Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 6 minutami:

Kdaj pa bo to aktivno na EU računih? Nisem nekaj dosti spremljal... Me pa zanima koliko bo za doplačati, če bom želel kako igro preigrati kdaj. Al se tudi to že ve? :) Torej doplačilo na mesec navadni PS+ in pač tisti (ne vem keri tier je) kjer boš lahko igral Returnal, simulacijo mucka ipd... 

Extra je to oz srednji tier. 

Povezava do prispevka

A to ni nobenga čekiranja, kaj se da na psn store.

Ravnokar sem platiniral igro v treh minutah.

The Wine Story.  Prov uno večji scam k Domen Kumer crypto coin.

Sicer stane samo 1,5€ dve sliki sta in samo x pritiskaš in v treh minutah platina.

Če kdo zbira platine priporočam:)

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 urami:

In a bo kdo na forumu naročnik tega poor mans Game Passa? :D


ne, vse kar me zanimalo že preigral. Že s ps+ ne vem če v zadnjih dveh letih kaj igral. 
 

mam pa gamepass, in mi kar uporabna zadeva. Igral halo, horizon 5, zdaj snipet elite 5 in še polno nekih dobrih stvari. 

Povezava do prispevka

Sem pregledal seznam fsake igrice v PSN game passu

 

Običajen tier: dosti v redu, čeprav nič zares impresivnega. V bistvu katalog, ki so ga na Epic Store dali v trajno last brez naročnine + par Sony igričač

 

Classic games tier: totalne smeti brez vsake vizije. Mene bi bilo sram, če bi kuriral tak seznam "klasičnih iger"

 

Overall dajem glede na ceno in content oceno ene 4/10

Povezava do prispevka

pa tud raje fuknem tistih 20 evričev za razne RDR2 al pa Returnal, da imam stalno na računu pa da lah počas igram, kukr da kupm ps+ extra za 3 mesece in hitim

 

tud Premium bodo morali kar orenk nadgradit listo špilov, mislim da nekaterih ne smejo dat gor, ker nimajo več licenc, naj fuknejo keš pa porihtajo to

Povezava do prispevka

Zate je Extra za eno leto pomoje dobra investicija. Verjetno nisi preigral kar lepo število teh iger ki so gor + julija pride na Extra Stray ki tudi zelo obeta in predvidevam da bo kasneje še več takih iger prišlo day1 gor. 1st party igre pa verjetno par let po izidu. Še vedno se dobi PS+ letna naročnina po ene 46€ na cdkeys in kolikor vem se ti čas konvertira glede na to kateri tier izbereš.

 

 

Premium je zaenkrat zelo švoh sploh če ti ne sede streamat PS3 iger pa še tam manjka cel kup first party iger ala Resistance 1 in 2, God of War Origin Collection, Sly cooper 1-3, Ratchet & Clank 1-3 itd. 

ff8o7655z4x81.jpg?width=960&crop=smart&a

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Zate je Extra za eno leto pomoje dobra investicija. Verjetno nisi preigral kar lepo število teh iger ki so gor + julija pride na Extra Stray ki tudi zelo obeta in predvidevam da bo kasneje še več takih iger prišlo day1 gor. 1st party igre pa verjetno par let po izidu. Še vedno se dobi PS+ letna naročnina po ene 46€ na cdkeys in kolikor vem se ti čas konvertira glede na to kateri tier izbereš.

 

 

Premium je zaenkrat zelo švoh sploh če ti ne sede streamat PS3 iger pa še tam manjka cel kup first party iger ala Resistance 1 in 2, God of War Origin Collection, Sly cooper 1-3, Ratchet & Clank 1-3 itd. 

ff8o7655z4x81.jpg?width=960&crop=smart&a

Niti mal ne štekam kaj naj bi ta slika ponazarjala...

Povezava do prispevka

@Gatsu glede na moj backlog plus da imam še kake 70 dollarsov na računu mi pomoje ne bo treba uštimat PS+ Extra (ali pa Premium, če dodajo Burnout 3 in druge stvari, k res manjkajo) vsaj do 2024. V temu cajtu bo še kak novejši špil prišel gor zastonj, mam ves čas na svetu torej.

 

Že samo Psychonauts 2 in Elden Ring sta zame pomoje dost za letos, ko preigram Elden Ring bom zih še kaki drugi build poizkusu, to je to prjatli

 

Vmes bom bral kaj vam je blo kul igrat pa si zapisal na seznam

Povezava do prispevka

Jest tut razmislam, da sploh nebi podalsu, ker mam itak se ful za nazaj za preigra.

 

Me pa zanima kaj se zgodi ce prekinem PS+ z igrami, ki sem jih dobil v teh 12 mescih. Logicno, da jih ne bo mogu igrat. Kaj pa se zgodi, ce recimo cez pol leta spet kupim PS+? Bom lahko spet dostopal do iger, ki sem jih dobil v preteklem letu?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...