Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 14 urami:

ko si nabavljate PSN gift cards iz allkeyshop, a kupujete samo iz enebe al tud iz kje drugje - npr. Kinguin, Gamivo?

Playasia

 

Kocevc pac gre na tanksteli kupit med tem ko toci dizel v vlak. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

js ne vidm zakaj bi sploh imel daljinec, za tv ga že imam, tv+ps pa prižgem, ko prtisnem na gumb na kontrolerju, katerga pa itak primem, ko grem igrat

 

edino kar ima ta daljinec je gumb za youtube, te 3 sekunde, ko iščeš youtube v meniju tvja bom že zdržal

Povezava do prispevka

Ma meni bi daljinec prišel prav, ki PS5 uporabljam kot main media center (netflix, hbo, yt ...)

 

Drgač sem zadnjič slučajno pogruntal, da PS5 celo laufa filme iz ključka. Neki sem priklopil prenosnik disk gor, pa mi kaže film v MKV-ju v enem subfolderju in sem ga odprl in se je kar rolal lol

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Pošljemo "Ćamir5" na 1919?

 

Oz. kdaj imaš rojstni dan? Koliko sem pred časom prebral Von Grifina si na socki a ne?

Po izročilu VonGriffina sem na socki ja, samo moram reči, da se VonGriffinova realnost in realnost per-se ne pokrivata ravno 100 %, ker na socki v življenju nisem bil niti en mesec, plus med drugim mi je enkrat žalil tudi sestro, ki je nikoli nisem imel :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Ma meni bi daljinec prišel prav, ki PS5 uporabljam kot main media center (netflix, hbo, yt ...)

 

Drgač sem zadnjič slučajno pogruntal, da PS5 celo laufa filme iz ključka. Neki sem priklopil prenosnik disk gor, pa mi kaže film v MKV-ju v enem subfolderju in sem ga odprl in se je kar rolal lol

 

pa sej ps5 dela s kerimkoli daljincem, moj LG daljinec delujje normalno s PS5

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 urami:

Ma meni bi daljinec prišel prav, ki PS5 uporabljam kot main media center (netflix, hbo, yt ...)

 

Drgač sem zadnjič slučajno pogruntal, da PS5 celo laufa filme iz ključka. Neki sem priklopil prenosnik disk gor, pa mi kaže film v MKV-ju v enem subfolderju in sem ga odprl in se je kar rolal lol

Men avtomatsko zazna daljinec od tvja in ga lahko uporabljam na ps5.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 5 urami:

ja, takoj ko blo mozno. nisem se mel casa pognat. :D

 

Včeraj nekaj šel gledat opise, pa ne vem, kaj naj si mislim... Naj bi bil poudarek na PVP oz Coop? Močno upam da ne, da se da odigrat tudi na solo; da hefeti niso preveč zajebani in se jih ni ptorebno lotevat samo v paru.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 20 urami:

Je kdo že nabavil Salt and Sarifice, nadaljevanje Salt & Sanctuary ?  Vidim, da je včeraj izšla?

 

Jaz sem pa žal nisem neki navdušen po ene 2 urah igranja... vmesnik za inventar in opremo je za kozlat zanič, mape ni sploh stopnje so pa razvejane v 3pm. Šefovski boji se pa tud dogajajo v totalno preozkih "arenah" in se nimaš fucking  kam umaknit določenim projektilom. 

Povezava do prispevka

Mislim da je kar zadel...

 

Hiroki Totoki, Sony’s Chief Financial Officer, has suggested that the quality of PS4 and PS5 exclusive titles will decline if they are released straight to PS Plus, in a similar vein to what Microsoft does with Xbox Game Pass.

 

AAA titles on PS5, if we distribute that on subscription services we may need to shrink the investment needed for that and that will deteriorate the first-party title quality and that is our concern.

Povezava do prispevka
foker reče pred 3 urami:

Folk kaj je s ceno teh Sony špilov?? Mislim kako za vraga je Sackboy Big Adventure 70USD?? Po dveh letih?? Kwa smo Ni-tedo al kwa. Neki hočeš ampak nisi nor ,.. potem pa čakaš ko kreten.

Poglej na psdeals.net pa lohka dokaj vredu analiziras kdaj bo price drop. Večina iger pade na 30€ 1x na mesec 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...