Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Veš da sem jezen, ali samo misliš tako?

Aja itak veš :blink:

Res sem pa gospod, to pa. Verjetno marsikomu tukaj lahko fotr po letih.

Bil sem kar aktiven na mnenjalniku, ko je bil še joker, potem ne več. Drugi časi, drug nick. Prej naj klan v CS v slo, zdaj dirkam. 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Pa, lahko bi rekli da imamo ze par primerov korelacije med prodajanjem par let stare elektronike ki je bila ociscena in je zato vredna nakupne cene in posledicno uzaljenostjo ko se izpostavi da je cena morda nerealna, da lahko predpostavimo vzorec.

uredilo bitje G.T.I.
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Dady is drinking chicory coffee, haha

Feget reče pred 1 minuto:

 

Ko se žena naveliča doma pridelanega fižola in si zaželi prave hrane in pravega moškega, mi jo kar pošlji ;)

Žena ve kaj ima, pa gotovo ne bo menjala po 20+letih. Sploh pa ne za intelektualno bitje, kot je nek feget na internetnih. Ima raje prave moške, ki vozijo traktor, haha

Povezava do prispevka

Dej kočevc, ne kradi mi časa in ne ogovarjaj me več. Preberi kaj sem napisal. Preberi kakšen fižol. Kaj bi rad fotke vsega? Nimam ajvarja, ne časa za nepismene in za nespoštljive, časa še manj, imam pa lutenico, pizda. Te povabim na en obed, al kaj? Le pridi, da se zemlja še malo pognoji. 

Povezava do prispevka

Kot rečeno, se bomo pogovarjali pozimi, ko bo večina tu, ali premražena, lačna, ali pa oboje. Skupno nam bo samo nekaj. Imeli bomo Ps5, tako, kot vse prodajalne tehnične robe.

Do takrat, pa baj, baj, cvet slovenske intelektualne smetane. Pa gejmerske seveda. 

Se tipkamo torej čez par mesecev, če bo zadosti elektrike :)

Je pa fino, da sem vam popestril to mrtvilo na tem forumu.

Lp, Aleš

Povezava do prispevka

Upam da imaš tudi konkretno zalogo orožja doma fantek Logihack. Ker ko bo lakota bo prva stvar na seznamu kraja hrane tistim ki jo imajo. Zdaj ko si povedal da imaš dvoletno zalogo, ni vrag da se par smetana članov mn3njalnika ne organizira in naredi en looting obisk tvoje shrambe.

Povezava do prispevka

Fak kera brilijanca, tip vprasa ce je korektna cena in 4 strani kasneje se vedno mega salty ker njegova druzina in dve leti vrednega fizola v kleti ne naredi vtisa na nobenega :avadodo:
Zmeri pozabim kok sm uspel v lajfu k sm uspel oplodit zeno, to moram veckrat metat folku v faco. TI PA NIMAS FROCA MODEL!

uredilo bitje Arey
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Here is the PS+/PS Now voucher conversion chart after the new PS+ launches

Image

Omaka

 

Lolz tistim ko so si do 2031 stackali PSNow ko so mislali, da bo 1:1 conversion z Premiumu :lol:

Folk ki ima ps+ in psnow bo dobil ps premium v dolžini najdaljše naročnine od obeh. Zato se momentalno skenslal stakanje ps+ do izida nove PS+ storitve. 

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...