Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 18 minutami:

Leta 2023 še ne boš mogel kupit normalno basic PS5 v trgovini, ne vem, zakaj bi dajal pro ven.

 

Mogoče zato, da potem ne bo treba čakati na nakup Ps5, saj boš lahko kupil kar pro verzijo. Mogoče je pa vse to res?

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

@Bessie grem stavt da TCL zgolj špekulira... Ampak ja tud sam sem prepričan da bo ta generacija daljša in da bo prej ko slej prišla vsaj ena "PRO" verzija.

 

 

Lol a zdej Jimbo scame označujejo kot tehnične težave? :sick:

 

 

 

20+ PSVR2 iger ob izidu? Ker dvomim da bo toliko novih upam da to pomen da bodo ta boljše PSVR naslove naredl kompatibilne z PSVR2...

 

FTo36P8WAAQeCOE?format=jpg&name=900x900

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Mene daleč najbolj skrbi ta "mobile"... Ker me absolutno niti najmanj ne zanima, je pa v njem ogromno keša in zaradi tega se bojim, da zna trpeti naš ljubi SP (pa naj bo na konzolah ali pa multi).

 

Zaenkrat ni videt da bi mobilna jajca nalagal delat obstoječim studijem ki več ali manj delajo SP igre. Se pa v namen prodora na GaaS sceno širi obstoječe studije in kupuje nove ter sklepa partnerske pogodbe. Tako da zaenkrat še ni videt da bo šlo na slabše je pa vse možno because JIMBO...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

 

Zaenkrat ni videt da bi mobilna jajca nalagal delat obstoječim studijem ki več ali manj delajo SP igre. Se pa v namen prodora na GaaS sceno širi obstoječe studije in kupuje nove ter sklepa partnerske pogodbe. Tako da zaenkrat še ni videt da bo šlo na slabše je pa vse možno because JIMBO...

 

Saj... za prihodnost se bojim, ker komot pride do tega, da se bo več vlagalo v mobile in bo SP postajal vedno slabši... Se mi zdi, da smo mi "v srednjih letih" skoraj zadnji branik teh SP iger. Mladina pa je usmerjena v vse drugo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Saj... za prihodnost se bojim, ker komot pride do tega, da se bo več vlagalo v mobile in bo SP postajal vedno slabši... Se mi zdi, da smo mi "v srednjih letih" skoraj zadnji branik teh SP iger. Mladina pa je usmerjena v vse drugo.

 

Sam zaenkrat so Sony 1st party igre zeloooo profitabilne in dokler bo tako jih bodo delal.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 15 minutami:

Jest sem res boomer očitno. Imam high end telefon pa niti ene igrce. Od kače naprej ne vem če sem 2 igri igral na telefonu.

Najprej sem rekel, fak kjera copata ta atomic. Žena mu prepoveduje igrat android igrice na WCju, pol sem se spomnu na legendarno Nokio 6110 in ure zapravljene v Snakeu. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 44 minutami:

Mene daleč najbolj skrbi ta "mobile"... Ker me absolutno niti najmanj ne zanima, je pa v njem ogromno keša in zaradi tega se bojim, da zna trpeti naš ljubi SP (pa naj bo na konzolah ali pa multi).

to so govorili tudi 5 let nazaj, pa smo samo letos dobili Elden Ring, HFW, Dying Light 2,.. ki so se vsi dobro prodajali.. nič se ni za bat, carski SP špili bodo prihajali redno, vsaj dokler se bodo tako dobro prodajali.

Povezava do prispevka

Pa ne vem no. Zelda in Mario sta se dobr prodajala, pa to tud froci igrajo. Komurkoli pokažeš Uncharted 4 ga hoče igrat. Witcher 3 zelo priljubljeno Itd itd
Ko sprašujem moje kolege, s katerimi sem včasih skos nabijal multiplayer špile, so več ali manj vsi zdej bolj SP gaymerji, pol njih ima zdej plejko/xbox doma, prej so pa skos na PCju igral

 

Kar skoraj izgleda, da bo izumrlo, so res dobri izometrični RPGji, razen Divinity: Original Sin 2, Wasteland 3 in Disco Elysium se sploh ne spomnim kaj je še blo vredno igrat.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 44 minutami:

Pa ne vem no. Zelda in Mario sta se dobr prodajala, pa to tud froci igrajo. Komurkoli pokažeš Uncharted 4 ga hoče igrat. Witcher 3 zelo priljubljeno Itd itd
Ko sprašujem moje kolege, s katerimi sem včasih skos nabijal multiplayer špile, so več ali manj vsi zdej bolj SP gaymerji, pol njih ima zdej plejko/xbox doma, prej so pa skos na PCju igral

 

Kar skoraj izgleda, da bo izumrlo, so res dobri izometrični RPGji, razen Divinity: Original Sin 2, Wasteland 3 in Disco Elysium se sploh ne spomnim kaj je še blo vredno igrat.

 

Se strinjam.

SP ne bi smel izumret, sploh, ko bereš razne rante po forumih, kako itak noben v MP partyju ne zna igrat in vedno naletiš na bumbarja, ki špila po svoje... In zajebe raid/tekmo/špil... Da ne govorimo o tem, da predno se nabere ustrezno št folka in uskladi svoje urnike. Zna trajat. Je lažje zalaufat špil in se fuknit vanj solo..

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 56 minutami:

Kar skoraj izgleda, da bo izumrlo, so res dobri izometrični RPGji, razen Divinity: Original Sin 2, Wasteland 3 in Disco Elysium se sploh ne spomnim kaj je še blo vredno igrat.

 

Prjatu kaj? Ta žanr je v zadnjih 5 letih dobival take petarde da boli glava, tko top 10 iso RPGs all time zadeve so letele na police - recimo te tri, ki si jih naštel. Plus še celega fuka proper zadev. Pa še faking Baldurs Gate 3 pride, ki bo tudi odlom, če ne bo preveč zajadral v woke vode. 

 

Žanr se je sicer malo utrudil v zadnjih dveh - treh letih, ma se mu po moje res ni treba bati za prihodnost, sploh ker je ta zvrst ena večjih indy / AA darlingov :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Prjatu kaj? Ta žanr je v zadnjih 5 letih dobival take petarde da boli glava, tko top 10 iso RPGs all time zadeve so letele na police - recimo te tri, ki si jih naštel. Plus še celega fuka proper zadev. Pa še faking Baldurs Gate 3 pride, ki bo tudi odlom, če ne bo preveč zajadral v woke vode. 

 

Žanr se je sicer malo utrudil v zadnjih dveh - treh letih, ma se mu po moje res ni treba bati za prihodnost, sploh ker je ta zvrst ena večjih indy / AA darlingov :)

 

Mar ne vidiš, da sem šele lani dobil PS5 in Switcha, prej sm pa samo multiplayer stvari igral. Jaz vem samo za tiste 3 izometrične rpgje, bi bil vesel še kakega priporočila

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

Mar ne vidiš, da sem šele lani dobil PS5 in Switcha, prej sm pa samo multiplayer stvari igral. Jaz vem samo za tiste 3 izometrične rpgje, bi bil vesel še kakega priporočila

Pillars of Eternity / 2 (predvsem dvojko si želim igrat, ker ima opcijo tactical combata)

 

T(y)ranny (sicer dokaj nezanimiv, ampak ajde, je za na seznam)

 

Age of Decadence (nisem igral, ma dosti fanov pravi, da je ta med boljšimi, če se ti da poglobit) 

 

Wasteland 2 / 3 

 

Divinity: Original Sin / 2 

 

Underrail, ki je od tisoče igralcev upoštevan kot vrhunski

 

Torment: Tides of Numenera 

 

Encased

 

Path of Exile, čeprav kolikor razumem je ta bolj action RPG, nisem igral

 

Shadowrun, kolikor delov pač je že zunaj

 

In še tako milijon bolj budget indijev a la Encased, ATOM RPG, konec koncev tudi Kenshi, ki je meni res vrhunska igrica, nekako paše v te parametre 

 

Skratka ja, to je izredno popularen žanr, ki je dobil v zadnjih letih kar nekaj petard, tako da se ti splača malo globlje polurkat 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...