Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 4 minutami:

To ni realna slika, to je neumnost skalpiranja oz. neumnost obupanosti in premalo hobijev. Tega tlelele na rumenih straneh nej.

 

pač igračarstvo je ratalo v zadnjih 5letih prava trda droga, tak je svet....kaj čmo....če model ne dobi v 5h psnja, da igra prek neta, in da grozi da ti familijo pokolje, vemo kuk je ura...tega leta nazaj ni blo...

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 3 minutami:

Jest prodam za 1000 eur kar vkljucuje zlati paket v katerem dobis 10 igrc (iz zaloge) in osebno posvetilo.

 

 

bo enak paket cca 650 flik....pa full me bo res težko dobit, kamor kol za info iger, ampak tukaj bom non stop dosegljiv.....zanimiv...ampak  le za vas, pa tudi če nč ne igram, sm delam....

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 23 minutami:

Spiderman :MM ultimate pa Demon's Souls

Verjetno bom še Sackboyja ubodu

Jaz pa bom počakal, da dobim kje bolj poceni. Čeprav sem ravnokar vidu, da ima ShopTo znižanega Sackboya na 50 GBP (ampak ne dostavljajo k nam).

Sem se odloču, da ne bom plačeval Sony next gen davka :D

Spiderman pa me enostavno na zanima. :\

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Jaz pa bom počakal, da dobim kje bolj poceni. Čeprav sem ravnokar vidu, da ima ShopTo znižanega Sackboya na 50 GBP (ampak ne dostavljajo k nam).

Sem se odloču, da ne bom plačeval Sony next gen davka :D

Spiderman pa me enostavno na zanima. :\

Nisem igral Spidermana na PS4, zato sm ga pa vzel :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...