Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 3 minutami:

Meni je samo smešno, da si tako užaljen, da si šel to celo pisat v vzrok urejanja teme v bazarju.

Vprašaš ali je neka cena fer, folk ti pove da ni in ti začneš podjebavat.

 

Drugače pa čestitke za delujoč penis.

Lahko ti je smešno, vsekakor pa nisem užaljen. Vsekakor ne zato, ker ste ceno "zbili". Ni potrebe po prodaji, razumeš to?

Sem pa nameraval, to je dejstvo. A ne za 200€ kot si ti zadevo ocenil. 

Podjebavam? Zaradi stavka, sem bil takoj idiot, majmun, celo tisti v hribih....veš kako se imenujejo, oz. za katero vrsto gre? Hitro poguglaj, da ne mogoče prepoznaš, a dvomim, ker taki, ne zahajate v hribe, kjer ni konzol. 

In ja dr. Feget. Vsekakor je uspeh, da imam hrano za dve leti. Si preveč v igrah, pa ne veš kaj se dogaja in se bo dogajalo.

To, da je moja družina prehranjena, je zame vsekakor uspeh. Tebi je pa uspeh kaj točno? 

 

Povezava do prispevka

@LogihackJaz drugače nimam čisto nič proti tebi ali temu, da prodajaš PS4 Pro za tisto ceno. Če ti rata, kul zate. Un majmun v hribih se mi je zdel posrečen joke in to je to. Ni bilo mišljeno, da si to ti in da te bom zdej s tem neki zabijal. Zdaj ko berem za nazaj izpade gnilo. My bad.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 1 minuto:

Podjebavam? Zaradi stavka, sem bil takoj idiot, majmun, celo tisti v hribih.

Ma ja no, nisem bral vseh postov, ki so ti svetovali okoli cene, tko da ne vem kdo je res začel prvi s prcanjem, sam jaz bi tvojo reakcijo z raznimi intelektualci, ki zabijajo čas na internetu označil kot ironično podjebavanje, ja.

Povezava do prispevka

Mogoče sem res, ampak nikakor pa nisem užaljen.

Stari, v naslednjih mesecih imam stroškov, da dol padeš. 200€ res ne potrebujem. To je vse, kar sem hotel povedati. Cenim na več, saj je spucano je v garanciji in namesto dveh petič, bo ena 4pro. Nič narobe. 

 

Nekdo se je označil za gamerja, intelektualca in uspešneža. 

Kako je lahko prepričan, da vse to nisem tudi jaz.

No, zdaj to zanj 101%drži, saj sem neuspešen, ker imam življa za nekaj let. To je razmišljanje intelektualca z mnenjalnika. Da dol padeš. Pa ne iz hriba, haha

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 6 urami:

 

Ne, to je čisto ok cena - jaz sem svojega prodal za 320 s tremi igrami (GT Sport, RDR2 in Horizon) in enim ploščkom (in še enim pokvarjenim, za dele)...probaj dat na facebook, boš prej prodal, kot na bolhi.

Kaj resno? Js sm kupu svojega novega za tam nekje. Sm ga mislu prodat za 200 🤣

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Seveda ne lol. Maksimalno 200 EUR imo.

Kolk iger pa prodajaš zraven?

 

Ravno zdaj boš težje prodal, kot pa recimo pred enim letom.

Ne rečem, da se ne da, samo ta cena je upravičena zgolj, če prodaja zraven ene 10 iger (če predpostavljamo vrednost 10 eur na igro) ali kake nove naslove.

 

Ma Proja sem prodal februarja letos - Slima pa okrog novega leta...valjda nisem prodajal tu na forumu, ki ne bi noben kupil za ta denar - niti na bolhi ni bilo odziva sploh - facebook majka. :D

 

 

 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 14 minutami:

Kaj resno? Js sm kupu svojega novega za tam nekje. Sm ga mislu prodat za 200 🤣

 

Resno - naslednji dan sta šla oba - na facebook dej...mogoče so zdaj cene kaj padle, nimam pojma, ampak ne bi smele dosti imo, dokler po trgovinah ni zalog - pa kmalu bo konec šole, počitnice, bo mogoče zraslo povpraševanje :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...