Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

BumbleBee reče pred 8 minutami:

Saj ne vem kaj bi optimizacija sploh bila, poanta Game Mode na TVjih je itak da se signal kar se da direktno pretvori v sliko ker z raznimi "olepsevanji" in podobnim postprocessingom samo vecas lag to pa tezko prodajas kot gaming feature. :D

 

Verjetno misli, da bi še TV imel ultra hiter StipeStateDrive, ki bi pomagal PS5, da igrica nebi rabila po kablu do TV-ja, ampak bi si vnaprej jemala podatke na disk in jih takoj pretvorila v 8K sliko. Nekaj neviđenega skratka isto kot PS5.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 14 urami:

Saj ne vem kaj bi optimizacija sploh bila, poanta Game Mode na TVjih je itak da se signal kar se da direktno pretvori v sliko ker z raznimi "olepsevanji" in podobnim postprocessingom samo vecas lag to pa tezko prodajas kot gaming feature. :D

 

Znati avtomatsko preklopit v game mode ni velika znanost - velika znanost je obdržat kvaliteto slike brez vsega postprocessinga, ko preklopiš v game mode, sploh pri LCD TVjih, kjer tudi local dimming vpliva na lag...Samsung recimo v tem ravno ne blesti, če greš malo raziskovat.

In to bi recimo Sony lahko izkoristil, glede na to da poznajo svoj hardver do obisti...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 urami:

 

Verjetno misli, da bi še TV imel ultra hiter StipeStateDrive, ki bi pomagal PS5, da igrica nebi rabila po kablu do TV-ja, ampak bi si vnaprej jemala podatke na disk in jih takoj pretvorila v 8K sliko. Nekaj neviđenega skratka isto kot PS5.

 

Ti samo podjebavaj - moj SSD se vse bolj kaže kot prava poteza. :D

Drugače pa kot razumem, boš lahko te "PS" TVje upravljal s ploščkom... 

Povezava do prispevka

PS5 ready imo pomen da imajo vsaj osnovne funckije HDMI 2.1 (4K@120, VRR in ALLM) pa seveda krepko nižji input lag kot smo ga vajeni od njih.

 

Sam v času testiranja modela X900H na rtings.com  firmware še ni imel podpore za te funkcije... Pa svetilnost ima tud nekam čudno nizko napram lanskemu in predlanskemu modelu...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

Tole je isti TV kot ta?

 

 

 

Tega imam uočenega za v jeseni, pomoje bo kar solid buy. Drugače tut če nimaš gayming TVja kot firma je to res naizi marketinško zapakirat, prirediš mu kakšno funkcijo in dopišeš PS5 ready :D

 

Ta je eden, ja...

 

sej to - malo vložka za velik učinek...iščeš nov TV za svoj novi PS in glej ga zlomka, ravno Sony ima najbolj primernega - to mi je tak no brainer, da ne morem verjet da konstantno ne furajo ta marketing

Povezava do prispevka

sem drugač pred dnevi na hitro malo gledal to xh90 serijo

 

in pol zraven samsungov qled za isto ceno za isto velikost (q70t)

 

ta qled gladko odlomi sonyja po dolgem in počez

 

pol pa vidim da je prejšnji model q70r še 500e manj (in tudi lagano naščije sonyja)

 

v glavnem postal sem qled believer

Povezava do prispevka

jaz razmisljam glede nakupa predvsem iz dveh razlogov in pol je se tretji..

sedaj imam ks8000, ki je okej..

sam moti me ker nima full array, oz. ima nek EDGE od kurca to je 1.

pol 2. itak bi rad vecjega, ta moje je minimalnih 55

in 3. OLED barve oz kontrast in crnina mi deluje ful hudo, z vsemi stranskimi ucinki ki spadajo zraven..

 

zdaj za velikost se bom pac sam odlocil, tle ni kaj dosti filozofirat

 

Tako da me zanima, ta full arrey naprem EDGE se splaca it v investicijo?

in podobno OLED .. je  toliko boljse od teh novih qled da se splaca it v investicijo

predvsem te dve stvari update na full array in OLED?????????

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...