Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Bom kar tukaj napisal, ker je vezano na PS+ Premium... Sedaj, ko sem se malo privadil na RDR (ker logično ni tako tekoče kot RDR2) , se presenetljivo OK igra. Loadnja v igri itak ni skoraj nič, save dela hitro. Edino namestil sem si boljši aim bot, ker se mi ne ljubi drkat preveč s tem. Kot sem omenil v temi "Trenutno igramc, pa je blo potrebno dati konzolo na kabl, ker mi Wi-Fi ni bil zadosti močan za igranje streamanih iger. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 55 minutami:

Bom kar tukaj napisal, ker je vezano na PS+ Premium... Sedaj, ko sem se malo privadil na RDR (ker logično ni tako tekoče kot RDR2) , se presenetljivo OK igra. Loadnja v igri itak ni skoraj nič, save dela hitro. Edino namestil sem si boljši aim bot, ker se mi ne ljubi drkat preveč s tem. Kot sem omenil v temi "Trenutno igramc, pa je blo potrebno dati konzolo na kabl, ker mi Wi-Fi ni bil zadosti močan za igranje streamanih iger. 

Daj naredi kak screenshot s funkcijo na konjzoli, ne s slikanjem TV-ja lol. Me res zanima, kako zadeva zgleda. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Bom še probal potruditi en dan s ključkom :D Bedno je, da ne moreš na mail poslati screenshotov. Twitter tudi niti gesla ne vem, ker skoraj nikoli ne uporabljam. 

A ni po ta novem tako, da skrinšote šeraš prek PS aplikacije :nicjasno:

Edit, tako je, na telefonu greš na app in imaš... 

Screenshot_20220626-213634.thumb.png.7c3163a111c5f0617e6bbd45a1cb3862.png

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 31 minutami:

Se vidi da ga se nisi imel, k pravs da je prakticno neunicljiv 😄 ekran lih tolk poci, sam kaka risa na ohisju je manj

Tudi ekran je 100% bolj močno steklo, kot pri ostalih. Je pa res da če poči itak poči.

Drugače pa je bil vrsto let moj neuničljivec ta legendica:
telefon.jpg.f0cd8552505cd02a0f017226baaeb29e.jpg

Priznam da sem verjetno velik čudak, ampak telefona res ne uporabljam za drugo kot za klice in občasne enobesedne sms-e. Če ne bi od DaPubeca "podedoval" ajfona bi verjetno še danes ostal na omenjenem Samsungčku. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 24 minutami:

Ma vsak normalno funkcionalen človek dandanes potrebuje smartphone.

Te tehnofobije so res prizadete v tri krasne.

 

Edini pameten razlog, da nekdo prefereira dumbphone je lahko velikost.

Tole

 

Že razno plačevanje računov s fotkanjem QR kode je tako smooth, da nočem več it nazaj na vpisovanje podatkov :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Tole

 

Že razno plačevanje računov s fotkanjem QR kode je tako smooth, da nočem več it nazaj na vpisovanje podatkov :D 

Moj daleč najboljši prijatelj ima dumb DUMB phone. Torej prazgodovinska kanta, sploh niti ne vem kaj je, in je zadovoljen z njim. Enkrat ga je razbil, in seveda, ne bo novega vzel, iskal je na random nemških straneh, dokler ni najdo točno ta telefon, in ga kupil za rezervne dele :D

 

No, nekaj je imel probleme z banko, in klical, da mu pomagajo, mu ženska odgovori, da bi video klic bil boljši. E oćeš kurac, ni opcije za video klic. 

 

Long story short, zdaj ima tudi smartphone, ampak ga ima doma, za silo, kot so video klici :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...