Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 52 minutami:

Jest sm ves čas mislu da je trol pa sm ga ignoriral. No sej se mi še vedno zdi da je. 

 

Tud ne vem zakaj ne zna pisat če zna brat.

 

Meni se tudi zdi, da se nekdo dela majmuna iz nas - nekam premalo ameriška mi je ta njegova angleščina

 

spet npm :D

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

ok, gremo nazaj na prave debate - zgleda da Sony ima že pripravljen odgovor na Microsoftovo 1st party bedo :D

 

 

A new statement from Eurogamer’s Tom Phillips states that Sony has held back a number of 1st and 3rd party announcements for its rumoured August State of Play.

Replying to a tweet talking about how big the scope is for this August State of Play, Tom Phillips stated “Sony has 1st and 3rd party stuff still to announce. Feels like it has quite smartly held some stuff back.”

 

 

Povezava do prispevka

Nobeno podjebavanje ni to. Podjebavanje je blo ko so posneli video kako lahko na PS4 sharas fizocno kopijo medtem ko si za xbox moral bit znanstvenik (mefisto rad pozabi kaj je MS hotel ufurat prejsnjo generacijo pa jih je sony pofukal v rit z zelezobetonskim blokom ki drzi most na crnem kalu). To je pa samo dober marketing - zakaj bi v enem dnevu naredil 40 announcementov ce lahko drip feedajo podatke za zastonj news cikle.

Povezava do prispevka

Meni pa je smešno, kako hoče Stipič furat to narativo, da se kao MS in Sony ful podjebavata :D. Prav simpatično je. Mislim ja, itak sta konkurenca, samo model prikazuje kot da furata neke pranke s pasjimi bombicami in vrečko dreka pred headquarterji drug drugega :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 47 minutami:

Nobeno podjebavanje ni to. Podjebavanje je blo ko so posneli video kako lahko na PS4 sharas fizocno kopijo medtem ko si za xbox moral bit znanstvenik (mefisto rad pozabi kaj je MS hotel ufurat prejsnjo generacijo pa jih je sony pofukal v rit z zelezobetonskim blokom ki drzi most na crnem kalu). To je pa samo dober marketing - zakaj bi v enem dnevu naredil 40 announcementov ce lahko drip feedajo podatke za zastonj news cikle.

 

ĆAMIR reče pred 27 minutami:

Meni pa je smešno, kako hoče Stipič furat to narativo, da se kao MS in Sony ful podjebavata :D. Prav simpatično je. Mislim ja, itak sta konkurenca, samo model prikazuje kot da furata neke pranke s pasjimi bombicami in vrečko dreka pred headquarterji drug drugega :D

 

še dobro da sem napisal nadjebavanje, ne podjebavanje - nima veze eno z drugim

Povezava do prispevka

zgleda obstaja možnost, da boš na PS5 imel več podrobnosti v open world igrah zaradi hitrejšega SSD

 

10tons co-founder Sampo Toyssy has touched base on the SSDs featured in the upcoming PS5 and Xbox Series X, suggesting that they will hugely benefit games featuring massively detailed worlds.

Streaming world content is one of the big things that will get better. You can have a more detailed world as you can stream data faster from mass storage into the GPU. You can also move faster in the game world as the hardware can keep up better.

 

Dysmantle has also a streaming system for the world, but we are probably not exceeding even current-gen capabilities in that regard. Games with massive, extremely detailed worlds will benefit the most.”

Multiplatform games will probably find a suitable bandwidth and tools to scale the amount of data so that it works on all platforms. It might be that texture detail level can be varied according to available bandwidth, for example.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...