Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče pred 7 minutami:

Kveščn... a lahko s PS5 kontrolerjem skačem med kompom in PCjem? Kača želi tudi na PCju igrat s PS kontrolerjem, pa nisem najbolj prepričan kako naj to izvedem, da ne telovadim z nekim softwarom oz. jo rajši nafarbam, da ni mogoče, če se bom mogu vsakič jebat s pairingom na obeh napravah. :D

 

Seli kdo PS5 kontroler med PCjem in PS5? Izkušnje?

 

Steam ima podporo za dualsense, sam pairat bo treba vedno znova med menjavo PC<->PS5.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 10 minutami:

Kveščn... a lahko s PS5 kontrolerjem skačem med kompom in PCjem? Kača želi tudi na PCju igrat s PS kontrolerjem, pa nisem najbolj prepričan kako naj to izvedem, da ne telovadim z nekim softwarom oz. jo rajši nafarbam, da ni mogoče, če se bom mogu vsakič jebat s pairingom na obeh napravah. :D

 

Seli kdo PS5 kontroler med PCjem in PS5? Izkušnje?

 

tomazek reče pred 5 minutami:

Ma kaj boš selil kontroler. Odločiti se moraš med dvema opcijama. Al kupiti dodatni kontroler al pa ji reči, da to ne gre. 

this, v 1st worldu je zqadnja stvar k se mi da je preklapljat kontroler s parimi kliki

dela drgač super na pcju sam komu se da preklapljat

 

also, odsvetujem logitech, men je 710(?) nehal delat na w10, neki neki update, logi pa ni naaredil posodobitve tko da se moraš neki manualno jebat (again, komu se da..)

also also, če misliš sluičajno uporabljat ps5 kontroler na pcju pa furat kak pro controler na ps5ki, se prej pozanimaj če res dela na naslovih ki jih minsliš igrat, na ps5ki mi naconov pri parih ne dela, so skenslal (sicer imo pravilno, men je to ne fer da ma nekdo lahko pro controller v online pvp)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Sony bi res lahko v tej generaciji vgradil brezžično polnjenje kontrolerjev (indukcija). Če ima to že vsak drug telefon, polnilne postaje pa niso drage in so dejansko univerzalne ... Po seansi pač enostavno odložiš kontroler na polnilec, brez "zajebancije" z nekimi kabli. Maybe dočakamo v next-gen :) .  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pismo ja, kolikor berem sem se zaj.bal, ker sem prodal 2 dni nazaj kot novo 4 pro z dvema kontrolerjema za 250€, sicer prijatelju, oz. za njegove otroke ampak vseeno!?

 

Sicer jaz sicer skoraj nic ne igram vec, tamala igra switcha OLED, meni pa je malo zal, da mi gre ogromna zbirka PS iger v nic, hkrati pa me bolj mika xbox series x…


Mi lahko kdo svetuje kaj storiti v moji dilemi, oz. Xbox-a ali PS5, oz. se ena opcija obstaja samo zena ne sme izvedeti: xbox series s (fh 5h) + ps5? :)

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 33 minutami:

Sony bi res lahko v tej generaciji vgradil brezžično polnjenje kontrolerjev (indukcija). Če ima to že vsak drug telefon, polnilne postaje pa niso drage in so dejansko univerzalne ... Po seansi pač enostavno odložiš kontroler na polnilec, brez "zajebancije" z nekimi kabli. Maybe dočakamo v next-gen :) .  

 

Ni official charging postaja samo za gor postavit?

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 20 minutami:

Načeloma si si že sam odgovoril :) 
Če imaš ogromno PS zbirko iger, potem itak PS5. Razmisli edino še, zakaj TOČNO te mika X. Zgolj zaradi dveh treh iger ali.. ?


Zgolj zaradi forze horizon… Je vredno ali ni, da bi poleg ps5 vzel se “podhranjenega” xbox series s?

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 16 minutami:

 

Ni official charging postaja samo za gor postavit?


To ne vem, ampak mislim, da vseeno mora mehansko "sesti" v USB konektor. Dočim, jaz mislim, da enostavno odložiš, na postajo (ki jo že tako ali tako imaš zaradi telefona).
Poleg tega pogosto (ali celo vsakodnevno) polnjenje obremenjuje konektor/port, ki zna sčasoma odpovedovat ... V primeru brezčičnega polnjenja pa tega seveda ni. 

 

urby20 reče pred 10 minutami:

Zgolj zaradi forze horizon… Je vredno ali ni, da bi poleg ps5 vzel se “podhranjenega” xbox series s?


Zaradi ene same igre dodatna konzola? V mojem primeru je odgovor nekako ne. :)  Pa recimo, da bi rad vsaj malo bolj resno vozil, potem rabiš še volan, ki je namenjen X-u in PC-ju (in načeloma ne dela na PS!). Tako da...
Jaz imam Forzo na PC, zato teh težav sicer nimam. PS5 pa tudi še ne, dočim volan deluje tako na PC kot na PS4 (čeprav ga na konzoli dejansko skoraj nič ne uporabljam).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 8 urami:

Samo pikotek pa se res hitro sprazni…pa mam na medium vse nareto pa zdrzi lih od jutra do vecera. 

 

George Michael reče pred 3 urami:

Ce ze dajo noviga ven pa vse gadgete in novitete…kaj mi pol koristi ce mi 1 uro zdrzi. 


Does not compute, razen če živiš daleč na severu evrope.

Jaz drugače zdej res ne igram več kot 4 ure, med tednom povprečno na dan kako urco, pa še dva kontrolerja imam, tako da mogoče se ta debata mene res ne tiče. To je pa pomanjkanje časa in preveč drugih hobijev, vedno mi za neki zmanjka časa.  Samo realno se mi zdi, da je dost v redu baterija all things considered, ko smo igrali FIFA21 pri meni je PS5 kontroler zdržal dlje časa kakor PS4 kontroler

Povezava do prispevka

No nena bodi zdaj pikolovski pa crtaj kaj sem reko oz kaj nisem. Ve se kaj mislim…novi proti staremu zdrzi precej majn..na 4ki sem ga res dal 1x tednsko filat..tu pa vsaki dan. Plus tega da zaj itak zgem samo BB, kjer sploh nic od funkcij ni vkluceno…se zvocnik iz piloteka ne. 
 

kako sele bo ko bom DeathLoop pognau, te bo pa res zdrzo samo uro ali dve (ja zaj pa me lahko podcrtas).

Povezava do prispevka

Sam je carsko, kako smo Sony fanboyi na tem forumu

 

Uporabnik: "meni se zdi, da se joypad mal prehitro sprazni"

 

Konzolec:

"to si ti kriv

baterija zdrži cel dan, ne si zmišljevat

kupi si več joypadov

kupi si polnilno postajo

znižaj dim in glasnost zvoka na joypadu alo

koliko pa igraš, a nimaš lajfa

joypad v resnici zdrži dlje od PS4 pada

men zdrži 2 tedna, to maš neki na bad

špilaj na kabl in optimiziraj nastavitve nesnaga

to ni kriva konzola, ti si kriv

Sony je izdelal odličen joypad z odlično baterijo"

  • Trol 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Arey reče pred 30 minutami:

A moram dat na charging station al pa stlačit notr usb-c konektor mi je dost isto slabo če moram to narest vsake par ur uporabe.

 

mene ne sfuka kam vtaknit kontroler ampak kam vtaknit kabel

 

ps5 mam zafilan z drugimi kabli, pol morm neki na pc priklapljat in se mi zdi da ful slabše polni, ali pa nosti na polnilc od telefona, ali pa vklapljat ps4 da lahko na njem filam, v glavnem charging station mi tole ful olajša

 

samo da še nikjer ni bil znižan tako da še ga nimam :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...