Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 5 urami:

Arrogant Sony is here... Microsoft reši nas tega bedaka... 

na žalost se ga ne bomo znebili še neki cajta.

Edina sreča je, da je Hulst gazda za interne studie, ker bi Jimbo že davno vse v poden zavozil.

Toliko sranja kot ga je on sproduciral, ga ni bilo od Kuturagijeve PS3 ere naprej.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Evo dans nabavil tole ps5 zadevo čist po naključju. 

 

Dobil v BB BTC, ko sem šel nekaj čist drugega iskat. So dobili včeraj ene 19 komadov, če je za verjet. 

 

Zdaj pa čakat do septembra, ko bo vreme tapravo za nabijanje. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Molag Bal reče pred 7 urami:

Evo dans nabavil tole ps5 zadevo čist po naključju. 

 

Dobil v BB BTC, ko sem šel nekaj čist drugega iskat. So dobili včeraj ene 19 komadov, če je za verjet. 

 

Zdaj pa čakat do septembra, ko bo vreme tapravo za nabijanje. 

 

 

 

 

 

Koliko sploh stane danes nov? Isto kot v startu?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 urami:

Pismo to paa čutim da bo kakšno tožbica. Če stekaš naročnina so ti dolžni zagotoviti storitev dokler imaš aktivirano, ali vrniti denar. Ne morejo tekom trajanja "pogodbe" zvišati ceno ker so spremenili ponudbo, ki je isto sranje kot je bilo prej - saj obstoječi lastniki ps plusa ne dobimo nič novega in boljšega.  A ni bilo rečeno, da se nam transformira v tisti najcenejši paket?

 

To je za tiste, ki hočejo upgradeat v višji paket. Če so kupili ps+ za 45, namesto 60, je doplačilo za višji paket 100-45 = 55, namesto 100-60 = 40. Primer :) Če ne boš upgradeal, se ti nič ne spremeni.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Za kere igrice pa se čaka popuste? Če je sploh izšlo kaj v tem letu, da bi lahko vrgli na Days of Play kot vsako leto prej?

Ma jaz si še kar neki thisgen igric želim za zbirko kupit oziroma za sprobat, pa da še niso bile konkretno znižane

 

Mainly te tri:

 

Resident Evil 8 

Lost Judgement 

Horizon: Frobidden West

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Ma jaz si še kar neki thisgen igric želim za zbirko kupit oziroma za sprobat, pa da še niso bile konkretno znižane

 

Mainly te tri:

 

Resident Evil 8 

Lost Judgement 

Horizon: Frobidden West

 

 

Za Lost Judgement sem zdaj prvič slišal :D Zgleda kar kul.

 

Horizon je po moje presvež za kako akcijo. Resident Evil pa bi res lahko dali (sem pozabil nanj).

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

 

Za Lost Judgement sem zdaj prvič slišal :D Zgleda kar kul.

 

Horizon je po moje presvež za kako akcijo. Resident Evil pa bi res lahko dali (sem pozabil nanj).

Lost Judgement je en od Yakuza špilov, mislm da si ravno ti rekel, da ti niso kul :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Sem videl, ja. V bistvu ne morem oceniti, samo enega sem sprobal in še to kratko. Ne spomnim se niti katerega :) En je bil free v PS+ pa sem malo pognal. Mogoče Yakuza 0?

Kiwami je bila Free na PS+, če se ne motim. Meni so bile res preveč smeti, da bi igral. Silil sem se par ur, sam je bila res muka.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 31 minutami:

Saj nisem ziher, če je bla 0. Ko me spet prime volja do igranja, jo bom še enkrat probal pognati.

Nisem igral Lost Judgementa, ampak Yakuza 0 je bila meni fun, ampak sem rabil kar ene parkrat sprobat, da sem padel not. Prvič in drugič mi je šel špil na kurac. Zastarel, skos prekinitve gameplayja z zgodbo in predolgim fightingom, slabe animacije, kontrole, ni da ni. Ne bi nikoli v lajfu se tok trudil, če ne bi pol Galko na eni točki začel pisat, da špila in da mu je carsko. Pol sem še enkrat sprobal in je neki kliknilo, sem padel v igrico in combat system, odfukane misije (ne res, ene misije so noro carske) in zanimivo zgodbo. Tako da mogoče še kdaj sprobaš, morda tudi tebe zapali

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Nisem igral Lost Judgementa, ampak Yakuza 0 je bila meni fun, ampak sem rabil kar ene parkrat sprobat, da sem padel not. Prvič in drugič mi je šel špil na kurac. Zastarel, skos prekinitve gameplayja z zgodbo in predolgim fightingom, slabe animacije, kontrole, ni da ni. Ne bi nikoli v lajfu se tok trudil, če ne bi pol Galko na eni točki začel pisat, da špila in da mu je carsko. Pol sem še enkrat sprobal in je neki kliknilo, sem padel v igrico in combat system, odfukane misije (ne res, ene misije so noro carske) in zanimivo zgodbo. Tako da mogoče še kdaj sprobaš, morda tudi tebe zapali

 

Bom sprobal, ampak si me dejansko zdaj še prestrašil :D Naštel si vse, kar mi gre v igrah močno na kurac in dvomim, da imam sam toliko volje se prebiti čez to, kot je imaš ti.

 

"Zastarel, skos prekinitve gameplayja z zgodbo in predolgim fightingom, slabe animacije, kontrole, ni da ni."

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...