Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 2 minutama:

F***ing GIF | Wow! It's Fucking Nothing | Know Your Meme

 

Kakšne smeti :sick:

 

Upam na čimbolj negativen odziv folka in jim prav privoščim konstanto primerjavo z gamepass.  

Najbolj bodo profitirali tisti ljudje, ki niso še nič igrali in bodo lih dobili PS5 zdej. Ostali smo pa z PS+ naročninami financirali ta projekt al ne vem kaj :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Če nimaš PS5 digital pol itak lahko kupiš rabljeno igro in prodaš naprej pa bo sigurno cenej :)

Žal imam PS5 Digital, ker drugače ni šlo. Ampak mi je itak kul, zaenkrat imam še Hitman 2, It Takes Two, Last of Us, Persona Strikers, Yakuza Kiwami 2 in Elden Ring za preigrat, sami špili, ki jih še nism. Pa še čez Batman trilogijo bom spet šel, ker je remastered. 

Potem bomo pa vidli kje smo

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 minutama:

Torej te, ki imamo PS plus že zakupljen bomo zdaj imeli tega najcenejšega essential :(

To je nagrad za zvestobo... pizda, vsaj polnega bi moral dat ob upgradu, ko ti poteče, se pa odločiš za manj oz. ostaneš na polnem. Ne znajo neki motivirat!

Povezava do prispevka

Men zdej neki ni jasno a bom sploh lahko kot naročnik PS essential za kak mesec spremenil naročnino v Premium če bi se nabralo par iger za preigrat?!? Tukaj zdej manjka alternativa navadnemu Gamepassu ki ga pač vklopiš odigraš tiste par iger in počakaš na naslednje.

 

 

In pa ja če primerjaš GPU ter PS+ Premium content ter mesečne cene ne veš a se je Jimbotu do konca skisal al je folk res tolk glup da bo to plačeval lol. Enostavno ne moreš primerjat downloadable X360 in Xbox iger z streaming PS3 igrami ker so slednje v NIKAKVI resoluciji ter še input lag/kockanje in vse kar spada k streamanju zraven.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

Men zdej neki ni jasno a bom sploh lahko kot naročnik PS essential za kak mesec spremenil naročnino v Premium če bi se nabralo par iger za preigrat?!? Tukaj zdej manjka alternativa navadnemu Gamepassu ki ga pač vklopiš odigraš tiste par iger in počakaš na naslednje.

Kako bi pa izpeljal to? Po moje boš lahko zgolj vzel dodatno naročnino.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Doplačaš razliko. Saj menda ima Game Pass enako. Če imaš samo Lie Gold naročnino, doplačaš samo razliko za Ultimate (al kaj je že). TOrej bi mesečno doplačal samo razliko med Essential in želenim višjim).

A če imaš že sklenjeno naročnino za 1 leto, se da doplačat razliko samo za določen mesec? Dvomim.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

A če imaš že sklenjeno naročnino za 1 leto, se da doplačat razliko samo za določen mesec? Dvomim.

 

Hmmm tam mi je potem v akciji kao podalljšalo Ultimate za celotno obdobje Gold-a (tako, da za posamični mesec ne vem, ampak mislim da gre). Saj tako sem mislil tudi tukaj. Če bi mi ostalo še recimo 6 mesecev PS+ naročnine, bi lahko 6 mesecev doplačal razliko za višji tier in imel potem to do konca obdobja.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Že zdaj so PS+ smeti pol bo pa itak še slabša kolekcija ponujenih špilov.

Oziroma BO SLABŠA kaj zdej neki govorijo samo o dveh mesečnih igrah :mad:

Pa sej to smo že mel debato. Jaz ne morm reči da mi je Ps+ zanič, ker sem v roku treh let nabral 90 špilov (pa spustil sem Tomb Raiderja in FFVII Remake, ponesreči), od tega mi je samo kake 20, ki jih bom izpustu. Pa dal sem tud vse skp ene 130 eur za to. Pomoje imam od Ps+ vsaj še do konc tega leta za preigrat 

 

Tko da je res odvisn od človeka. Kdor še ni imel plejke kupi PS5 in srednjo opcijo Ps+ pa ima veeeeeeeeeeeeelik dobrega za preigrat. To se splača. Kdor pa kupuje sproti večino špilov, pa itak samo non-digital konzola gre skozi, pa mogoče najboljš sploh ne imeti Ps+. Rajš kupš prek US računa

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Drugače a je Gamepass dejansko ful boljša ponudba od tegale Medium McMenuja od Sonyja?

Pojma nimam kake so cene in me dejansko zanima.

Al je glavna fora, da Sony ne bo ponujal novih iger, medtem ko Gamepass to ima? K drugače številke ponujenih iger so neki tam tam ane?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 53 minutami:

Ko več ne bo možno exploitat te fore za 1€ za podaljševanje Game Pass Ultimate, potem tudi ne bo več tak želen in kul service (meni niti s tem ni bil). 

Mislim, saj to ni nek jak exploit, kolega, a ti misliš, da MS ne ve, da ljudje za 1 € podaljšujejo Game Pass? Je kar dosti namerno tako narejeno, da se pridobi čimveč subscriberjev

Povezava do prispevka

Jaz pa mislim, da nebojo skinli prakse. Možno, da se motim ampak pomoje je takih zelo malo ko non-stop podaljšujejo za 1€. Jaz mislim, da večina kr pusti, da se za polno ceno podaljšuje.

 

Tak da pomoje procentualno velik več folka za polno ceno kasneje ostane kot se odloči večno exploitat 1 € podaljševanja in se jim pač praksa totalno splača.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...