Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 1 uro:

Jaz imam GP pa ga skoraj ne uporabljam, podobna fora, ko imaš cel kup piratskih iger, potem pa zaradi količine nobene ne odigraš do konca... 

 

Točno to. Jaz sem imel 2 in pol leti Game Pass in sem preigral ene 3 ali 4 igre v vsem času. Kar nekaj pa jih namestil pa pobrisal (kot pirate, ker te boli ku...). Res pa je tudi, da na PC ne igram tako rad kot na PS... tukaj je kar nekaj iger, ki si jih želim preigrati ali ponovno preigrati.

Povezava do prispevka
Navedek

Update: PC streaming for PlayStation Plus Premium members is currently not available in Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Greece, Hungary, Malta, Poland, Republic of Cyprus, Romania, Slovakia, and Slovenia at launch, and will be supported in a future update.

Šalabajzersko. Da ne bo kdo preveč začuden, ko bo probaval PC streaming, tko k jst.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 minutami:

Pizda, zdaj si s tem RDR1 zjebal še mene, da razmišljam o upgradeu - idi v kurac. :D

Jaz sem hotel posneti prvih 10 minut gameplaya, da bi odvrnil folk, ki ima dvome, sam konzola ne pusti snemati streamanih iger. Mislim, da vem zakaj je tako. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Men so tile gamepass scene noro cool kot nek filter, keri špil je potem dejansko vreden physicala. 

 

Kje dobim najboljši deal za PS5 in kaj sploh moram izbrati? Nimam pa trenutno sploh nobene naročnine.


US/Canada je dober deal, ceproav vsake tok pade kak currency dol tko k pred kratkim Turska lira al kaj je ze blo. 

 

Povezava do prispevka

Price*

  • United States
    • $17.99 monthly / $49.99 quarterly / $119.99 yearly
  • Europe
    • €16.99 monthly / €49.99 quarterly / €119.99 yearly
  • United Kingdom
    • £13.49 monthly / £39.99 quarterly / £99.99 yearly 
  • Japan
    • ¥1,550 – monthly / ¥4,300 – quarterly / ¥10,250 yearly

 

To je to? To pa res ni neka razlika, vzameš eu verziji pa gmah :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

Price*

  • United States
    • $17.99 monthly / $49.99 quarterly / $119.99 yearly
  • Europe
    • €16.99 monthly / €49.99 quarterly / €119.99 yearly
  • United Kingdom
    • £13.49 monthly / £39.99 quarterly / £99.99 yearly 
  • Japan
    • ¥1,550 – monthly / ¥4,300 – quarterly / ¥10,250 yearly

 

To je to? To pa res ni neka razlika, vzameš eu verziji pa gmah :)

 

fora je da se kupuje psn kartice prek raznih websitov ala : https://www.g2a.com/playstation-plus-card-365-days-psn-north-america-i10000000249027?aid=12193956&er=97fd89e3166054254a30c2037cdeb373&___language=en&adid=GA-DE_PB_DIGI_PLA_SSC_AllProducts_CSS_C_&id=14&gclid=CjwKCAjwwdWVBhA4EiwAjcYJEGnAZR-IrMR18_Yr4WSoUMHGOIbGlXOG8MK-TU_H-yyj_6zPGejJARoCYJUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

tole je ze 20 EUR cenej, potem pa upgrejdas na extra al pa premium, kar zelis. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Ćamir si videl - stare igrice! Omg! 

Ma ja, ampak precej slab list. Od tega, kar ni bilo dostopno že povsod, sta mi 1-2 zanimiva naslova. Pač PS1/2 iger niso kurirali neki znalci, ampak pač to, kar je večinoma itak že remasterano ali pa poizdano na PS4. Dosti nateg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...