici in ena P5S igrica.

 

Igrice, ki bi jih v vsakem primeru enkrat nabavil pa sem jih v zadnjem letu dobil preko PS+:

Control: Ultimate Edition

Final Fantasy VII Remake

Days Gone

Plague Tale: Innocence

Persona 5 Strikers

 

Ob temu pa še PS+ Collection in vse ostalo, kar sicer ne bi nabavil, ampak jih imam zaradi naročnine možnost preizkusit. Kar se mene tiče, vsekakor vredno teh 38€ kot sem dal za letno naročnino.

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

A to si zihr? K jaz še nikoli nisem videl, da bi. Pa v bistvu si želim, da bi bilo tako, ker sem zamudil ful iger, ki bi jih rad mel v digital library.

 

Nocem na pamet govort al atm nimam izbire, mislim da smo hzd pa tlou 2x dobil, vem da sm bil parkrat mal sad k sm ze imel spil

 

Je pa mozno da je padel 1x v temu greatest(ali kakemu prej) ps+ bundlu pa potem se kot SA mesecni spil

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

 

Nocem na pamet govort al atm nimam izbire, mislim da smo hzd pa tlou 2x dobil, vem da sm bil parkrat mal sad k sm ze imel spil

 

Je pa mozno da je padel 1x v temu greatest(ali kakemu prej) ps+ bundlu pa potem se kot SA mesecni spil

 

Aja, ne ne, HZD je padu v neki posebni akciji. Tko, da je bil enkrat ps+, tadrugič pa kao free game, ki ga obdržiš tudi, če ti poteče naročnina. Pol pa maš še TLOU remastered v PS+ kolekciji, ja.

Jaz sem skor 100%, da PS+ ne ponavlja iger. sadpanda.png

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Velika prednost NSO je, da je poceni. Še posebej, če maš poln Family pack tej plačuješ v najbojšem primeru hecnih 5 € na leto za online (če maš našo regijo). Meni osebno je boljše tak sistem samo, da čimmanj za online dam. Tisti extra "free" stuff me ne gane.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Aja, ne ne, HZD je padu v neki posebni akciji. Tko, da je bil enkrat ps+, tadrugič pa kao free game, ki ga obdržiš tudi, če ti poteče naročnina. Pol pa maš še TLOU remastered v PS+ kolekciji, ja.

Jaz sem skor 100%, da PS+ ne ponavlja iger. sadpanda.png

 

Ja, HZD (in Ratchet in še nekaj iger) je bil v Play At Home akciji ob tistem prvem "samo 2 tedna da se krivulja umiri" lockdownu...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...