Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 1 uro:

 

mene ne sfuka kam vtaknit kontroler ampak kam vtaknit kabel

 

ps5 mam zafilan z drugimi kabli, pol morm neki na pc priklapljat in se mi zdi da ful slabše polni, ali pa nosti na polnilc od telefona, ali pa vklapljat ps4 da lahko na njem filam, v glavnem charging station mi tole ful olajša

 

samo da še nikjer ni bil znižan tako da še ga nimam :D

Kaj the hell pa mas vklopljeno v konzolo? A nima like treh usbjev gor?

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 26 minutami:

Jaz mam tud zraven kavca lepo skrit en 3m usb c fast charger za telefon/kontroler. kva se jebete z nekimi usb porti na konzoli pa ta shit. 

Moras imet elitni Apple telefon iPhone da bos mel VEDNO napacen kabel pri roki ker si nazanje polnil tocno drug port kot ga rabis tisti trenutek. 

Povezava do prispevka

Tudi jaz imam uradno polnilno postajo zraven kavča in dodaten DS. Ko tisti s katerim igram zamjavka, da je baterija prazna, ga vržem na postajo in vzamem drugega. Dosti elegantna rešitev, ker sem moral grdosijo od konzole skrit za TV in mi kabel ne potegne do kavča, če polnim preko usb. Sicer pa baterija zdrži še kar nekaj časa po prvem opozorilu, da je prazna.

 

Zraven imam na TV priklopljen še PS3 in morem reč, da je kar šokanten preskok, ko nekaj časa igram na PS5 in potem prižgem PS3 ali obratno. Predvsem zaradi miniaturnega in funkcionalno ubogega DS3 (poleg tega pa še vse ostale prednosti novejše konzole). Ampak baterija pa na DS3 zdrži res dolgo in polnim jo lahko preko usbja na konzoli, ker je kabel ravno dovolj dolg.

 

Vsekakor bi si želel, da bi baterija na DS zdržala dlje, ampak mi tehnološka naprednost novega gamepada odvaga to, da ga je potrebno bolj pogosto polnit. Osebno sta mi ravno DS in SSD največja preskoka v primerjavi s prejšnjo generacijo konzol.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 urami:

mene ne sfuka kam vtaknit kontroler ampak kam vtaknit kabel

 

ps5 mam zafilan z drugimi kabli, pol morm neki na pc priklapljat in se mi zdi da ful slabše polni, ali pa nosti na polnilc od telefona, ali pa vklapljat ps4 da lahko na njem filam, v glavnem charging station mi tole ful olajša

 

samo da še nikjer ni bil znižan tako da še ga nimam :D

 

Kaj ti igraš igrice?

Povezava do prispevka

"The PS5 controllers use a lithium-ion battery. One problem with lithium-ion batteries is that they can overcharge and ultimately ruin their internal capacity. Modern controller chargers sense battery levels and will automatically reduce voltage and current when the battery is full, thus preventing overcharging. This mechanism keeps your battery healthy and increases its lifetime amount of charges. "

 

Povezava do prispevka
misko1 reče pred 20 urami:

Jaz sem s takšno polnilno postajo rešil zadevo. Samo odložiš controller in še pokaže ti ko je poln.

 

s-l300.jpg

 

samo omenil bi, da slika zgoraj deluje kot nekaj, kar sledi temule:

 

image.jpeg.7134bb451e12d9549b304cca2a89b2c2.jpeg

 

 

Ta forum ratuje res svinjski, da vas ni sram kaj se to lepi po uradnih topickih :no:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...