Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 12 minutami:

Sam nextgen iger ki upravicijo moc hardwara pa res ni ravno veliko se, pa ni kot da je konzola prisla ven 2 meseca nazaj. :/

Folk ful preveč pozablja na to, da je konzola izšla ravno v času pandemije in je naslednik zelo popularne konzole, katere priljubljenost Sony hoče monetizirat do skrajnosti.

 

Oboje je privedlo do pomanjkanja AAA iger in proper next gen naslovov.

Povezava do prispevka

Če mene vprašaš bi komot lah kot Sony kot Microsoft prestavli izid next-gen konzol za leto dni. Vmes pa naredili več zaloge ter next-gen in cross-gen špilom več časa, da bi bili bolj razporejeni in bolj pogosto ven hodli in ne vmes kot suša nič ni par mesecov pametnega.

 

Moj hottake.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 urami:

Folk ful preveč pozablja na to, da je konzola izšla ravno v času pandemije in je naslednik zelo popularne konzole, katere priljubljenost Sony hoče monetizirat do skrajnosti.

 

Oboje je privedlo do pomanjkanja AAA iger in proper next gen naslovov.

Fair point in ni kot da ni blo ze veckrat napisano zakaj ps5 ni slab nakup. Sam vseeno je mal kisla, vsaj meni no, igrat ps4 igrice na konzoli ki zmore tok vec. 

Povezava do prispevka

Aftermarket, ki naj bi bil tišji od nekaterih, ki pridejo v konzoli iz tovarne. Nekateri so namreč jamrali, da je konzola glasna, saj se tovarniško vgrajujeta 2 ali 3-je različni modeli ventilatorjev. Glasnost moje konzole je popolnoma ok, po moje gre tudi garancija če sam menjaš vent, lahko pa da se motim. 

 

Raje ta denar investiraj v dodaten SSD, ker ga boš kmalu rabil. :D

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

Parts in bold got me sold - pa še rima se. :D

 

Prodam, brezhiben NMB ventilator za PS5.
Dosti dosti tišji od NIDEC ventilatorjev v glavnini PS5 z BluRayem.
Če vas moti nadležno ropotanje, oglašanje, priporočam za menjavo. Enostavna menjava. Uvoženo iz Kitajske.
Cena: 50 Eur (če greste sami uvažat, vas pride 85+eur in tri mesece čakanja)
Kontakt: 051692332
Lokacija: Brezovica pri Ljubljani

Povezava do prispevka

razer blacksharkv2 pro se dobijo za isto ceno in so neprimerljivo boljse naprimer. 

 

Why is Razer BlackShark V2 Pro better than Sony PlayStation Pulse 3D
8000Hz higher high-frequency
28000Hzvs20000Hz
8Hz lower low-frequency
12Hzvs20Hz
10mm bigger driver unit
50mmvs40mm
12h longer battery life
24hvs12h
Has a removable microphone
Has a battery level indicator?

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

No ja iz Amazona s poštnino so cca 125€ kar ni čist enaka cena. ;)

 

Kar se PS5 podpore tiče pa

Navedek

Yes. Although it's more geared towards PC users, the BlackShark V2 Pro can still work PS5 audio. However, the headset's THX Spatial Audio does not work on PS5.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

ja kurc pa vukojebina da nima glih izbire, drgac se na amazonu dobijo used za 80 EUR + postnina v slo ocitno. Sam sem kupu ze dost "used" stvari iz amazona in so povecini zadeve ki so bile samo odprte in so ganc nove. mogoce manjka instructions manual al kej podobenga al pa ma mikro praskico kje, dela pa vse kot sus. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...