Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 17 minutami:

Kakšen next-gen feeling? 

 

Da igraš igrico narejeno za next gen :) Brutalno lepa grafika, brez težav grafično najlepši špil ever made, smooth gameplay 40fps na 120HZ televizorju je gladko kot puterček, produkcija, animacije - vse je top of the top.

 

Potem pa igram Elden ring pa mi nalaga travo in drevesa na 5 metrov medtem ko jaham - mislim da sem nazadnje to videl, ko sem igral igrico Oblivion na 486 računalniku:rofl:

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pa kaj ti pomaga najlepši špil ever made, če je art design stopenj res nenavdahnjen in pobran s PS3 delov. En planet, ki da mi je mogoče ostal v spominu, v igri, kjer lahko naredijo karkoli, ker itak lahko na vsakem planetu spreminjaš zakone fizike in ne vem česa, da narediš bolj dinamično. Res dolgočasna igrica, 6/10, če sem mal prizanesljiv. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

Ko puter gladkih 40 fpsjev z dinamično sub4k resolucijo - next gen igrica

 

44b.png

A nima fidelity mode native 4K?

Mogoče mešam in je to kak drug mode?

 

No, sej ni važno, itak so povprečna jajca od igre.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

čeprou ajde, Horizon, Kena, Ratchet&Clank res izgledajo dobro, samo se mi zdi, da PS5 nekaj boljšega in lepšega kot to sploh ne bo zmogla in da bomo za res velik preskok rabli počakat na čas ko bodo redno izhajali UE5 špili, najverjetneje bo to v času XboxSeries2 in PS6.

 

Valjda da zmore več, to je komaj prva generacija iger (ki niti niso še true next gen)...je pa res tudi, da smo z grafiko že debelo pri zmanjšani dodani vrednosti, zato se nam zdijo preskoki manjši na prvi uč - poligonski modeli so že skoraj true to life, ostane samo še osvetljevanje (ray tracing) in animacija, kjer je še kar nekaj prostora za izboljšave.

Povezava do prispevka

sure, ampak to bo verjetno v drugi polovici PS5 ere, ko bodo nehali delat tud špile za PS4, absolutno pa mislim da bodo animacije, lighting in teksture dosegle neki nov nivo, vsaj pri AAA naslovih

 

samo nikakor pa ne pričakujem, da bomo na PS5 imeli neke res nore 8K next gen Horizon 3 in Witcher 4 type naslove, ki bodo izgledali res neprimerljivo boljše od nekaterih špilov, ki jih že imamo (Returnal, Horizon 2, Demon's Souls Remake)

 

 

 

Povezava do prispevka

ni mu treba nč pisat, ti jaz povem, kaj odgovori

"ja lih pred pou ure sm prodal zadnji kos iz ta poceni zaloge, zdej jih mam samo še po 699€"

 

ali pa

 

"cena same konzole je že res 499€, ampak je za nakup obvezna še 5 letna naročnina na Playgame disko klub, ki pa znaša 200€"

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 8. 6. 2022 at 9:18:

Kot že dosadan kritik PS4, lahko rečem, da je PS5 najboljša konzola do sedaj.

 

Če ne bi ene igre ps5 dobila, mi je že vredna upgrejda zaradi celotnega ps4 librarya,  ki dela precej bolje in tekoče, zaradi neslišnosti v primerjavi prejšnjih ps5 in zaradi hitrejšega diska, da ne rabim zapravljat dragocenega časa pred loading screenih in pri from igrah jimam precej :)

No shit da je najboljša konzola do zdaj. Bi bil kr plot twist da bi nardil PS5 slabši kot je 4ka. Trenutno je situacija ista kot pri kakih iphonih. Vsako leto rečejo "this is the best iphone yet"(ma nemoj?), realno pa plačaš premium price za nek 15% upgrade... nobena igra ni nek next gen presežek, tudi ekskluzive ki jih ni na starih konzolah ne delujejo nič kaj posebnega. Je valda tiha in hitra, loading vrhunski, kontroler je best ever sam igre rabimo. Trenutno izgledajo bolj kot ne isto na obeh konzolah. Upam da pride čimprej čimveč "next gen" only iger.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

No shit da je najboljša konzola do zdaj. Bi bil kr plot twist da bi nardil PS5 slabši kot je 4ka. Trenutno je situacija ista kot pri kakih iphonih. Vsako leto rečejo "this is the best iphone yet"(ma nemoj?), realno pa plačaš premium price za nek 15% upgrade... nobena igra ni nek next gen presežek, tudi ekskluzive ki jih ni na starih konzolah ne delujejo nič kaj posebnega. Je valda tiha in hitra, loading vrhunski, kontroler je best ever sam igre rabimo. Trenutno izgledajo bolj kot ne isto na obeh konzolah. Upam da pride čimprej čimveč "next gen" only iger.

 

Roko na srce, meni je bil preskok iz PS4 PRO na na PS5 kot dan in noč, sploh kar se tiče glasnosti, v ostalem niti ne opazim neke bistvene razlike, mogoče edino še hitrejše nalaganje ampak ja, PS4 je imel HDD, PS5 ima SSD...

 

Overall pa je dobra konzola, čeprav pri nas je bolj v pogonu Switch OLED zaradi tamale in družabnih iger.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...