Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Super, sej ne da imam za dokončat:

 

Final Fantasy 7 Remake

Horizon Forbidden West dlc

Spiderman Miles Morales

Demons Souls sem začel

Scarlet Nexus instaliran

Monster Hunter na pcju

 

manj kot mesec do FF16

 

PS gaming fuj

 

 

Pro tip; končaš Demons Souls, ostalo pa zbrišeš in pozabiš da obstaja :D

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Ful sterilen in generičen dizajn vsega.

Bojevanje me tudi ni pritegnilo od vsega začetka, tko da sem raje skočil na druge igre.

Poročaj kakšna ti bo, če boš dlje vztrajal.

men je bil ok špil

okolje je res generično, liki so kvečjemu "likeable" sam ne več kot to, boj mi je pa bil resno fun, sploh ko sem šel čez igro s tadrugim likom v kao new game+ in sem bil fino OP

zgodba je pa tipičen japonski bulšit, kar je pr men en velik plus :D

tko da zarad boja pa zgodbe od mene dobi thumbs up (sploh če primerjam s Tales of Arise, ki je en sam dolgcajt od špila in predstavlja drugo (slabo) stran kovanca ki se mu reče japonski bulšit))

 

sam čist razumem zakaj mnoge odbija

Povezava do prispevka

Honestly sem ji dal premalo časa, da bi se mi prikupila (predvsem iz gameplay vidika). Drugače mi take anime over the top pizdarije s teenager protagonisti nikoli niso sedle, zato mi je od vsega začetka bilo vse skupaj malo preveč obnoxious. Čisto možno, da gre za dobro igro.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 15 urami:

Govori Stipič, ki še ni končal DkS igre. Zakaj ne btw? Saj pomoje sem te že kdaj vprašal in si razložil, ampak sem pozabil :D

 

Ma ja, sej objektivno je vrhunska igra - je prav da jo obrne, že ki jo je dal na seznam. :)

Ostalo imo lahko mirno preskoči, če nima časa, ne bo za nič prikrajšan. :D

 

Jaz pa nisem še nobene igral, ker me neki ne vleče v te svetove - nisem ljubitelj okostnjakov in podobnih beštij (tako kot horror žanra nasploh).

Tudi ker nimam časa za vse in sem prisiljen izbirat, vedno dam prednost kakim drugim igram, ki drugače bi mogoče še probal glede na ves hype - sej imam Bloodborne v tisti PS kolekciji, mogoče enkrat poskusim, samo dvomim...

Povezava do prispevka

Čisto isto sem razmišljal sam. Raje sem imel Unchartede za penzioniste in Zelde za deco.

Pol sem probal Bloodborne in ni bilo več poti nazaj. Ostale igre so enostavno postale igralno premalo kvalitetne, da bi se kosale s Fromsoft. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Čisto isto sem razmišljal sam. Raje sem imel Unchartede za penzioniste in Zelde za deco.

Pol sem probal Bloodborne in ni bilo več poti nazaj. Ostale igre so enostavno postale igralno premalo kvalitetne, da bi se kosale s Fromsoft. :D

 

Sej pravim, mogoče probam kad na vrbi rodi grožđe ko preigram vse kar me bolj vleče kot to. :D

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:

Hypat se za igre po tem ko si preigral FROMov katalog  je tako kot da se hypaš za nove filme, Godfatherja 2 si pa že pogledal.

 

Evo, meni tudi Godfatherji niso bogve kaj - sem jih pogledal, da lahko rečem da sem pogledal in to je to, mi ne pade baš na pamet, da bi kdaj šel spet gledat. :D

Samo eno je pogledat film 2 uri, drugo je pustit 100 ur v igri, ki te ne zanima, samo zato, ker vsi govorijo, da to moraš probat...

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 28 minutami:

Še ena stvar, ki hočem vprašat, pa vedno pozabim; je še komu padu hype za FF XVI po tistem Sony Showcase trailerju? :D

Grafično so zadevo precej downscalali. Najbrž zaradi slabega frameratea v demu, ki so ga dali igrat reviewerjem.

Moram reči, da je tudi mene malo ohladilo, samo to je varianta hype 80/10, namesto 100/10. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

kako je sedaj s PS Plus naročnino? Včasih sem simpy kupil eno leto pri kakem preprodajalcu, ko so bili popusti. Zdaj pa so trije tierji, ne vidim pa, da bi kje prodajali posebej essential, extra oziroma premium.  A se sedaj le kupi top up kartico pa se iz nje potem naročnino pokrije ali kako?

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 13 minutami:

kako je sedaj s PS Plus naročnino? Včasih sem simpy kupil eno leto pri kakem preprodajalcu, ko so bili popusti. Zdaj pa so trije tierji, ne vidim pa, da bi kje prodajali posebej essential, extra oziroma premium.  A se sedaj le kupi top up kartico pa se iz nje potem naročnino pokrije ali kako?

se da dobit posebej, kukr vem

 

če hočeš isto kot je blo prej, par špilov zastonj vsak mesec + igranje iger preko spleta, kupi Essential. Baje bo čez 4 dni na PSNju popust, mislm da bi moralo bit 40 eur

če hočeš imeti na voljo igrat nekatere igre brez da jih kupiš, imaš na voljo Extra, samo se liste špilov, ki so gor, spreminjajo glede na to kok dolge licence imajo za njih. Npr. RDR2 ne vem če je bil 2 meseca, kar bi blo meni premalo časa, da bi celega preigral

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...