Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

RAD!OACTIVE reče pred 27 minutami:

 

Meni so tudi danes (po več kot letu odkar sem kliknil obvestilo) poslali sporočilo, da je na zalogi - nisem niti gledal ceno, zdaj vidim pa da jih je zgleda prevzel Playgame :D

 

Povezava do prispevka

No ja stock issues being in the past je mal neiskrena izjava, definitivno pa se je mocno izboljsalo. Se vedno pa so ti kisli bundli k me ful razpizdijo. Bolj iz principa kot sicer, ker 2 kontrolerja itak rabis na konc dneva, ampak dajte mi izbiro da se sam odlocim za nakup, ne pa da je to pogoj. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 13 minutami:

No ja stock issues being in the past je mal neiskrena izjava, definitivno pa se je mocno izboljsalo. Se vedno pa so ti kisli bundli k me ful razpizdijo. Bolj iz principa kot sicer, ker 2 kontrolerja itak rabis na konc dneva, ampak dajte mi izbiro da se sam odlocim za nakup, ne pa da je to pogoj. 

Zaradi enormnega povpraševanja bodo konzole še vedno hitro pošle. Je pa dobavljivost občutno boljša. Bundli so pa delno posledica dejstva da lahko z nakupom konzole + enega leta PS+ extra dobiš za celo leto fenomenalnih iger. Prodaja retail iger tudi na splošno strmo pada. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Arey reče pred 28 minutami:

Se vedno pa so ti kisli bundli k me ful razpizdijo.

Dokler bo povpraševanje tako visoko kot je sedaj bojo ti bundli obstajali. Saj se vse proda. Tako pa vejo, da če dodajo nek shit zraven bojo u izi dodatno zaslužili.

 

Maš lep primer na drugi strani Xbox pri nas. Nekega norega navala kot pri PS ni zato tudi ko pride Series X ali S na zalogo lahko dobiš brez nekega dodatnega sranja konzolo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...