Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 3 minutami:

 

Ma bunili so se kao, da je prezahtevno odpirati konzolo in vgrajevati disk.

To valjda ne šteje za nas, ki smo neki entuziasti in nam je to najmanjši problem.

Oomg :)

Dobesedno samo snameš pokrov in vstaviš disk notri. A ja, treba je zašraufat disk :)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

:worship:

 

Kaj pa če kupim dongle? A potem lahko airpodse gor priklopim in uporabljam Custom Tempest Engine 3D Audio Technology? Ali je to samo za čezglavne slušalke, ker tam je bilo prikazano, da je vsako uho drugačno in da se prilagaja in podoben crap. Če vtakneš not se to zgubi? Kaj pa če v TV vštekaš slušalke a to se prenese ta tehnologija Custom Tempest Engine 3D Audio Technology na TV? Ali je to kot nek dolby digital zapis in ga TV ne prebavi?

 

Bessie reče pred 1 uro:

Ne vem, po pravici povedano, ne vem kdaj sem doma nazadnje uporabljal slušalke... :whistle:

 

Mam pa sicer tudi ene PS z donglom, gold!?, še iz PS4 časov... samo a ni tako, da ta huda tehnologija dela tudi prek kontrolerja!?

 

Jaz igram konstantno na slušalke, Steelseries Arctis 7.. Bom danes sprobal, kako se obnesejo..

Povezava do prispevka
Traktor reče Pravkar:

Leclerc Ljubljana ma 5ko z Fifo z 620 EUR.

 

Po moje jih bo po novem letu kot smetja in cena z popusti. 

Dobesedno ta lajn, da jih bo "po praznikih kot smetja in še ceneje" smo že leta 2020 in 2021 poslušali

 

Realnost?

 

Dvignili so basic ceno za 50 €, vsakemu plejcu dodajali 5 smeti zraven, ki si jih moral obvezno kupiti, pa še za to si moral prednaročevati in rezervirati konzole in jih nisi mogel kupit v trgovini 

Povezava do prispevka

Saj maš možgane človek. Če bi imeli v produkciji "kot smetja" konzol, a bi se:

a) na vse pretege trudili, da jih spravijo ven pred decembrom/decembra, da ujamejo brutalno predpraznično prodajo

b) relaksirali in sedeli na zalogi, da jo dajo ven januarja, ko je folk brez keša in želje po nakupih 

:D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 1. 12. 2022 at 19:24:

Mešaš špile, ki jih dobiš vsak mesec pri PS+ Essential z igrami, ki prihajajo in odhajajo iz PS+ Extra seznama po določenem času.

To kar pravi @Weraziel

Ja nvm..zdaj ce gres gledat katalog od PsExtra gejmov vec ni not deathStrandinga…jaz se ga spilam skoz ko sem ga snel od tukaj. Igre se ze menjavajo..prihajajo/odhajajo…samo ce si jih snames ali library ti isto ostane za kasneje..seveda pa mores met veljavno extraNarocnino za to.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 23 minutami:

Ja nvm..zdaj ce gres gledat katalog od PsExtra gejmov vec ni not deathStrandinga…jaz se ga spilam skoz ko sem ga snel od tukaj. Igre se ze menjavajo..prihajajo/odhajajo…samo ce si jih snames ali library ti isto ostane za kasneje..seveda pa mores met veljavno extraNarocnino za to.

To maš zihr ti neki narobe, k to bi bilo povsod oznanjeno, če bi bilo tako.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...