Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

https://www.ebay.com/itm/New-Sony-PlayStation-4-PS4-Pro-Internal-Fan-Nidec-G95C12MS1AJ-56J14-12VDC-2-10A/333431224331?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

evo zdaj sem spucal vse komlet pizda kolko je bilo umazanije na eni strani radijatorja prav uno lepljiv prah.. ne vem ce sem to zadnjic spucal z zrakom.. zdaj sem moral prav s scetko... v glavnem samo se pasta in sestavit in da vidimo..

sicer pomoje ne bo vec toliko tulil.. sam vrasanje koliko casa.. ker uni radijator je bil fejst zapacan

 

evo dela, je za polovico bol jtih ce ne se vec.. mislim to je to.. igral sem 2 igri warzone in pustil malo v idle v meniju in vec kot toliko se ga ne slisi, mislim malo se ga itak, sam imam tv na mute, ce bi imel glas ga sploh en bi opazil

 

zdej en vem ali je ventilator ali ker sem ocistil hladilna rebra.. po moje je ventilator, hladilna rebra sem pomoje zae zadnjic ocitil pa ni pomagalo dosti.. bomo vidli s casom

uredilo bitje bigboss82
dopolnitev
Povezava do prispevka

To zgleda ze kot real life sem slisal ze toliko krat.. ko je oj sosolec kupil ps2 in igral fifo, je reku, to zgleda kot real lajf :)))

 

je pa vsekakor dobra popotnica za nobo generacijo, ko slisis, to izgleda kot RL

 

sam vprasanje kdaj bo igrca s tako grafiko.. na zacetku sigurno ne

Povezava do prispevka

Sej tole zgleda že zelo podobno zgornjemu videu. Vidi se lep napredek na ps5 demotu. Tako da ne vem zakaj ne bi na začetku bilo že tako. 
 

Al pa če pogledaš last of us 2 in ghost of tsushima. Sta tudi kot RL.

 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 55 minutami:

I'll believe it when I see it. Jaz še vedno menim, da je vse skupaj marketing nateg:D

 

ni marketing nateg, tako pač imamo - Microsoft je zgleda stavil na napačne hardver specifikacije, Sony na prave...Cerny pač zna

poglej tako; močnejši GPU ti omogoča isto igro v malo višji resoluciji kot na PS5, medtem ko ti hitrejši SSD optimiziran v nulo za hitrost in povezan praktično "to the metal" na GPU in CPU omogoča več svobode pri game dizajnu - resolucijo lahko zmanjšaš in igro še vedno furaš na PS5, game dizajn pa ne moreš tako enostavno rešit, ker zjebeš celo igro - tako da določeni prijemi v igrah bodo res možni samo na PS5

Povezava do prispevka

Po moje sploh ne bo neke hudo opazne razlike. Predvsem pri multiplatform igrah, ki bodo še vedno pisane tako, da bodo lahko tekle tudi na HDD.

Kvečjemu bojo zadevo izkoriščale PS5 ekskluzive. Tam pa tako ali tako ne bo možno delati direktnih primerjav.

Sem na strani mefija glede teh napovedi. Vsaj za zdaj je tole bolj marketing, kot karkoli drugega. Sam to velja tudi za tisto razliko v TFlopih valjda.

Povezava do prispevka

Ja, glede game dizajna bo Xbox lahko dejansko zaviral sceno pri multiplatform igrah, ker bodo morali razvijat na najmanjši skupni imenovalec (govorim za next gen igre, ne cross gen ki bodo še za HDD) - bo pa še vedno nalaganje hitrejše na PS5 tudi pri multiplatform, mimo tega ne moreš; hitro na xbox vs. instantno na PS5...

 

Pomeni pa to res verjetno še bolj posebne Sony ekskluzive, ker se bodo lahko kurčili z unikatnimi prijemi. :D

Sweet slatkica SSD, bi reku Mefisto.:D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

ni marketing nateg, tako pač imamo - Microsoft je zgleda stavil na napačne hardver specifikacije, Sony na prave...Cerny pač zna

poglej tako; močnejši GPU ti omogoča isto igro v malo višji resoluciji kot na PS5, medtem ko ti hitrejši SSD optimiziran v nulo za hitrost in povezan praktično "to the metal" na GPU in CPU omogoča več svobode pri game dizajnu - resolucijo lahko zmanjšaš in igro še vedno furaš na PS5, game dizajn pa ne moreš tako enostavno rešit, ker zjebeš celo igro - tako da določeni prijemi v igrah bodo res možni samo na PS5

:sleeping:

 

recimo, RECIMO, da imaš prav.

potem sony ne zna, ker;

 

be me, indie studio sovica

naredil sm najjači špil ever

hočm spravt na konzole

"ps5 nam omogoča več svobode sovica, določeni prijemi v igrah bodo možni samo na ps5"

jaz: "aha, prečrtaj vse to, delaj prvo za xbox pa portaj na ps5, kdo se bo jebal delat za ps5, potem pa scrappat vso to noro tehnologijo prijemov pa neki kompenzirat da bo še delal na xboxu"

*računovodje & denar stuff delavci mi vsi prikimajo, stipe state drive ostane totalno neizkoriščen*

 

sicer pa "ni marketing nateg" model, zanč sm mal bral zgodovino obljub vseh prejšnih napovedi playstationov, pa končne rezultate. No, tudi ti bi si lahko.

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 11 minutami:

Ja, glede game dizajna bo Xbox lahko dejansko zaviral sceno pri multiplatform igrah, ker bodo morali razvijat na najmanjši skupni imenovalec (govorim za next gen igre, ne cross gen ki bodo še za HDD) - bo pa še vedno nalaganje hitrejše na PS5 tudi pri multiplatform, mimo tega ne moreš; hitro na xbox vs. instantno na PS5...

 

Pomeni pa to res verjetno še bolj posebne Sony ekskluzive, ker se bodo lahko kurčili z unikatnimi prijemi. :D

Sweet slatkica SSD, bi reku Mefisto.:D

Ma ja no, bolj bodo zavirali razvoj PCji, kolikor neumno se to že sliši. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...