Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Js mam samsung frame k je 55 inčev pa je bil v mimovrste jurja (sicer sm kupu za čase black friday, ko je bila cena kar znižana, zdej je mal več)

 

https://www.mimovrste.com/televizorji/samsung-the-frame-qe55ls03r-4k-uhd-smart-tv-sprejemnik

 

Priporočam, ženska zadovoljna, ker ni grd tv, tud komp se da uizi prklopit če gledava kej prek jutuba pa nočeva reklam. Na istem imava hkrati PS5 in Switch priklopljeno

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 minutami:

Js mam samsung frame k je 55 inčev pa je bil v mimovrste jurja (sicer sm kupu za čase black friday, ko je bila cena kar znižana, zdej je mal več)

 

https://www.mimovrste.com/televizorji/samsung-the-frame-qe55ls03r-4k-uhd-smart-tv-sprejemnik

 

Priporočam, ženska zadovoljna, ker ni grd tv, tud komp se da uizi prklopit če gledava kej prek jutuba pa nočeva reklam. Na istem imava hkrati PS5 in Switch priklopljeno

 

Ta TV je tko basic da je za kozlat in ni vreden 1000€ v sanjah kaj pele 1300€ lol. Za to ceno se pri velikosti 55 pač kupi OLED al pa vsaj FALD tv.

Povezava do prispevka
vertov reče pred 2 urama:

Ok, ce je no brainer, pol vzamem tega. Res ne bi kompliciral in se posveval raznim analizam.

 

LG OLED55C11 oziroma C12.

 

950€

 

Toj to.

Js mam doma C9, staršema sem nabavu C1. Pač ta C serija LGja je res top. Glavno da je OLED + hdmi 2.1

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 27. 6. 2022 at 12:24:

Pa saj ti Cat foni so res zakon! Praktično neuničljiva zadeva. Vedno sem si ga želel imeti.

DaCapo, počekiraj znamko Ulefone, če so ti všeč/jih rabiš taki telefoni. Maš official store na aliexpressu, dobiš jih pa tudi na (nemškem) amazonu, da neboš plačeval carine. 

Sem imel prvo Cat-a in je bil totalni šit. 

Tu pa dobiš price/performance res vrhunski rugged telefon + baterija zdrži 2-3 dni ob normalni uporabi.

Sicer določene stvari na androidu so malo clanky pa kamera tudi ni baš nešto...

 

Jaz sem imel prvo armor 6 model, sedaj imam že 3 leta armor 9. Mi je enkrat padel dol z balkona na beton, pa je hvala bogu preživel z malo praskico :D

 

Aja, je pa  težki kot cigel, bi že skoraj rabil orožni list :lol:

 

Povezava do prispevka

 

Navedek

The Collector's Edition wraps all of the above in a big physical box, with a voucher for the game and an empty Steelbook case - even though there's no disc. You also get a 16" Mjölnir replica, a pair of 2" Vanir Twins carvings and a dwarven dice set.

 

Hehehhe kaki klošarji :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...