Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

image.jpeg.367880ec234fdccce8081c14305eea78.jpeg

mene vedno zmoti ko vidim lokostrelce v reklamah al pa filmih k napenjajo lok totalno napacno. Mislm a res ne morjo odpret youtube pa napisat how to draw a bow, da bi vidl kako se pravilno napne lok. Mislm FFS. iskreno majo tok dnarja da bi lahko tud najel enga iz lokalnega lokostrelskega kluba mu dal 50 EUR in ga vprasal ce jim lahko 3x pokaze kako se ustrli puscica. 
 

Povezava do prispevka

iskreno ja lahko bi nardil svoj job do konca in tko kot se za gre. ne gre se za picjazlasto iskanje najmanjsih problemov. Sam lokostrestvo je kr prisotno vsaj v gamingu na polno ze en lep cas (dobesedno vsak spil ti uturi lok in puscico). In ce lahko developerji pravilno animirajo like, bi lahko tud reziserji reklam/serij/filmov nardil svoj job tko kot se za gre. Vsi k smo kadar kol prjel lok v roke ob takih reklamah dozvimo neverjetni cringe. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

jaz dobesedno nimam pojma niti kako se prav prime lok, ampak se čisto strinjam z niblonianom, lih detajli mejkajo ali brejkajo animacijo, tudi če bosta lih dva gledalca dejansko vedela a je prav ali ne, za vse je kul, če se daje pozornost tem malenkostim. Drugič bo pa nekaj, kar pozna kekit ali tomazek, pa mu bo isto bedno videt, če bo slabo :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 23 urami:

Ja, res je. Zaradi 0,001% gledalcev se bodo spuščali v avtistično analizo lokostrelstva (ali katerokoli drugo panogo, ki nastopa v njihovih reklamah). :D

mislm, zakaj ne

 

sj 95% gledalcev tut ne ve kak armor so nosil _insert civ_

a je pol vseen če fuknemo kr neke cunje na _insert civ_

al je jače bit mal bl avtentičen

spoiler: je jaće

u bistvu totalno legendarno če grejo v detaile da nekdo v filmu iz tvojga foha dela stvar pravilno, kot se počne v tem fohu

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

Pizda mene je resno strah, da bodo delayjali izid novih konzol.. upam, da je samo moja paranoja glede na prejsnje mesece ampak pizda jim, ce bodo res bom popizdil

Model, za igrice gre. Realno je vserno ce delayajo za eno leto.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 6 urami:

Ni šans da izpustijo praznične dneve, kvečjemu bo lahko samo količina manjša kot je bilo predvideno.

Ja to imas prav. Prazniki so neizbezni. Sam neki bodo ziher zaglumili, jaz samo cakam.. pa se bolj hladno bo.. virus se bo kao bolj sirili ipd.. prav me zanima

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 39 minutami:

Jaz rečem 17.11.2020.

 

 

Ma pomoje bo 19. al 20.

 

Upam 19. ker 20. Je petek.. in upam, da bo dovolj kosov, da se ne bom rabil borit za dva komada.. vrjetno bi iblo pametno prednarocit? Kje bos ti prednarocil? Oz ostali? Jaz razmisljam, da bi sel cez mejo, ker tle pri nas bo ziher kej zajebalo in ne bo day 1.. sam pitaj boga kaksna bo situacija takrat

Povezava do prispevka

Vidiš to pa je to, ker imaš preslab komp( in monitor. Da te ni sram z 1080 višini pri ultrawide :P). Če bi imel oboje na nivoju se ne bi toliko sekiral, zdaj ,ko pa več da bosta konzoli boljši si pa ves na trnih. xD

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma pomoje bo 19. al 20.

 

Upam 19. ker 20. Je petek.. in upam, da bo dovolj kosov, da se ne bom rabil borit za dva komada.. vrjetno bi iblo pametno prednarocit? Kje bos ti prednarocil? Oz ostali? Jaz razmisljam, da bi sel cez mejo, ker tle pri nas bo ziher kej zajebalo in ne bo day 1.. sam pitaj boga kaksna bo situacija takrat

 

Gamestop, ma tam so lešinarji in hočejo da vzameš tista njihova dodatna zavarovanja, ki mi niso všeč. Pa ne bi izključil, da bodo vzeli več naročil kot imeli kosov na voljo. Amazon najbrž ali pa nič v prvi rundi, saj bo naval.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 urami:

Pomoje bo kar omejena zaloga zaradi korone. Vprašanje samo koliko zaloge bo Slovenija dobila sploh. 

bo čeferin zrihto

 

Arey reče pred 17 urami:

Skoraj vsi filmi imajo v vesolju zvocne efekte. To so pac stvari ki jih ljudje pricakujejo, tko kot da bojo crnci govorili njihov slang in da bojo kitajci znali kung fu.

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...