Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 5 urami:

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep NI ISTO KOT Tiny Tina's Wonderlands :D

 

Jao bože, to je bolj reklama za Wonderlands kukr karkol druzga

 

ok vzamem nazaj, sem razočaran nad PS+ ta mesec, ma da bodo razvaljivali v mesecu marcu

A pol je ista fora k so jo uporabili pri tistem Goty Godfall?

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 18 minutami:

Ta DLC ni bil v Handsome Collection, ker je izšel 3 leta PO tej kolekciji, pač nekakšen bridge med Borderlands 2 in 3

 

Ne.

 

To je že ultra stara zadeva in seveda je bla vključena v Handsome kolekcijo:

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep June 25, 2013

 

Ti maš v mislih ta zastonjski dlc:

Commander Lilith and the Fight for Sanctuary June 9, 2019

 

 

Denny Crane reče pred 2 urama:

A ni bil Handsome Collection za PS4 ze v PS+? In zdaj so nam podturili se dlc, ki je ze v Handsome Collection...

 

Top 30 Sad Nod GIFs | Find the best GIF on Gfycat

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Samo tole je verjetno standalone špil, valda ni samo dlc, ki ga brez osnovne igre sploh ne morem pognati?

 

Drugače pa res konkretno raztegovanje šupka s strani Sonija. In to potem ko mi bodo že tako zarili konkretno debelega kurca z nakupom plačjivega upgrejda za Uncharted, ki nima niti fidelity 4k 60 fps načina, ne Raytracinga:hump:

Povezava do prispevka
LULKO reče pred 2 minutama:

A mogoče ve kdo a se splača naredit "tuji" account za PS?

Namreč, rad bi uporabljal PS NOW ki pri nas ni podprt. Bom imel težave če naredim Avstrijski account?

 

sem slisu da ce nardis tuji acc in placujes ps now da dobis policaje na dom v roku tedna ali dva. 

Povezava do prispevka
LULKO reče pred 11 minutami:

A mogoče ve kdo a se splača naredit "tuji" account za PS?

Namreč, rad bi uporabljal PS NOW ki pri nas ni podprt. Bom imel težave če naredim Avstrijski account?

nared si ameriškega, valda, dost cenej igre pa tud PS Now boš mel na voljo

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 8 minutami:

 

sem slisu da ce nardis tuji acc in placujes ps now da dobis policaje na dom v roku tedna ali dva. 

Smešno. V mislih sem imel zajebancije v smislu klicanja na PS support ino manjko dokazil da sem v avstriji (ker pač nisem).

In če kupim par špilov s tem ps acc potemtakem me lahko enostavno blokirajo in papa spili.

Povezava do prispevka
LULKO reče pred 3 minutami:

Smešno. V mislih sem imel zajebancije v smislu klicanja na PS support ino manjko dokazil da sem v avstriji (ker pač nisem).

In če kupim par špilov s tem ps acc potemtakem me lahko enostavno blokirajo in papa spili.

 

dude to je psn racun ne bancni racun, nc ti ni treb dokazovat, in tud racunov se ne brise, ne mors kr zgubit spile ce jih kupis. dobesedno vsi mamo tuje racune z psn narocninami (kar je vec al manj isto). Jaz osebno furam kanadski ps+ 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 58 minutami:

Kaj lahko zamenjam naslov - valjda?

Zdaj imam New York al neki...nisem prej vedel za PlayState Oregon

 

Ja, vpiši se v PSN account preko računalnika in tam spremeni naslov. Oregon je brez davka. Jaz sem prej imel Chicago in mi je vedno računalo tudi davek zraven. Odvisno od zvezne države.

 

Kočevc reče pred 31 minutami:

Js mam avstrijski racun, da lahk PS vrednostne kartice kupujem, lp

 

Kaj pa delamo ostali z USA, Kanada, Avstralija... in podobnimi računi? :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...