Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jest podpiram plasitnčne operacije drugače, nimam nič proti, dokler gre za popravljanje nekih napak. 

 

Maš klempava ušesa? OK operacija, zrihtaj to.

Maš povečane čarape namesto jošk. Ajde nafilej te žepe

Maš nos, kot gospa, ki je dala Sneguljčici jabolko? To je že tko, dost risky, men načeloma tud velik nos ne moti. Sanja Grohar je dala to zrihtat že zelo zgodej in je prav, da je dala.

Maš znamenje na faci iz katerega rastejo dlake? Odstrain!

Maš malega tiča? Operiraj se v žensko

Povezava do prispevka
Crimson Shadow reče pred 58 minutami:

Zgleda sem fail temo. A ni to o PS5 in ne o družinah celebritijev? :huh:

 

ta celebrity promovira PS5

ta celebrity se ukvarja z dejavnostjo, katere igra je zelo popularna tudi na PS5

ta celebrity je Slovenc, no ...malo ma tudi naših korenin :)

ta celebrity je Luka Dončič, o njem se dovoljeno pogovarjat tudi v temi: Grafične kartice

 

 

Povezava do prispevka

A vam je PS5 še grd?

 

Men ni več, tolk je mi je dober...

 

Tolk sem kritiziral PS4ko, pred izzidom, po izzidu, in PS4pro itd... Ta mi odpravi čisto vse napake.

 

Tko da če jutri Sony reče, da pa PS5 pa ne bo dobil nobene nove igre, ampak stare bodo remasterane in 60fps bi ga vseeno kupil. Bi pa potem še kako drugo konzolo, to pa ja...

Povezava do prispevka

Ja glej neki je dnar zapravljen za rnd tempesta in novega kontrolerja, neki je pa keš zapravlen za pakungo.

 

Japonska praktičnost mi je bolj pri srcu. To skatlo uporabis dobesedno dvakrat. Ko odpakiras zadevo, in ko zapakiras nazaj da pridas za pro verzijio.

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 15 minutami:

Ja osebni prevzem zna biti težava. Počakajmo da vidimo kaj je ta ultrasposobna vlada zdaj naumila. 


Tega ne bodo dirali, ker tut vse živilsek trgovine ponujajo dostavo in osebni prevzem. Sej nimas stika z osebo. Poklice te in ti pusti na stopnicah, kot med prvo karanteno

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...