Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Razmišljam, da bi mogoče nabavil ps5 za brata. Kje se zdaj da prednaročit, da se dobi konzolo za normalno ceno, brez dodatnega crepa.

 

Ni mi panike, če je treba malo počakat da ga dobijo :)

 

Ne morem verjeti, da je že skoraj 2 leti od izzida konzole, pa je še vedno ni mogoče kupit v štacuni:wacko:

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 minutami:

Par strani nazaj je folk postal slike iz trgovin ?


Grem lahko jutri npr. v Bigbang MB, vzamem PS5 s police in ga nesem na blagajno? Če je tako, ni vrag, da ga res ne bom vzel. Četudi se ga že precej časa "otepam". 

Povezava do prispevka

/me must be strong
Ne.rabim.to. 
Bi pa mogoče nabavil za kolegico, ki nikoli ni imela nobene konzole.  Jaz bom itak počakal na PS6 (podzavestno se mi nekako zdi, da je PS5 samo neka vmesna generacija brez tistega pravega "nextgen_boom.efx" in s konkretnim pomanjkanjem ekskluziv).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne, ni, ne poslusaj, ps5 napram ps4 je godsent. 

Cetudi za backlog.

 

Tisina in ssd alone je worth it.graficno je pa tudi napredek, also 60fps cap

+ lahko upgradas gtaV na 60fpsjev + adaptive trigerji na kontrolerju + 5d zvok ( a sm ze povedsl da si lastis 3 verzije (za pc  ps3 in ps4)?

 

+rdr2 ps5 update bo prsu

 

+ nov kontroler

 

Da capo, zresni se   ti rabis to. Jaz vem  ti ves,  rabis. v soboto gres v BB. Gres.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 minutami:

Bi pa mogoče nabavil za kolegico, ki nikoli ni imela nobene konzole. 

 

Če nebi prej ruknil par piv, bi se točno pripeljal v MB, ti potalat par okoli kepe...

 

Zakaj bi mislil, da ona to rabi? Upaš, da bi manj v Afriko lezla, če jo navlečeš na špile?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:

/me must be strong
Ne.rabim.to. 
Bi pa mogoče nabavil za kolegico, ki nikoli ni imela nobene konzole.  Jaz bom itak počakal na PS6 (podzavestno se mi nekako zdi, da je PS5 samo neka vmesna generacija brez tistega pravega "nextgen_boom.efx" in s konkretnim pomanjkanjem ekskluziv).

Precej si nadležen s to narativo, kar nekaj se prepričuješ, da je PS5 vmesna stvar. Meni je PS5 glede na PS4 godsent, dejansko res proper upgrade. Popolnoma tiha, PS4 igre povečini laufajo smooth kot puter, imaš že kar nekaj ekskluziv (Ratchet & Clank, Demons Souls, Returnal, Horizon 2, Gran Turismo, Astro's Playroom, Spider Man Zamorec Moralec ...), SSD je brutalno hiter in loading timov v mnogih igrah sploh ni več, kontroler je mega in adaptive triggerji so tam, kjer so dobro izkoriščeni, res proper

 

Pač odloči se, da ne boš kupil. Samo ne neki srat z idejo, da je to vmesna generacija

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 8. 7. 2022 at 23:33:

/me must be strong
Ne.rabim.to. 
Bi pa mogoče nabavil za kolegico, ki nikoli ni imela nobene konzole.  Jaz bom itak počakal na PS6 (podzavestno se mi nekako zdi, da je PS5 samo neka vmesna generacija brez tistega pravega "nextgen_boom.efx" in s konkretnim pomanjkanjem ekskluziv).

ni bil to PS4? Ne spomnim se kdaj sem bil nazadnje tako razočaran nad izidom konzole. Obe sta bili že outdated ko sta izšli. Xbox je imel marketing da je kao nek multimedia system ker iz samega gaming vidika ni bilo praktično nič napredka. Ne vem kdaj je bil nazadnje tak jump v generaciji kot s PS5. Kontroler, SSD, zelo tih in hiter, vrr, 4k,....dobesedno prvič v lajfu lahko konstantno igramo igre s 60fps+ na konzolah. Je pa na žalost še pomanjkanje teh ''next gen'' iger, čeprav kaj pa smo dobili v prvih 2 letih za PS4? Witcher 3 ki je izgledal do kurca v primerjavi s PC verzijo? Last of us remaster? 5 let po izidu konzol so izšli, RDR2, God of War in spiderman. Edin razlog za nabavo konzole. Mal le glej da ne bo ta PS6 bolj vmesna konzola, ker si boš 2x zapored kupil vmesno konzolo :D

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

PS3 je bila več ali manj razočaranje, PS4 je imela Bloodborne, Sekiro, Last of Us Part 2, RDR 2, God of War, Dark Souls 3, Re2re, Resident Evil 7, Shadow of the Colossus remake,.. 

 

Tud razni GTA V, RDR1 in Last of Us se lah samo skrijejo proti glavnim PS4 naslovom

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

PS3 je bila več ali manj razočaranje, PS4 je imela Bloodborne, Sekiro, Last of Us Part 2, RDR 2, God of War, Dark Souls 3, Re2re, Resident Evil 7, Shadow of the Colossus remake,.. 

 

Tud razni GTA V, RDR1 in Last of Us se lah samo skrijejo proti glavnim PS4 naslovom

Ps3 je ena izmed najslabših konzol ever. Ps4 je ob izidu bil razočaranje. Vse igre so prišle kasneje. To je bil cel moj point da ne moreš rect da je ps5 neka vmesna konzola če je blo identicno pri ps4 ob izidu in smo potem dobili bangerje. PS4 so rešile igre ne hardware. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 urami:

PS3 je bila več ali manj razočaranje, PS4 je imela Bloodborne, Sekiro, Last of Us Part 2, RDR 2, God of War, Dark Souls 3, Re2re, Resident Evil 7, Shadow of the Colossus remake,.. 

 

Tud razni GTA V, RDR1 in Last of Us se lah samo skrijejo proti glavnim PS4 naslovom

 

PS3 razočaranje? Dejmo ustavt konje k so predivji lol. Ajd začetek res ni bil najboljši + 3rd party performans je smrdel do neba ker je bila konzola tko jebeo komplicirana. Ma 1st party in exclusive stuff je bil pa na izjemno visokem nivoju.

 

-The Last of Us

-GOW3 in Ascension

-Uncharted 1-3

-R&C Tools of Destruction in Crack in Time

-Demon souls

-Ni No Kuni

-Persona 5

-Heavy Rain

-MGS4

+sigurno sem še kej spustil

 

Pol maš pa še celo plejado odličnih multiplatform iger.  Pa da ne omenjam dejstva da sem manj ko leto po izidu kupil na igabibi PS3 bajso (ki je furala tako PS1 kot PS2 igre) skupaj z Ninja Gaiden in Motorstorm za 500€ 

 

Sigurno so bile igre na PS4 še boljše ampak to samo zato ker so taisti studii ki so naredili najboljše igre za PS3 še nadgradil svoje znanje in so naredil še boljše igre in podobno se bo verjetno zgodilo z PS5. In to je ta zgodba o uspehu Sony 1st party studijev, ki je enostavno ne moreš kupit pa tud če imaš neomejene finance kot jih ima zdej Xbox. Sicer zdej je ta kontinuiteta mal v nevarnosti ker je Jimbo kreten ampak zaenkrat je videt da se model v delo studijev niti ne vtika in je upam Playstation samo kar se tiče promocije iger zašel na kriva pota - letos jih ne bo ne na Gamescom ne na TGS...

 

Povezava do prispevka

Pač all in all je v bitki 360 vs. PS3 na koncu zmagovalec 360, čeprav tudi late-PS3 ekskluzive niso slabe. Ampak celosten feel konjzole je pri 360 boljši. Na PS3 je joypad deloval kot slaba šala (sploh pred revizijo), vse je okorno, zatikajoče, neodzivno, store na robu funkcionalnosti, res obup od izkušnje. Sem imel obe konzoli in je včasih bilo prav težko se spopadat s PS3 meniji, ko si imel zraven 360. Poleg tega je to generacija z res odličnimi multiplatform igricami, ki so na PS3 povečini delale obupno. Ekskluzive pa dobre, to ni kaj, sploh zadnja leta je PS3 konkretno pojačal

Povezava do prispevka

v ps3 eri sem bil samo fan GTA IV, MGS 4, RDR1, Last of Us (ki igram šele zdej), GOW3 in Uncharted 2. Vse ostalo, tudi Uncharted 3 in GTA V, so zame bili razočaranje, Heavy Rain 93 v Jokerju lol

 

Ko sem preigral vse kar mi je blo kul na PS3, sem se vrnil nazaj na PS2 špile. Zame ima PS5 po letu in pol že zdej dovolj dober novi roster špilov, da je PS3 zame še vedno na zadnjem mestu od vseh Playstation konzol

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...