Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

@tomazekPa če ti pravim, da sem über fan franšize. Ti me zdaj prav zafrkavaš zaradi tega. :)
RDR 2 (ps4) sem kupil na day-one! Ena mojih najbolj pričakovanih iger ever. In še to sem jim j**** mater Bigbangovsko, ker so mi dostavili navadno verzijo, dočim sem jaz prednaročil neko najbolj Limited Deluxe, kar je bila pač možna. Dočim PC verzija pa je v štartu imela kar veliko težav z optimizacijo (tudi na res dobrih mašinah ni delovala, tako kot bi morala, kaj šele na mojem i5 in 1070 grafični).
Priznam pa, da me je v dvojki vse skupaj zjebalo tudi  iz časovnega vidika igranja. Namreč, jaz sem večinoma prosto jahal naokoli, komajda sem kakšne misije delal... Bolj ali manj sem zgolj skrbel samo za dobrine v tisti vasici, prinašal hrano, kože itd. In občudoval vse tiste lepe viste. Velikokrat sem kar pustil, da je šla igra v pavzo in prikazovala pokrajino, jaz pa sem si prižgal čik in sedel in pač gledal v pokrajino. 
Kakorkoli že, po nekaj dolgih tednih tega početja sem se morebiti malo naveličal in dal igro na stran. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Alo, zdaj se pa res že malo zajebavlete! :) 
Stokrat sem že povedal, da RDR 2 nisem mogel kaj dosti igrat, ker je bil PS4 v pubecovi domeni! Težko sem zraven prišel, sploh pa da bi res lahko ure in ure igral. In temu je še danes tako, ker Projka je sicer ostala v bajti, dočim navadnež pa je šel k Smrku (upam, da mu še dobro služi; tudi vsi odvodi so bili spucani).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 19 minutami:

A ni DaPubec v DaCapo DaHiši samo čez vikende? Alo kaj pa med tednom, med tednom se tudi lahko igra :D


Lej, to imaš prav: DaPubec živi pri mami. Ampak tam je imel tudi PS4 in igrico RDR2 na cd-jih. Pri meni je imel pa PS4pro brez igrice na cd-jih. Če se prav spomnim, si moral za igranje vedno vstaviti plošček.  Pač ta problem pri "retail igricah".
In hvala bogu, da med tednom nisem imel "dostopa" do omenjene igrice, ker sem itak imel precej dela s službo.

No, potem mi je bilo dovolj tega jamranja okoli "Kdo bo danes igral RDR2?" in sem pač počakal na PC digital verzijo in jo day-one tudi nabavil. No, nadaljevanje zgodbe pa tako že poznate.. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

 

Nikoli si nisem lastil konzole do PS4. Prej sem vedno imel samo PC. Zato mi zdaj to prav pride.

Tega commenta prej nism vidu. Potem valda, imaš ful enih stvari tam, ki so preverjeno dobre in zabavne. Samo k ne veš kaj dejansko fali in te potem ne zaboli tok.

 

ICO probaj, če še nisi igral. Od istih modelov, k so nardil tud The Last Guardian in Shadow of the Colossus, mislm da je na seznamu, ker vem da se ga je že prej dalo preko PS NOW igrat

Povezava do prispevka

Back on the topic: Jaz bom v glavnem z nabavo PS5 počakal (mogoče bo Tomazek res ugodno prodal), oz. še bolj verjetno: to serijo bom itak preskočil. Prav nek odpor do Ps5 sem dobil, težko razložim.. Včasih se mi celo zdi, da je samo neka vmesna faza, dokler ne pride konkretni next-gen PS6. Čas je itak na moji strani! :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 44 minutami:

Tega commenta prej nism vidu. Potem valda, imaš ful enih stvari tam, ki so preverjeno dobre in zabavne. Samo k ne veš kaj dejansko fali in te potem ne zaboli tok.

 

ICO probaj, če še nisi igral. Od istih modelov, k so nardil tud The Last Guardian in Shadow of the Colossus, mislm da je na seznamu, ker vem da se ga je že prej dalo preko PS NOW igrat

 

Tnx za nasvete. Poznam igre... Sem nekaj tudi sprobal, ampak mi je blo res precej štorasto. Mam na seznamu, da se še kdaj vrnem, ko predelam prioritete. Ker deluje mi super. Je pa mi nadzor res žrl živce. 

Povezava do prispevka

Saj to imaš prav. Jaz sem Premium vzel za prvič, ker je 4 al 5 iger, ki bi jih želel preigrati (preko streaminga) . Drugače bi bil extra dovolj. Pa 1,6€ več na mesec me je prepričala :D

 

Naslednjič pa verjetno samo Extra, če bodo prihajale dobre igre gor. Če ne bo nič pametnega pa še to ne. Upam, da bo zgled po Game Passu, kjer dajejo gor tudi nove AAA naslove (bojim pa se, da bodo to pobožne želje). 

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Evo subscribal PSN Platinum za 1 mesec testno. Zaenkrat moram priznat, da mi deluje insane deal, kolikor sem šel na hitro čez ponudbo. Brutalno veliko vsega dobiš

Daj kot sohater digital subscription modelov malo napiši, kako si zadovoljen, pa če boš dejansko kaj igral :D. Mene skrbi, da bi subscribal, pol pa nič igral, ker me preveč izbire ponavadi sfuka

Povezava do prispevka

Sicer nisem na Ptuju... Ampak ajde :) Malo naprej. 

 

Je prej bil totalen naliv glih, ko sem bil na pijači s frendom. Ftrgal se je oblak... Ravno te nevihte pahnejo vso sparino v stanovanje. Sem pa danes doma, jutri gremo malo na drink. Pa še od kolega psa imam prek, ki je šel s familijo na morje :D Tak da malo naokrog, malo pa spet igrice. 

 

Glih pod klimo z Abby pobijam zombiče (lastnoročno največ seveda) in tuhtam kaj za večerjo. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 41 minutami:

Je prej bil totalen naliv glih,


To je iz MB prišlo. Sem bil na cigaretu na terasi in se je naenkrat vlilo na polno. Še dobro, da sem bil v kopalnih hlačah in v kratki majci odrezani malo nad popkom. :)
Drugače pa: če boš čez kakšno leto ali dve prodajal PS5 me imej načekiranega. Morebiti celo nabavim. 
/glede večerje pa rajši v oni drugi temi, da ne bo spet pritožb, češ da smetimo. Btw, kakšne pasme je kužek? ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

če misliš da nimaš nič za igrat pa vidš nekaj kul naslovov, ki so za enkrat preigrat

 

potem verjetno ja


Imam ful za preigrat samo cajta ni, sam pa videl da je tudi tekken vkljucen…

 

Cez 1 teden gremo itak na tajsko in gre switch oled z nami, tako da za ps ne bo casa oz ne pride v postev…

 

Torej ce prav razumem bo doplacilo recimo septembra se manjse kot sedaj ali pac ne?

 

Ker ce bom moral recimo septembra placati polno ceno je potem bolje, da sedaj doplacam teh 40€ do marca 2023 in imam vec kot dovolj za cez zimo.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 urami:

Daj kot sohater digital subscription modelov malo napiši, kako si zadovoljen, pa če boš dejansko kaj igral :D. Mene skrbi, da bi subscribal, pol pa nič igral, ker me preveč izbire ponavadi sfuka

 

Evo že prvi plus tega subscriptiona: Potegnil sem si Guardianse, jih igral kaki 2 uri, zdej jih bom pa zbrisal in ne-kupil v physical :D Verjetno OK špil če bi bil star 13 let pa če bi poznalo 1% lora od Guardiansov, tko pa sam uninstall pa naprej hunting za kaj bolj proper in manj otročjega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...