Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 14 minutami:

meh, boljše, da si kupim Demon's Souls in Guardians of the Galaxy kakor da dajem vsako leto 100 flik za kup špilov k me ne zanimajo

Alternativa je, da si nabaviš samo za kak mesec in preigraš tisto kar te zanima.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sure, ampak midva sva dva in imava dost podobn okus za igre. Zdej js bom že obrnu neki v enem mesecu, da bi oba preigrala pa pomoje ni šans. Sploh k si oba tko rada vzameva cajt za igre, Yakuza Kiwami 2 bi komot lah padla v enem tednu pa sem počasi en mesec igral, po urco al dve

 

Sej ne pravm, kul da obstajajo te opcije, ampak absolutno nas morajo bolj presenetit z naborom, od tega da dodajo Burnout 3 na PS2 listo, do raznih brutalij a la Returnal na PS5. Tko so pa skor same igre iz Ps+ collectiona in iz prejšnjih PS+ naborov

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 16. 5. 2022 at 15:03:

Sej ne pravm, kul da obstajajo te opcije, ampak absolutno nas morajo bolj presenetit z naborom, od tega da dodajo Burnout 3 na PS2 listo, do raznih brutalij a la Returnal na PS5. Tko so pa skor same igre iz Ps+ collectiona in iz prejšnjih PS+ naborov

 

Burnout 3 in ps2 Ratcheti, pa majo mojo narocnino za par mescev.

 

Povezava do prispevka

Ne, za remake bi se rabli dejansko potrudit in nekaj mi zelo smrdi tukaj. Škoda k ne morš moddat na plejki, na PCju mi je pa vseeno za Next Gen verzijo 

 

Važn da bo na PS5 več frejmov pa lepše teksture, kej več od tega pa ne pričakujem

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Ma jaz mislim, da ne bom taknil tega Witcherja. Sploh pa ga še enkrat kupoval. Osnovno verzijo sem preigral na PS4, potem pa sem kupil še za PC z obema dodatkoma in preigral na njem na rock solid 60 FPS v 4K. Bolje itak ne more biti verjetno. Če me kdaj prime, bom šel še enkrat igrat na PC, ker tu si ga lastim. Za PS verzijo pa sem disk takrat prodal naprej.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...