Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jest tudi nekako tako kot ti, ampak nisem vrhunski top programer, ki dela za miljone. Zato sem lepo sem menjal v avtu original navigacijo in na na aliexpressu naročil tako, tako OLED 10 inčno, kot moj tič. In od takrat je pes doma, ker furam samo še sladke male bejbike po hrvaški obali.  

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 59 minutami:

Meni je to tudi čudno, ker se na moji starini tudi takoj vklopi, če je statično. 

 

Takoj - manj ali enako 5 min. 

 

Če laufaš disney+ app preko Playstation 5 mislim da se ne... Če direkt zaženem app iz tvja pa je screensaver. Samo se mi zdi slika preko ps5 boljša? :nicjasno:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 urami:

Men je tudi carsko, ko se peljem po jadranski magistrali proti domu. Na levi sončni zahod, pod havbo i20 prede 1.1 litrska pošast, ob meni pes hrvat (včasih mu pravim bejbika), ki mi gre s tačko skozi lase.

Ne bi zamenjal za nič na svetu, razen mogoče OLED od Fegeta.

Haha danes sem imel jeben dan ma si me nasmejal 👍👍👍

Povezava do prispevka
vertov reče pred 10 minutami:

Kolk se sploh splaca tvje kupovat v big bangu in podobnih trgovinah, ce so drugje po 200-300€ ceneje? Al je kje kaksna zanka, za katero mi ni znano?

 

 

Ni nujno, čisto odvisno od modela tvja in akcij ki so takrat ko kupuješ. Jaz sem 65oled c2 dobil najceneje v Big Bangu. Ker je bla itak znižana pol pa še 5 ali 10% popust na mastercard (ne spomnem se točno, verjetno je blo 5 procentov). Mastercard pa je tudi debetna okej, pač ob bančnega računa ki ga maš npr pri NLB. Nikjer ni blo cenje, sem gledal tudi cene v tujini v tistih primerjalnikih cen.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...