Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 7 urami:

mnja, edino to da špili izginjajo dol iz tega servisa pa da sploh ni tok dober nabor špilov - recimo ne razumem zakaj niso uspeli podaljšati za RDR2, ki ni lih špil, ki ga lahko obrneš v enem tednu

 

trenutni nabor špilov je lih za ene pol leta zmernega gejmanja, pol ti pa itak dopizdi in ne čekiraš več kaj je na ps+ extra, razen če ti je tok dolgčas, da greš vsak indie sprobat

 

in to rečem jaz, ki sploh nisem imel ps4! 

že na PS Collection je nekaj špilov, ki predstavljajo večino kar je res vrednega preigrat


 

kako delate..ruknes si ga v library oz potegnes dol in ga mas…vmes pa itak menjavajo spile in prav je tako. Zdaj ko je 75e je cisti no brainer extra vzet. Za spilat bos mel skoz  samo frisne exlusive si sproti nabavis pa je.

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka
George Michael reče pred 29 minutami:

kako delate..ruknes si ga v library oz potegnes dol in ga mas…vmes pa itak menjavajo spile in prav je tako. Zdaj ko je 75e je cisti no brainer extra vzet. Za spilat bos mel skoz  samo frisne exlusive si sproti nabavis pa je.

Mešaš špile, ki jih dobiš vsak mesec pri PS+ Essential z igrami, ki prihajajo in odhajajo iz PS+ Extra seznama po določenem času.

To kar pravi @Weraziel

Povezava do prispevka

Mah ene igre morjo bit gor skoz. GT7 in NBA za goste, Riders republic in Two of Us za z žensko, nabor FROM iger mora gor bit že ker se spodobi, že če zarad ničesar drugega, ker je včasih treba počistit paleto... Kup indijank, kere nisem še obrnu ampak so gor da me spomnijo...

 

Pol pa še tisto kaj se trenutno igra. Tko da 2tb pride kar prav.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

Še pomnite tovariši ko se je folk jezil na Sony kako so implementirali dodatni SSD. 

Ne se ne spomnim :)

 

Gatsu reče pred 5 minutami:

Zdej pa za skor isti denar kot je še vedno Xbox 1TB SSD dobiš 2TB NVME gen4 SSD :avadodo:

Skor? Že za dosti manj denarja dobiš 2tb nvme, kot za xbox 1tb. 

 

 

Zato pa danes za 499€ dobiš xbox x series v trgovini ali na amazonu naročiš, Sony je pa konzolo podražil za 50€ pa še zmerj je ni za dobit. Kmalu boš moral še Toyoto kupit zraven PS5.

Povezava do prispevka

Kako pa je s slušalkam za PS5. A samo njihove Original špilajo? 

Zdej, ko vem da stipe state drajv ni nek baw baw... Bi ful rad probal Custom Tempest Engine 3D Audio Technology.

 

Kakšne opcije so kaj na voljo. Slušalke v gamepad odpadejo, ker je zvok res preslab.

Povezava do prispevka

Jaz se tudi ne spomnim, pač leta so tukaj izgleda :D

Se pa spomnim, da mi je bilo čisto premalo prostora, ker, pač sem hotel imet vse BF je inštalirane, pa še kej za zraven in sem hitro moral začet brisat oz. sem imel na PS4Projki, ki sem ji tudi že prej nadgradil disk... zdaj bo nekaj časa udobno in mogoče odklopim PS4ko in jo dam v arhiv :D ;) 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Kako pa je s slušalkam za PS5. A samo njihove Original špilajo? 

Daj samo ne začenjaj s tem, ker postanem slabe volje. Dejansko BT v PS5 ne zazna slušalic sam po sebi (oziroma zazna, se pojavijo v meniju, ampak sistemsko zablokira syncanje). Pa to ne nekih kitajskih, tudi airpodsov mi ne zazna, kljub temu da imajo z Applov dealio za Apple TV, saj vsak uporabnik konjzole PS5 lahko aktivira pol leta zastonj Apple TV-ja. Tudi Sony oriđiđi slušalke imajo dodaten BT dongl, na katerega se connectajo. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

Kako pa je s slušalkam za PS5. A samo njihove Original špilajo? 

Zdej, ko vem da stipe state drajv ni nek baw baw... Bi ful rad probal Custom Tempest Engine 3D Audio Technology.

 

Kakšne opcije so kaj na voljo. Slušalke v gamepad odpadejo, ker je zvok res preslab.

Uff mene mikajo te neke nove Sonyjeve INZONE H9, sicer, če že rabim imam preko BT na TVju priklopljene  WH1000XM3.

INZONE H9 | Brezžične slušalke za igranje z odpravljanjem šuma | Sony SI

 

Sony Inzone H9 gaming brezžične slušalke (WHG900NW.CE7) | mimovrste=)

 

mal me spominjajo na legendarne Koss slušalke, ki so sicer boleče za uporabo samo izgled mi je pa super ;)

Amazon.com: Koss Pro-4AA Studio Quality Headphones, Standard  Packaging,Black,Full-Size : Headphones: Electronics

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

 Tudi Sony oriđiđi slušalke imajo dodaten BT dongl, na katerega se connectajo. 

:worship:

 

Kaj pa če kupim dongle? A potem lahko airpodse gor priklopim in uporabljam Custom Tempest Engine 3D Audio Technology? Ali je to samo za čezglavne slušalke, ker tam je bilo prikazano, da je vsako uho drugačno in da se prilagaja in podoben crap. Če vtakneš not se to zgubi? Kaj pa če v TV vštekaš slušalke a to se prenese ta tehnologija Custom Tempest Engine 3D Audio Technology na TV? Ali je to kot nek dolby digital zapis in ga TV ne prebavi?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

:worship:

 

Ali je to samo za čezglavne slušalke, ker tam je bilo prikazano, da je vsako uho drugačno in da se prilagaja in podoben crap. 

A yes yes to so ti killer featureji ki ji tut apple ponuja. Ful dobro dela tut z airpods, poskeniraš si ušesa in fake reverb se mal spremeni in pol ga po treh minutah izklopiš. Must have.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

A pa na tan način lahko uporabljaš Custom Tempest Engine 3D Audio Technology?

Ne vem, po pravici povedano, ne vem kdaj sem doma nazadnje uporabljal slušalke... :whistle:

 

Mam pa sicer tudi ene PS z donglom, gold!?, še iz PS4 časov... samo a ni tako, da ta huda tehnologija dela tudi prek kontrolerja!?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...