Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hm, mislim da je, ampak si mogu hdmi port označit da je ps5 (konzola) in da nej uporablja gaming profil

 

Če prav razumem nej bi pa sedaj to blo avtomatsko (ne rabiš označit ker hdmi port je ročno na tv) 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 24 minutami:

Hm, mislim da je, ampak si mogu hdmi port označit da je ps5 (konzola) in da nej uporablja gaming profil

 

Če prav razumem nej bi pa sedaj to blo avtomatsko (ne rabiš označit ker hdmi port je ročno na tv) 

 Moj LG C1 avtomatsko zazna, da je PS5 priključen, prav tako Nintendo Switch ter telekomov box, napiše lepo imena samodejno, kaj je priklopljeno.

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 11 minutami:

Iščem opcijo za glasovne ukaze na ps5 pa je nikjer ne najdem. A je ta funkcija bla uvedena sam za določene regije al kaj?

Navedek

To activate PS5 voice commands, you need to be part of the latest PS5 system update beta as the feature isn't available to all users yet. Head to Settings and open the Voice Command (Preview) menu. Click on the 'Enable Voice Command' toggle to turn on PS5 voice commands

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 9 urami:

Mi je žal za Game Pass, da bo tako končal - a ni bil slab service. :(

:rofl: Daj Stipe, umiri doživljaj. Sony lahko samo v sanjah doseže Game Pass. Ne vem, kdaj si bil nazadnje na PS storu, ampak to je storitev, ki spominja na nekaj iz leta 2006. Ne vem, kaj bodo naredili s tem Spartacusom, ampak zaenkrat še niso pokazali, da bi bili zmožni narediti kaj pametnega na tem področju. Če niso zmožni svojega stora normalno porihtat, kaj bodo potem s streaming servisom. Ki ga na nek način že itak imajo, imenuje se Playstation Now in ga še garjav pes ne povoha. 

 

Skratka, kot pravi Šimša. Če bo samo "meh", bom srečen, ker bo krepko nad pričakovanji. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...