Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Mah to so take buče da boli no. Na ps5 pro igra Days gone, grafika kar lepa, svet odprt in velik, in nisem na res kurčevem hardweru, patetični grafi, spominu manjšem od mojega kurca in disku počasnem kot polž do sedaj videl enega pop-upa ali grafične anomalije.

 

Torej, če bi ta špil bi delan za najslabši možni SSD na svetu, pa bi povsem eliminiral vse težave s počasnim diskom. Kake buče se tu nabijajo o tem disku, to res ne morem verjeti no:rofl: Vse z namenom, da bi se skrilo dejstvo, da je xbox sex v čisvo vseh pogledih precej precej močnejša konzola.

 

Z drugimi besedami - učinek stipe ssd diska v PS5 bo ničen!

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 8. 7. 2020 at 21:10:

 

Meni se tudi zdi, da se nekdo dela majmuna iz nas - nekam premalo ameriška mi je ta njegova angleščina

 

spet npm :D

 

 

Reading Slovenian and replying in English can be a hassle. Your brain sometimes gets stuck in "Slovenian mode", as the way you guys from sentences is completely different. It can be hard, especially when I'm repeating a sentence or phrase written in Slovenian. I think that's why it comes out weird sometimes. Not to mention I haven't lived in the US for quite a while. The languages people speak around me tend to rub off on me :)

 

To stay on topic, as far as I'm aware, the "release info" still says "holidays 2020". How sure are we of the release date, actually?

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 6 minutami:

Jep 30% slabša konzola, bo lepše in boljše poganjala multiplatform špile:rofl: zaradi ssd diska, čeprav že na najbolj bednih ps4 diskih ni videti v igrah nobenih popupov:rofl:

Mefisto confirmed blind (and stupid, valda probajo mitigirat popin, zato pa gledamo loading screene dlje casa kot spilamo igre).

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

In kateri high budget spil ima v tej generaciji tako brutalne popupe? Nisem jih videl v nobenem spilu, razen mogoce v kakem open world ker je tam res veliko za nalagat, ce se stalno obracas. Ampak tudi tam res ni bilo motece.

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 9 minutami:

Stevilo lajkov na tweetu kao kej pomen

 

Fuck a je to new low al je to new low

 

 

 

 

Pomen isto kot št ogledov YT videa, reach in interes folka ane. Čeprav po drugi strani vem kaj hočeš rečt, mefistove objave kjer  tryharda z dissanjem plejca majo tut največ všečkov tle gor, pa se 90 % ljudi ne strinja z njim :D 

 

edit: True Netural je že domač, bravo :D 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...