Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jz sm mislu cakat ker mi je ps5 ogabna spaka in sem upal da bi lahko bil pro malo lepsi. Al pa slim, whatever. Itak sem mel pa ps4 in huge backlog iger. 
Sam mi ni zal da sem ga vzel, ce ne drugega je tisji in igrice se prej nalozijo. Se vedno je pa ogabna spaka. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

PS5 je a must. Pa ne zaradi tega, ker dobiš PS5 konzolo in njene ekskluzive, ampak tudi zato, ker je PS5 najboljši PS4 ever made, najtišji, najzmogljivejši in z najhitrejšimi nalagalnimi časi.

 

Men, da bi 3 leta nazaj nekdo rekel, atomic a daš 200€ in ti PS4pro spremenim v tiho konzolo v katerega bomo dali 1TB SSDja, bi mu rekel, care a se da še kj zment, ker sem čefur, ampak drugač bi pa dal ja...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Z drugimi besedami, nisi zares čakal, ampak samo nisi imel druge izbire. :D

V bistvu sem svojemu bratu za rojstni dan kupu PS4 :D zase sem začel gledat dokaj pozno, pol se je pa vedlo, da bodo PS4 špili delal na PS5 pa ni blo problem čakat 

Povezava do prispevka

Mnjah zelo polovičarska implementacija je tole na žalost. 48-60/120 range je žal prešvoh in ker ni sistemsko podprtega LFC bo tole brez podpore v samih igrah dovolj samo za tiste igre ki praktično nikoli ne padejo pod 48fps... Se bodo devsi moral zgledovat po Insomniacu ki je v svoje igre tole odlično implementiral!

Povezava do prispevka

  

Stipe2 reče pred 9 minutami:

Zgleda da sem bil žrtev placebo efekta, ker pravijo da GT7 ne vklopi VRR. :D

 

 

 

 

 

A si ziher da tvoj tv sploh podpira PS5 VRR? Itak je pa VRR na FALD tvjih pretty much useless ker bodisi zmanjša število con ali jih pa popolnoma izklopi.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

  A si ziher da tvoj tv sploh podpira PS5 VRR? Itak je pa VRR na FALD tvjih pretty much useless ker bodisi zmanjša število con ali jih pa popolnoma izklopi.

 

V Ratchet & Clank mi v Video Output Information zraven resolucije napiše 48-60 Hz.

V GT7 piše samo 60 Hz...

 

Ne delajo vsi Samsungovi starejši modeli - moj zgleda dela.

Na redditu imajo seznam kompatibilnih TVjev - za mojega piše to;

Samsung Q9FN (2018)* (with Ultimate FreeSync Mode turned on - 120+VRR Cannot work together)

 

Nisem pa opazil nobenega poslabšanja slike v Ratchetu - Samsung ima zgleda to poštimano, glede na to, da se v game mode lahko igraš skoraj z vsemi nastavitvami slike (tudi local dimming nastavitve) in z game motion plus interpolacijo in tudi BFI lahko vklopiš v tandemu z VRR, če hočeš...

 

Povezava do prispevka

Samsung mislim da samo zmanjša število con in v R&C boš itak težko opazil to ker je igra pač zelo barvita in svetla. Sony pa mislim da popolnoma izklopi FALD na vseh svojih TVjih ko je VRR vklopljen. LG OLED je kar se tiče teh tehnologij res superca :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...