Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jebite se vi in vaš FOMO, pedri eni. :D

Bom za hec upgrejdal, sam ne vem ali naj grem EXTRA za 17,20 al PREMIUM za 25,80 do Decembra.

Pri meni Classics Catalogue/Streaming odpade, sam me ful intrigira Game Trials Demoti.

 

Faking 1st world problems mrš.

 

Ma fakof, grem kar all in. Za teh 8EUR res ne bom umrl. Upam. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Pizda jim materna nategunska Sonyeva. 

Navedek

Čez 10,9,8,7... Sovica reče: "imam PS+ Premium". 

 

Model

 

Men je ucer spet auto trgal ps+ :D

 

Zdej ne bon upgradal zanalas

 

Pa tut morci bo spet padu cez en tedn 

 

Drgac za kako zimo kr kul mal za poklikat par naslovov

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Fak, kjer faking ogromen seznam iger. A ni bilo kao samo ene 50 naslovov zaenkrat? To sem jaz neki narobe razumel al kaj? :nicjasno:

Komaj čakam, da sprobam uspešnice kot so

 

Balan Wonderworld (PS5)

Bee Simulator

Bubsy: The Woolies Strike Back

Chicken Police

DCL - The Game (igrica kjer samo kupuješ)

Fallout 76

Giana Sisters (v spomin DaCapu)

Golf with Your Friends (the dark souls of golf games, če nimaš prijateljev)

itd

:avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma tisto sem tudi jaz slišal, ko so šele najavljali zadevo (400 downloadable games + 300 streaming). Sam pol so dali ven sezname, ko je splovila stvar in so povsod vsi bli kisli z izjavami ala "40 PS4 naslovov, 3 PS5 DLCji in 6 PAL PS1 igric" al neki. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 9 urami:

Pac mal se pritozujes za brezveze, mogoceteb ni pomembno, mogoce enmu je. To da je razpon frekvenc boljsi je dejstvo kok to komu pomen je pa cist subjektivno. 

Pravim ti da so ti specsi povsem bres pomena ker ne pomenijo nicesar. Nobena pd teh slusalk ne pride blizu 20khz kolikor toliko linearnega responsa kar bi bila edina metrika vredna omembe, tko pa vsak izumi svoje ideje o tem kako bojo merili response driverjev da lahko napisejo visje cifre na skatlo. 
Vecji driverji so LAHKO tudi zmozno boljse reprodukcije, niti ni nujno, 26khz range pa je totalno neumen spec ker ne ves pri kaksni glasnosti furajo zvok skoraj 10khz NAD tem kar sploh slisimo, da ne omenjam dejstva da noben spil ne reproducira tako visokih frekvenc ker bi bla potrata resursev. 
 

26khz pri 44.1 vzorcenju ki je CD kvaliteta, torej komercialni lossless format ki DEFINITIVNO ni implementiran na teh brezzicnih slusalkah sploh ne mores vzorcit tko da je na vseh tockah marketing nonsense. 

Povezava do prispevka

Sem probal streamat RDR1 in sem res presenečen, da zadeva dejansko deluje. Sam ja, z mojo povezavo bogu za ledžima stvar niha med rock solid 30FPS @ 320p in 15FPS @ 613p al neki v tem smislu. :D

Odzivnost pa je ful presenetljiva. Verjetno, ker gre že v štartu za igro, k ma precej velik deadzone na kontrolah.

Največji užas so loading times.

 

Anyway, seznam iger je kr impresiven. Sem mislu, da bojo v veliki večini smeti, ampak je gor precej zanimivih zadev, ki sem si jih želel probat od nekdaj. Pa zakon, da je ful classic games, ki se jih da lepo downloadat v PS4 mode.

 

7/FOMO

332146341_notbad.gif.96b1c00976d51f0b4921df797b24561f.gif

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Anyway, seznam iger je kr impresiven. Sem mislu, da bojo v veliki večini smeti, ampak je gor precej zanimivih zadev, ki sem si jih želel probat od nekdaj

 

Fak, jaz tudi presenečen. Kupil nekaj preden sploh pogledal kaj dobim :) Mogoče bi mi res Extra bil dovolj... ampak ajde za prvič, da sprobam par zadev za teh 20€ več.

 

Tukaj sem preletel PS4 in PS5 igre in jih je kar nekaj, ki jih bom z veseljem sprobal. Damn, Demon's Souls sem nedolgo nazaj kupil :(

 

https://www.eurogamer.net/playstation-plus-games-list-premium-extra-this-month-6300

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...