Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 1 minuto:

@tomazek: kupiš PS3 in kar veliko zbirko iger? ;)

 

Hehe... eh, ni šans. Me sploh ne zanima (niti če mi podariš :D ). To kar bom preizkusil pa imam zdaj itak na PS5, če bo delalo normalno prek streama. Drugače jaz sploh ne igram starih iger, ampak par biserov pa bom sprobal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ajde ne najedaj :lol: ker mislm da je dovolj jasno

 

Vsak se bo odločil na podlagi tega kar je na voljo. Dirkačine/pretepačine/športni špili se ponavadi igrajo dlje kot samo do "preigraj enkrat in pozabi na ta špil"

 

Pri dost drugih špilih je cilj to da preigraš in si zadovoljen s tem, pri nekaterih pa da igraš in postaneš čimboljši (lih zato so FromSoft kralji ker je pri njih oboje isto pomembno). Da se dobi Burnout 3 na konzoli, po možnosti da ima hitrejši loading time, igrat z bolj udobnimi kontrolerji, se sliš kr fajn, pa še kulski couch multiplayer ima

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

 

 

Ja, sorry glej. Če si rekel, da imaš možnost še vedno igrati to kar sem jaz naštel, je bilo logično sklepati, da imaš PS3 na voljo. Zato sem se pač začudil zakaj ne moreš igrati igre, ki bi si jo želel. Nič ne bo hitreje, nič ne bo bolje na PS5, ker je vse preko streama. Je ze včeraj napisal Ke Kit, da so nalagali časi zelo dolgi. Konzola ti ne bo nič pohitrila teh starih iger. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Ja, sorry glej. Če si rekel, da imaš možnost še vedno igrati to kar sem jaz naštel, je bilo logično sklepati, da imaš PS3 na voljo. Zato sem se pač začudil zakaj ne moreš igrati igre, ki bi si jo želel. Nič ne bo hitreje, nič ne bo bolje na PS5, ker je vse preko streama. Je ze včeraj napisal Ke Kit, da so nalagali časi zelo dolgi. Konzola ti ne bo nič pohitrila teh starih iger. 

Ma sej žalostno je, da Burnout 3 je bil samo na PS2, na PS3 pa ne. Pa če se ne motim se je špil dejansko dobro prodajal, samo fak it, Criterion so pol moral NFSje delat, preklet EA

Povezava do prispevka

Also NFS porše je na PSX inferiorna verzija napram PC, ne želi si tega. PSX verzija je bila v bistvu direktna kopija NFS 4, dočim na PC so imeli čist nov psysic system pa izboljšano vožnjo. Konzolne verzije NFS-jev so postale enakovredne pri Underground, starejše pa so bile vse precej slabše od PC verzij  

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 19 minutami:

Da se dobi Burnout 3 na konzoli, po možnosti da ima hitrejši loading time, igrat z bolj udobnimi kontrolerji, se sliš kr fajn, pa še kulski couch multiplayer ima

Tebi ni preveč jasno kako delujejo streaming igre a? :D

Pozabi na boljše nalagalne čase in izboljšave. Igral boš z lagom pri 720p resoluciji. Nalagalni časi so pa katastrofa (oz. verjetno je odvisno od tega kako dobro povezavo imaš).

 

EDIT: Aja, ne to je PS2 igra. Zna bit, da bo višja resolucija.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 48 minutami:

Jebale te stare dirkačine :) To se vzame zaradi biserjev, ki so postavili nek temelj (ala RDR1, GoW, RE,...), ne pa nečesa, ki se je serijsko štepalo in je vozni model ostal v času čb TV-jev. NFS maš na torrentih ceneje kot je PS+ Premium.

Drgač ne vem, Burnout 3 dejansko je biser, ki je postavil standard, vsaj kar se arkadnih dirkačin tiče, a žal tega standardna noben več ne doseže. Jaz od takrat še nisem igral boljše arkadne dirkačine, pa je od izida B3 minilo 18 let. Tako najbolj hyped bi bil, če bi kdo izdal kaj podobno kvalitetnega, ampak žal ni

 

In glede na to, da že 18 let ni izšlo nič boljšega, sem tudi že malce izgubil upanje, da bo, če sem iskren

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

Drgač ne vem, Burnout 3 dejansko je biser, ki je postavil standard, vsaj kar se arkadnih dirkačin tiče, a žal tega standardna noben več ne doseže. Jaz od takrat še nisem igral boljše arkadne dirkačine, pa je od izida B3 minilo 18 let. Tako najbolj hyped bi bil, če bi kdo izdal kaj podobno kvalitetnega, ampak žal ni

 

In glede na to, da že 18 let ni izšlo nič boljšega, sem tudi že malce izgubil upanje, da bo, če sem iskren

Ni boljši, sam vsekakor se je dokaj približal Motorstorm (tudi Pacific Rift) imo.

Ubijal bi za novi Motorstorm ali kak PS5 remake.

Povezava do prispevka

Zamešal sem Motorstorm in Motoracer.! :)
Sicer pa sta mi bili obe res kultni igri. Sploh Motoracer, ki sem ga igral na novem Voodoo pospeševalniku. Hitrost, gladkost premikanja, uf... Še en od redkih biserjev, ki so nam jih postregli Delfinčki! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:

Kaj pa Rally Trophy?  V spominu imam, da mi je bila top igra, ampak tudi precej zajebana. https://en.wikipedia.org/wiki/Rally_Trophy
Kakorkoli že, tega zagotovo ne bo nikoli na PS5. :(

Mislim, to je PC ekskluziva. PS classic program vsebuje igre iz PS1 in 2, ne pa PC ekskluziv.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 28 minutami:

Also NFS porše je na PSX inferiorna verzija napram PC, ne želi si tega. PSX verzija je bila v bistvu direktna kopija NFS 4, dočim na PC so imeli čist nov psysic system pa izboljšano vožnjo. Konzolne verzije NFS-jev so postale enakovredne pri Underground, starejše pa so bile vse precej slabše od PC verzij  

Evo to pa nism vedu, fak it, pol pa spet probat na PCju, itak je moja prva konzola šele PS2 bla in to kako leto preden je PS3 uletu haha tko da js sm takrat vse NFSje na kompu igral

 

@ke_kit pa sej tok je enih stvari k jih pomoje ne bomo vidl zaradi licenc. Sonyu se ne gre zato da dodajo čimveč starih špilov ampak samo da dost folka zagrab in koristi Premium.

 

Je pa fix, da more vsak RDR1 igrat, kdor še ni, ker je lih pravi mix GTA v kavboj cunah pa več štorije. Pa tud špil mi je bil eden lepših na PS3. A je dodatek tud zravn?

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Kot fanatični fan RDR 1 igrice se tudi jaz pridružujem Hernierjevem vprašanju glede Zombie odvrtka. Začuda tega nikoli nisem igral!! ?
edit: Weraziel prehitel. :) 

Sej ni nič za rečt, skoraj vsi so zombiji, mapa je dokaj ista, misije so odpuljene, pa v glavi imam da mi je bil lažji kakor original RDR

 

Ne fališ nič če ne preigraš, je pa preverjeno dost kvalitetno, tud vmesnih sekvenc je ene par

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Glede na to, da tudi dvojke nisi igral, si očitno nikakav fan. Rockstar ne rabi takih fanov žal.

 

lp

 

Model obrne RDR 1 na easy in se ga pol še enkrat nafuka na trgatvi s klobukom na glavi pa je že kr "fanatični fan RDR"

 

iamdissapoint.jpg

 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

Glede na to, da tudi dvojke nisi igral, si očitno nikakav fan. Rockstar ne rabi takih fanov žal.

lp


Enico sem po dolgem in počez in še malo preko preigral vsaj 2x, 3x. Vsakič seveda od začetka.  Nekatere posamezne dele pa sem kasneje ponavljal še v nedogled (ker so mi bili pač dobri in je bil "save sistem" odličen).  
Dvojko sem seveda tudi igral, ampak me začuda ni toliko potegnila. Kot največji minus seveda izpostavljam, da sem jo igral na slabotnem PC-ju (malce pa me je odbil tudi pretiran "mikromanagement", ker sem več časa kot za misiije porabil, da sem sovaščanom prinašal meso, kožo in pač te zadeve..).
In ja, kupil sem obe verziji (PC in PS4).  Playstation verzije žal nisem mogel konkretno igrat, ker je takrat pubec komplet zasedel konzolo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...