Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

V bistvu je ta forum kriv, da jaz sploh imam PS5 in še to je blo zrihtano zelo hitro in brez težav med poletjem lansko leto, se pravi več kot pol leta po izidu... zato se nekateri posmehujemo, ker vemo, da sprašujete ista, a žal napačna vprašanja.

 

Sony Acs, Harvey Norman, Eleclerc so boljši naslovi za postavit se v vrsto, ker niso izključno gaming štacune oz. niso prve štacune kjer pomisliš na to (npr. mimovrste in big bang imata zih ogromno povpraševanja)

 

Zdj vem osebno za 3, ki so lani jeseni z lahkoto dobili v eleclercu, samo poklicali so in si zrihtali v roku meseca. Da se dobit, nehite mi jokat, ajd čao

 

Kdor je do zdej čakal, da dobi, lah komot še čas prednaročila počaka. Jbg, če bo šele med poletjem možno igrat, bo pa šele takrat

 

Povezava do prispevka
raveer reče pred 14 urami:

tak, cist mimogrede me zanima, kaj je s tabo narobe? fakin cuki, kosi in druge perjate zveri ze zvizgajo da NI zalog po svetu. zakaj mislis da bi lahko v sloveniji vkorakal v lokalni merkator in na polici videl ps5? tako kot vsi normalni prebivalci sveta, oddaj narocilo bile kje te srce pozeli in pocakaj na sms/klic/email. cist brezpredmetno sprasevat o zalogi, ker je enostavno ni.

 

Preber si mal kako kolumno Mazzinija o maminih sinkotih pa boš vedel kaj je z njim narobe... ;) 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 8 urami:

To je pac mn3 circlejerk. 10 nerdov ki majo neke inside fore ki so smešne samo njim. Če rečeš kaj nazaj so pa kr užaljeni 🤣. Pač pičkice brez ene pametne šale.

Si jih kr trofu ja, bog ne daj da se ne strinjaš vse z njimi al pa da postaviš kakšno napačno vprašanje, maš že revenge of the nerds na grbi. Lepo vidit, da je še tu pa tam kak normalen član tega foruma. :D 

 

urby20 reče pred 11 urami:

Splaca se preveriti tudi najboljsega soseda (ne online) ;)

4C4DC4BC-AEE6-452E-A26F-DBCC3FEB7AC5.jpeg

Hvala, še tam malo prečekiram :D 

 

raveer reče pred 9 urami:

Fora je, da je prakticno skoraj cel konjzolec dobil ps5 na dan izida zgolj s prednarocili. Eni smo dobili 2 in vec kosov, ki jih bratsko razdelili med soforumase po priporoecni ceni+pir. Ce ves da mimokrste in pokovci poslujejo z obvestili preko facebooka, si nastavis bota za obvestilo oziroma najames indijca na fiver da ti v zivo spremlja profil(TM). Vprasaj slincha, on vse ve o tem. Res nevem od kod ti ideja, da ti bo nekdo iz druge roke na foromu dovolj azurno predal info za zalogo, ki je itak ne spremlja, ker ima vec primerkov konzole doma: v dnevni sobi, v pojstli in v kleti. Svojcas je mislim da nekdo fural discord skupino z doticnimi oglasi iz vseh trgovin v rupetini. poguglaj.

Teb tut hvala za en dejansko koristen odgovor, morem malo prečekirat za te notification bote ja, da ne zamudim spet ko BigBang/Mimovrste kakšno novo zalogo objavita.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

V bistvu je ta forum kriv, da jaz sploh imam PS5 in še to je blo zrihtano zelo hitro in brez težav med poletjem lansko leto, se pravi več kot pol leta po izidu... zato se nekateri posmehujemo, ker vemo, da sprašujete ista, a žal napačna vprašanja.

 

Sony Acs, Harvey Norman, Eleclerc so boljši naslovi za postavit se v vrsto, ker niso izključno gaming štacune oz. niso prve štacune kjer pomisliš na to (npr. mimovrste in big bang imata zih ogromno povpraševanja)

 

Zdj vem osebno za 3, ki so lani jeseni z lahkoto dobili v eleclercu, samo poklicali so in si zrihtali v roku meseca. Da se dobit, nehite mi jokat, ajd čao

 

Kdor je do zdej čakal, da dobi, lah komot še čas prednaročila počaka. Jbg, če bo šele med poletjem možno igrat, bo pa šele takrat

 

Pa kdo kej joka? Js sem tako kot sem rekel se odločil nabavit PS5, zaradi ekskluziv, predvsem Gran Turisma, če bi ga želel met prej že 2020 ob izidu bi ga tut jaz že zdavnaj imel...pa nisem tak neučakan, sploh pa vsi vemo, da so običajno konzole, ki so prišle ven takoj ob izidu lahko bile problematične. 

 

Gatsu reče pred 1 uro:

 

Preber si mal kako kolumno Mazzinija o maminih sinkotih pa boš vedel kaj je z njim narobe... ;) 

Reče en no lifer z 3725 prispevki na toxic gaming forumu, kaj vse je s takimi kot si ti narobe bi se dalo tut kar dolgo debatirat pa rajš ne bomo :) 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 6 minutami:

A je res tezko it v 5 trgovin in prednarocit pri vseh? Pol pa pac skenslas narocila, k dobis konzolo? 

 

In b4 ne da se mi, men se tut  ni dalo to, zato sem prednarocil pri eni trgovini in dobil day 1. Lp

Already done that.

 

Sam pač še vseeno spremljam, če bi kje že prej dobili zaloge, ker tam vprašanje kdaj bo. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Sem že mislil, da sem pršu v napačno temo, ker jaz sem pisal kje je najlažje dobit PS5, ti pa meni pišeš zakaj nisi kupil leta 2020. Res, kot da bi ble dve različni debati tu.

 

 

Sem že naročil v eleclercu ja, kot mi je en že zadnjič predlagal, nimam samo v gaming trgovinah naročeno.

Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

Saj v osnovi se na mn3 zmeraj pomaga folku, sam se itak malo prezira ljudi, ki uletijo na frišno in začnejo fehtat za info. Pač nekaj moraš dat v community, da potem dobiš nazaj ...

Ja bog ne daj da kak nov pride pa za kak nasvet povpraša...eni so pač toxic, sem tut jaz že na kakih tujih forumih recimo že po več let član pa se vedno pomaga novim prišlekom, ampak tu se jih pa pač drka vidim ja. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 19 minutami:

Si jih kr trofu ja, bog ne daj da se ne strinjaš vse z njimi al pa da postaviš kakšno napačno vprašanje, maš že revenge of the nerds na grbi. Lepo vidit, da je še tu pa tam kak normalen član tega foruma. :D 

 

Hvala, še tam malo prečekiram :D 

 

Teb tut hvala za en dejansko koristen odgovor, morem malo prečekirat za te notification bote ja, da ne zamudim spet ko BigBang/Mimovrste kakšno novo zalogo objavita.

 

Sovica reče pred 13 urami:

Pac si sveze meso in kot nek Lt.Harris uletel v Blue Oyster Club. Valde te bojo znavelicani pedri v ledru hitro zacel otipavat.

 

Samo to je na stvari - smatraj to kot neke vrste krst. :D

 

Drugače imamo tukaj insiderje tako v Merkatorju (coupet) kot v BigBangu (cherry_muffin) - oni so ponavadi javljali zaloge...

 

Povezava do prispevka

Vse te stvari so ponavadi plod neke zgodovine, kake slabe izkušnje posameznikov, nek inner circle itd. Tud na ostalih forumih je dost podobna scena, kar povsod drži, da če prvo mal ne prebereš zgodovine in dobiš feel kako je z določeno stvarjo, se community toksično odzove. Ne vem pojdi za foro vprašat na kak specialziran console subbredit kateri špili so najboljši za tisto konzolo in boš dobil isto po faci kot tukaj.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 13 minutami:

 

 

Samo to je na stvari - smatraj to kot neke vrste krst. :D

 

Drugače imamo tukaj insiderje tako v Merkatorju (coupet) kot v BigBangu (cherry_muffin) - oni so ponavadi javljali zaloge...

 

Razumem ja, mamo ene par "vaških posebnežev" tule sem opazil ja :D 

 

No sej na kaj takega sem upal, če ima kdo kak inside info se priporočam :)

 

Sovica reče pred 14 minutami:

Nah imo to pisete ker ga ne marate.

Ne no, pa tak sem si želel naklonjenosti mn3 geeksonov :( Sej vem da na skrivaj me obožujejo, not everyone can be rat royalty. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

 

Samo to je na stvari - smatraj to kot neke vrste krst. :D

 

Drugače imamo tukaj insiderje tako v Merkatorju (coupet) kot v BigBangu (cherry_muffin) - oni so ponavadi javljali zaloge...

 

Nazadnje sem slišal, da bi naj bila pri nas v BB na voljo zaloga naslednji teden. Ni pa še nič potrjeno. Verjetno bo zaloga samo v kakšni večji poslovalnici (BTC, MB EP), ker je z online prodajo preveč težav za te manjše količine (skalperji kupijo vse in potem morajo storno naročil urejat in se prerekat s temi pacienti, potem pa so tu še boti itd.)...Ni pa še nič potrjeno tako, da svetujem @RatKing69, da malo spremljaš po FB objave v naslednjem tednu. 

Povezava do prispevka

Notable popusti na PSNju (se pa dost ponavljajo, ko niso poletni/zimski/black friday popusti, so vedno isti špili s popustom na vsake 2 tedna)

 

Death's Door - 15 $

It Takes Two - 15 $

Guardians of the Galaxy - 35 $ 
Yakuza: Like A Dragon - 35 $

Titanfall 2 - 7 $

 

 

Pa ne vem če si upam tole kupit https://store.playstation.com/en-si/product/EP1004-CUSA04488_00-PS2CLASSICBUNDLE - kdo igral te igre na modernih sistemih?

 

 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 5 urami:

Si jih kr trofu ja, bog ne daj da se ne strinjaš vse z njimi al pa da postaviš kakšno napačno vprašanje, maš že revenge of the nerds na grbi. Lepo vidit, da je še tu pa tam kak normalen član tega foruma. :D 

 

Hvala, še tam malo prečekiram :D 

 

Teb tut hvala za en dejansko koristen odgovor, morem malo prečekirat za te notification bote ja, da ne zamudim spet ko BigBang/Mimovrste kakšno novo zalogo objavita.

Če ignoriraš tistih par nesmešnih kretenov, imaš tukaj kar dosti normalnih memberjev sam tisti ne objavljajo tako pogosto(probably cuz they have a life?). Kar se tiče PS5 pa tko vidis... če si pre orderal na različnih straneh imaš šanco da dobiš konzolo jeseni, drugače pač kupiš na bolhi. Sej majo disk verzijo za 600€, sam men se iskreno ne da vozit do kakega Kopra ali pa dobit konzolo po pošti ker nikoli ne veš ali boš naletu na kak scam. Men keš ni problem niti malo sam nočem pa vseen kakih 600€ v luft vržt

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Notable popusti na PSNju (se pa dost ponavljajo, ko niso poletni/zimski/black friday popusti, so vedno isti špili s popustom na vsake 2 tedna)

 

Death's Door - 15 $

It Takes Two - 15 $

Guardians of the Galaxy - 35 $ 
Yakuza: Like A Dragon - 35 $

Titanfall 2 - 7 $

 

 

Pa ne vem če si upam tole kupit https://store.playstation.com/en-si/product/EP1004-CUSA04488_00-PS2CLASSICBUNDLE - kdo igral te igre na modernih sistemih?

Canis Canem Edit, The Warriors, Red Dead Revolver in Manhunt so v redu verzije

Max Payne pa smeti, moraš kupit PC verzijo za najboljšo izkušnjo

Ampak all in all jaz ne bi tega kupoval, ker Canic Canem Edit ima neke vrste Director's Cut verzijo, Red Dead in Manhunt pa sta meni dandanes nezanimivi igrici

Ostane ti v bistvu torej samo res dober brawler The Warriors, ampak - spet, na žalost - je okrnjena verzija, ker so pravice za OST potekle in nekaj najbolj carskih komadov ni gor 

Skratka v bistvu res slab paket, nobena igrica ni v optimalnem stanju :D 

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 3 urami:

Nazadnje sem slišal, da bi naj bila pri nas v BB na voljo zaloga naslednji teden. Ni pa še nič potrjeno. Verjetno bo zaloga samo v kakšni večji poslovalnici (BTC, MB EP), ker je z online prodajo preveč težav za te manjše količine (skalperji kupijo vse in potem morajo storno naročil urejat in se prerekat s temi pacienti, potem pa so tu še boti itd.)...Ni pa še nič potrjeno tako, da svetujem @RatKing69, da malo spremljaš po FB objave v naslednjem tednu. 

Hvala za info, bom spremljal :)

 

Gapi182 reče pred 52 minutami:

Če ignoriraš tistih par nesmešnih kretenov, imaš tukaj kar dosti normalnih memberjev sam tisti ne objavljajo tako pogosto(probably cuz they have a life?). Kar se tiče PS5 pa tko vidis... če si pre orderal na različnih straneh imaš šanco da dobiš konzolo jeseni, drugače pač kupiš na bolhi. Sej majo disk verzijo za 600€, sam men se iskreno ne da vozit do kakega Kopra ali pa dobit konzolo po pošti ker nikoli ne veš ali boš naletu na kak scam. Men keš ni problem niti malo sam nočem pa vseen kakih 600€ v luft vržt

Makes sense ja...na Bolhi iz principa ne bom kupoval, ker ne mislim profita scalperjem delat. Xbox Series X sem kupil prek Bolhe za 500 € lani poleti, da bi pa plačeval preko prodajne cene pa ne mislim..tak hudo spet ne rabim PS5ke, rajš počakam pa tut do jeseni če je treba. 

Povezava do prispevka
horror reče pred 16 minutami:

RatKing i feel you. Že 2 meseca lovim konzolo pa je še nisem uspel dobit. Še najboljša šansa mi je ACS sony, kjer so mi rekli da pošljejo v "mesecu ali dveh" (to je bilo 1 mesec nazaj, naročil sem decembra), zdaj imajo menda čakalno dobo že do poletja. 

Ja sej tam sem tut js naročil mislim da 2 tedna nazaj pa je čakalna doba do poletja tako kot si rekel ja..ampak verjamem da nam bo uspelo že tut prej kje dobit, mogoč nas pa BB reši drug teden 😃

 

Mogoče nam bo pa tut to pomagalo, ce Rusom Sony zdaj res ne bo PS5k pošiljal 😂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...