Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 8 minutami:

Bravo. Končno po scanju, ko držim anakondo v roki, in potem pridem dualcock, ne bom več imel občutka kaj je to eno pritlikavo zmene. No še vedno bom imel ta občutek, samo ne bo več tako brutalna razlika kot zdaj.

Mogoxe lahko nehas med scanjem drzat kace ampak primes svoj penis, da ne bos cel poscan.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Delujes mi kot velik strokovnjak in cenjen analitik na podrocju industrije video igric, tako da ti zaupam in sem pri playgame prednarocil GTA6.

Ti se hecaš, jaz pa sem dejansko spoznal človeka, ki je pri PG preorderal PS5 paket s petimi igrami in brezplačnim GTA 6. Mislim da za 625 € al neki takega haha, ga bom vprašal kok je bila natančna prednaročniška cena """paketa"""

Povezava do prispevka

Sem preveril 639 € je PS5 physical + 5 iger za PS5 + GTA 6 

 

:avadodo:

 

Nek služben stik. Se mi mu sploh ne da razlagat, zakaj je to prednaročilo smešno, tako da ga pustim uživat v pričakovanju GTA 6 (pg mu je tudi povedal, da se bo dogajal v Vice Cityju, če koga zanima)

  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 54 minutami:

Sem preveril 639 € je PS5 physical + 5 iger za PS5 + GTA 6 

 

:avadodo:

 

Nek služben stik. Se mi mu sploh ne da razlagat, zakaj je to prednaročilo smešno, tako da ga pustim uživat v pričakovanju GTA 6 (pg mu je tudi povedal, da se bo dogajal v Vice Cityju, če koga zanima)

Morbit bo celo biznis naredu, sam sw bo nacakal

Povezava do prispevka

Drgac je ta fotka IMO tko dost misleading, PS4 kontroler je postavljen nizje, sicer pa razdalje med gumbi in joystiki ne zgledajo znatno razlicne. Najvecja razlika v velikosti se mi zdi da je na delu "nad" gumbi, kjer v praksi ne predstavlja nobene ergonomske razlike (razen morda triggerji). Tudi sirina se mi ne zdi razlicna. Gledam sicer na telefonu, bom ob drugi priliki prestel pixle.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 41 minutami:

Drgac je ta fotka IMO tko dost misleading, PS4 kontroler je postavljen nizje, sicer pa razdalje med gumbi in joystiki ne zgledajo znatno razlicne. Najvecja razlika v velikosti se mi zdi da je na delu "nad" gumbi, kjer v praksi ne predstavlja nobene ergonomske razlike (razen morda triggerji). Tudi sirina se mi ne zdi razlicna. Gledam sicer na telefonu, bom ob drugi priliki prestel pixle.

 

Ja ne mores rect.. malo je vecji.. ma pomoje tut globina se najbolj pozna..pomoje je mal bolj masiven za ga primit

 

Tut ta razr  ne izgleda ful vecji ma ko ga primes v roke je dosti boljsi filing

20200720_171051.thumb.jpg.a848e492aa4b0373f2db81eb223e3243.jpg

 

Po moje, bo nov ps5 kontroler kar ql.. skoda samo da nima dodatnih gumbov zadaj ker bi bil imo najjaci kontroler na okoli.. ne vem zakaj jim je tako tezko dodar dva al 4 gumbe

Povezava do prispevka

Jaz na polno podpiram uradni PRO kontroler, al pa vsaj nek proper nacin kako dobis te featireje na navadnega. Ta sonyjev knof addon mo deluje bolj neka napol resitev, sam folk pravi da je ok tko da I guess da je. Da Sony ne naredi enga pro kontrolerja je res smesno, sam verjetno vseeno ni veliko ljudi ki bi dali 150€+ za kontroler, r&d oa ni zanemarljiv.

Po drugi strani sm vesel da ga ne, ker bi ga 100% kupu, kar bi bila totalna neumnost glede na to koliko (ne) igram.

Povezava do prispevka

ko bi le obstajal poseben pro kontroler

 

(pač ne te neke aftermaret zadeve, ampak kot je xboxov elite)

 

meni je sicer tudi čisto kul da v base kontrolerju ni dodatnih knofov, naj bo za ta strošek raje kak pomembnejši feature oziroma to kar je, kvalitetneje

 

samo dajte mi plis pro kontroler v istem dizajnu, ne pa da zgledajo kot random kitajci

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

Evo jaz nočem in večina casual gejmerjev (ki jih je velika večina med vsemi) tudi niti ne pomisli na to. To je pač dodatek, ki si ga res extremni navdušenci naj pač kupijo posebej - pa naj bo to kot dodatek, ki se pritrdi k obstoječemu ali pa kot poseben PRO kontroler.

Mores probat.. 

 

To je kot da igras na 30 fps, ti je ql.. ma ko probas 60 in vec pol je 30 muka.. al pa da igras na pc iz postle pol it nazaj na stol je bala hehe.. al pa ce kupis vecji zaslon ipd..

 

Pac.. ql je ker imas palce skoraj vedno svobodne in lahlo obracas lik in kamero po zelji.. mwni pi sekiro, MHW ipd zakon res.. kamera in enemiji vedno pod kontrolo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 15 minutami:

Ta dodatek je res fina plug and play rresitev. Vsi ostali raje malo zmoddamo kontroler 

 

30 EUR in si nardis sam svojo pro verzijo : 

 

https://www.amazon.de/eXtremeRate-Programmierbares-Controller-Rückseiten-Playstation-Schwarz/dp/B07Q2SJQX4/ref=sr_1_1?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=eXtremeRate+Dawn&qid=1595268872&sr=8-1

To je sekar poceni, jaz sem gledal ene in je bilo precej drago, se full auto mod ipd.. pizda ja upam, da se bo dalo nov kontrolee cimprej in cimceneje zmodad

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...