Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 34 minutami:

Pri Valhalli bi bilo to mega koristno, se mi zdi, da špil rabi tok do in-gejma kot v PS2 časih 

 

Namreč milijon brezveznih logotov, pol pa še preverja, če imaš kupljene DLC-je in ostalo nesnago, preden te spusti v glavni meni, da lahko zaštartaš igrico, seveda ne pred še enim loading screenom

 

Tako da moram sprobat, če kid666 metoda deluje, dejansko nikoli nisem ta Activity Card sploh čekiral

 

Immortals isto....to preverjanje dlcjev je toooolk nadležno. Bi dajal sicer v sleep mode PS5, ampak mi je enkrat med sleep mode-om zmanjkalo elektrike in sem moral formatirat PS5 in na novo vse instalirat gor :/

Povezava do prispevka

Se tud na X je loto da bo stvar delal prav, sploh če ma igra online komponento - recimo Forza je bla pri meni 50-50 šansa da je po switchu nazaj iz halo al friznala, al je kazalo da sem v online lobyu pa ni nikoli matchalo. Tako da sem na koncu moral še 1x restartat špil.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

Kdo je že sral čez Sony ACS in gospodsko nakupovanje konzole? :D

Maloprej klicali, da sem postal ponosen očka drugega PS5 - lahko ga dam v posvojitev komu s foruma, če ga junior po nekem čudežu ne bo hotel (je v šoli v naravi ta teden, brez telefona, ne morem ga vprašat).

 

Čekiri če maš kak neodgovorjen klic z regijske kode 07

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Pa ti jo bodo dali za 500 evrov stipe? Jaz sem dal 540 pri njih - vse ps konzole nekaj preplačam:D

 

Konzola + dodaten plošček + podaljšana garancija 12 mesecev (ta je bila obvezna izbira pri prednaročilu, čeprav je 0€ - ne vem v čem je fora) = 579,99€

Če kupiš samo konzolo, je pa 540€, ja - ekstra plošček je samo 40€, če ga vzameš skupaj s konzolo...

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 20. 1. 2022 at 18:50:

Men je ful bedno, da PS5 nima neke hibernate funkcije, kot jo ima XSeries. 5 iger, ki jih lahko kadarkoli resumaš tam kjer si ostal. Ful pogrešam nek tak feature.

 

Kako to misliš, resumaš kjer si ostal? Js igram igro, stisnem pavzo ali meni, fuknem v rest mode. Potem imam iz rest moda do tam kjer sem ostal manj kot 10 sekund, odvisno kok hitro pritisnem tiste knofe da prideš not, ampak ko si not si v igrici kjer si ostal. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

 

Kako to misliš, resumaš kjer si ostal? Js igram igro, stisnem pavzo ali meni, fuknem v rest mode. Potem imam iz rest moda do tam kjer sem ostal manj kot 10 sekund, odvisno kok hitro pritisnem tiste knofe da prideš not, ampak ko si not si v igrici kjer si ostal. 

Quick resume za več iger tako kot je na XS konzolah je mislu s tem. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...