Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 1 minuto:

sej zna brat slovensko, razen mene mogoce =)))))

sam pisat ne zna ocitno.. jaz ne vidim problema

 

naj uporablja google translate al karkoli, bo sigurno bolj spoštljivo, kot to da nonšalantno piše angleško na slovenskem forumu - tip je prišel sem, naj se on prilagodi...kaj po ameriških forumih se zaradi nas učijo slovensko. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 16 minutami:

Kaj se bomo zdaj mi s tem tipom začeli pogovarjat po angleško, na slovenskem forumu, na katerega je on uletel ? :D

Naj se tip navadi, al naj spoka - kakšni patrioti ste mi vi to

 

 

Stipe2 reče pred 6 minutami:

naj uporablja google translate al karkoli, bo sigurno bolj spoštljivo, kot to da nonšalantno piše angleško na slovenskem forumu - tip je prišel sem, naj se on prilagodi...kaj po ameriških forumih se zaradi nas učijo slovensko. :D

Ma tip je čistop v redu, ne stoj težit za brezveze dej. Neki sem napisal malo dvoumno (ker sem pismeni invalid) in je bolj enostavno prevest v angleščino, kakor se trudit povedat na drugačen, bolj razumljiv, način.

Povezava do prispevka

Google translate helps a bit, but I know the language is hard, especially in terms of forming sentences. Don't want to sound like a moron, so I just prefer to write in English for now :) Might switch it up after getting more confident with it.
 

  

DaCapo reče pred 3 minutami:

Welcome, @True Neutral ! 

 

 

Thank you!

uredilo bitje True Neutral
Povezava do prispevka

Kul je model, ti sam piši.

  

Stipe2 reče pred 36 minutami:

 

naj uporablja google translate al karkoli, bo sigurno bolj spoštljivo, kot to da nonšalantno piše angleško na slovenskem forumu - tip je prišel sem, naj se on prilagodi...kaj po ameriških forumih se zaradi nas učijo slovensko. :D

it's stipe lol

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...