Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

sadhu sequencer reče pred 16 minutami:

 

Vprašaj jih na ZS če kateri proda svoj PS5 za 400 eur in mi pošlji seznam, da povem kolegu dalje kako in kaj.

Zakaj bi kdo za 400 prodal novo konzolo, sploh zdaj ko so šle cene gor? Naj špara en mesec več pa kupi novo

Povezava do prispevka

Ljudi ne moreš kar tak žalit. Sicer pa ok, mislim da imam celotno sliko trenutne situacije.

 

Vidim pa na Wiki da PS4 še vedno delajo, ne vem zakaj je lifespan v nedogled. A je že postal žemljica kot PS2 z PSTwo? Mislim da je samo za Wipeout Omega tole kar ok.

 

Lifespan 2013–present

 

https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_4

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

v slučaju da enkrat toliko nisi invalidtroll

Pomoje Sadhu ni troll, samo pač vsak post mora začinit s svojim humorjem, ki pa je žal izredno slab in nesmešen. Slabo, ker tip ima čisto v redu uvide v nekatere igre, bi lahko pridodal kaj zanimivega, ampak s tem glupim humorjem, ki ga fura že 10 let (verjetno še več), je res med najbolj annoying ljudmi v izbi

Povezava do prispevka

@Chenier

Verjemi da on ne bo kupil PS4 pa če mu novega ponudiš za 50 eur, če si mogoče mislil da za njega sprašujem, ker sploh ne, hvala za vse odgovore, vse vem zdaj. Ampak jaz mogoče bi PS4 za Wipeout. Celo tistega osnovnega.

 

Chenier reče pred 13 urami:

Pomoje Sadhu ni troll, samo pač vsak post mora začinit s svojim humorjem, ki pa je žal izredno slab in nesmešen. Slabo, ker tip ima čisto v redu uvide v nekatere igre, bi lahko pridodal kaj zanimivega, ampak s tem glupim humorjem, ki ga fura že 10 let (verjetno še več), je res med najbolj annoying ljudmi v izbi

 

Your mom gay

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 minutama:

Obični PS4 Slim ni glasen, komot nabavi...

 

:lol: Tnx for the tip, ampak itak nameravam imet slušalke gor da mi custom play lista z eurotranceom napolni slušni kanal. PS4 Slim je ravno to kar rabim kolikor vidim, sam da jim jebem budle. Nujno rabim škatlo, ki zajema samo konzolo in 1 kontroler, ne pa da mi smrdljivi COD not vržejo in kasirajo to sranje.

 

https://goblin.si/playstation4-igralne-konzole?zenid=0v8aacbcffbpnld4lhe9i1h8i2

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 2 minutama:

 

:lol: Tnx for the tip, ampak itak nameravam imet slušalke gor da mi custom play lista z eurotranceom napolni slušni kanal. PS4 Slim je ravno to kar rabim kolikor vidim, sam da jim jebem budle. Nujno rabim škatlo, ki zajema samo konzolo in 1 kontroler, ne pa da mi smrdljivi COD not vržejo in kasirajo to sranje.

 

https://goblin.si/playstation4-igralne-konzole?zenid=0v8aacbcffbpnld4lhe9i1h8i2

 

Pro in sploh tisti prvi model bi preglasili tudi slušalke, če si dovolj blizu :D

Samo ne se jebat kake cene :blink: - poglej bolho raje

 

Povezava do prispevka
Nighthawk reče pred 2 minutama:

 

Mmm, ne vem no - to je zaslon tak ko uni ful poceni telefoni...če že nočeš dat več, pol za to velikost vzemi raje kakšen FullHD z IPS panelom (če jih sploh še prodajajo)

Povezava do prispevka

hja...

 

Ne vem kaj bi dejansko pridobil z IPS panelom, glede na to, da je TV obešen dobesedno pred posteljo na steni in se pogovarjamo o kotu gledanja 10 stopinj horizontalno.

 

Smatram, da je za tako situacijo mnogo boljši VA panel, sploh če še upoštevamo, da se TV gleda zgolj v temi.

 

Zanima me samo, kako je s temi entry level TVji, je to OK al je treba narest obvoz.

 

Dejansko sm za TV fuknu zmeri okol jurja, za spalnico mi je pa imo kriminal :D

Povezava do prispevka

Moj predlog je: TV proč od spalnice, če se le da (torej da ne živiš v garsonjeri in kinda nimaš izbire)

 

Sem frik na tehnologijo, ampak spalni prostor pa je tehnologija free ... Sem res zelo vesel, odkar nisem več v garsonjeri, da sem lahko fuknil vso tehniko iz spalnice

 

V spalnici se ima knjigo in pripomočke za spolnost, to je pa to

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...