Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Žvrkljotron reče pred 54 minutami:

kako je sedaj s PS Plus naročnino? Včasih sem simpy kupil eno leto pri kakem preprodajalcu, ko so bili popusti. Zdaj pa so trije tierji, ne vidim pa, da bi kje prodajali posebej essential, extra oziroma premium.  A se sedaj le kupi top up kartico pa se iz nje potem naročnino pokrije ali kako?

 

Ni več fizični kartic za naročnino (kolikor vem). Tako ti preostane samo, da al plačaš naročnino s kartico ali pa pač kupiš kartico s sredstvi, ki jih naložiš na PS račun in plačaš od tam tisto naročnino, ki jo želiš.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 7 minutami:

Evo taman, kot tata na sosedo - junior me že par tednov gnjavi, da kupim NBA - letna naročnina se je že izplačala. :D

 

No ja, bo moralo biti še kaj drugega kot ta NBA, da boš spravil not letno naročnino. 60 € al kok je naročnina, NBA 2K23 sem videl v Müllerju za 19,99 € (verjetno digi še ceneje), tako da še 40 € moraš prinest not :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 19 minutami:

No ja, bo moralo biti še kaj drugega kot ta NBA, da boš spravil not letno naročnino. 60 € al kok je naročnina, NBA 2K23 sem videl v Müllerju za 19,99 € (verjetno digi še ceneje), tako da še 40 € moraš prinest not :D 

 

Kako 19,99€?

2K23?

Prejšnji teden je bila 40€...

Povezava do prispevka

NBA 2k23 za PS4 je v času promocij 20€, izven pa okoli 25-30€. Za PS5 pa v času promocij 30€, izven pa 40€. To je bilo pri prejšnji, lahko da bo nova promocija še nižja cena. V tujini se pogosto promocije pričnejo prej kot pri nas, ampak Muller tako uvaža iz Nemčije, tako da dobijo prej nižje cene.

uredilo bitje Konzolko
Povezava do prispevka
Nyrix reče Dne, 3. 6. 2023 at 11:32:

Sedaj ko so days of play in je podaljšanje naročnine na PS plus Extra 25% ceneje se mi zdi dober čas da se nabavi to: https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn-card-75-usd-usa - verjetno bom danes zvečer to nabavil, če je kdo našel še bolj ugodno varijanto za psn 75 USD card se priporočam za link :)

jaz ponavadi vse preko Enebe kupim, 63 eur za 75 dollarsov vredno kartico

Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 17 urami:

Zadnjih parkrat sem kupil pri kinguin. Se hitro najde tudi kaksna koda za popust. To rundo me je $100 kartica za psn stala dobrih 85€ z davkom. 

 

To je v bistvu zlo slaba cena. Jaz te kartice kupim med 78-82.  Za popuste moraš sevedno vedno it preko allkeyshop spletne strani.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Hvala Gatsu, sem potem kupil 75$ US creditsov preko Allkeyshop in kjer je potem parjela še koda za 14% popusta za nakup iz kinguin -  tako da je bila končna cena odtrgana iz računa 57,49 EUR - not bad :)

 

In vnesel sem kodo ki sem jo dobil in uspešno redeemal tako da all good!

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 32 minutami:

Hvala Gatsu, sem potem kupil 75$ US creditsov preko Allkeyshop in kjer je potem parjela še koda za 14% popusta za nakup iz kinguin -  tako da je bila končna cena odtrgana iz računa 57,49 EUR - not bad :)

 

In vnesel sem kodo ki sem jo dobil in uspešno redeemal tako da all good!

Holy shit po tako nizki ceni pa ne vem kdaj sem nazadnje kupil (verjetno ko je bil $ krepko manj vreden...) :w00t: Za 100$ je to preračunano 76,65€

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...