Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Team BigBang tukaj.

Ravnokar govoru s supportom za spletna naročila. Potrjujem bigbossovo zgodbo.

Še ne vedo ali bodo trgovine naslednji teden zaprte ali ne. V primeru, da ne bo možen osebni prevzem zaradi lockdowna bodo pošiljali po pošti. Sem pa pozabil vprašati ali pošljejo dan prej, ali na dan izida.

 

Amazon.it backup plan pa bom verjetno moral skenslat, ker ne verjamem, da mi bodo dovolili čez mejo, da prevzamem  pošiljko.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jaz imam še backlog na PS4 (ki ga nisem vklopil že od marca, lol). Itak da bom PS5 tudi nabavil, ampak zakaj TOČNO bi ga rabil na day one? Razen kot darilo za punco prjatlco pod smrečico? (pubec si ga itak ne želi, ker on bi neke dodatne SSD diske, pa večje monitorje,  itd.) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

 

Amazon.it backup plan pa bom verjetno moral skenslat, ker ne verjamem, da mi bodo dovolili iti čez mejo prevzet pošiljko.


Kaj pa, če bi se zmenil, da se dobite pri meji pa ti postino konzolo sam čez ograjo vrže?

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Še ne vedo ali bodo trgovine naslednji teden zaprte ali ne. V primeru, da ne bo možen osebni prevzem zaradi lockdowna bodo pošiljali po pošti. Sem pa pozabil vprašati ali pošljejo dan prej, ali na dan izida.

Saj to se že danes ve, da bojo zaprte. Saj so prej povedali, da se s ponedeljkom zaprejo vse trgovine spet, razen živilskih.

 

Kaj tega pa ti niso povedali ali vejo koliko konzol dobijo in ali sploh si med njimi? To mi gre najbolj na živce, ker danes po moje že vsi vejo število konzol in vidijo naročila, pa je očitno samo Igabiba javila kupcem.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 minutami:

Jaz imam še backlog na PS4 (ki ga nisem vklopil že od marca, lol). Itak da bom PS5 tudi nabavil, ampak zakaj TOČNO bi ga rabil na day one?

A nismo tega že 100x obdelali. Najbolj zdaj to pali zaradi BC-ja in se nas je ogromno znebilo starih konzol, pa bomo tudi PS4 backlog preigrali na PS5... plus novejše igrice kot je recimo Valhalla, Watch Dogs, Cyberpunk... raje igrali na novih konzolah z boljšim performansom. Plus, da je nov gadget, plus prazniki, lockdown... Več razlogov pa res težko rabi človek.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@AMFJaz sem drugače še vedno v Koprski občini (Hrvatini in Kolomban). Pa tudi za Ankaran sploh ni kontrol, ker nima smisla. :D

 

Drugače pa lahko potrdim, da so šupki. Še vedno mi niso odgovorili glede predlogov občinskega grba, ki sem jih poslal pred leti.

 

obcina_ankaran03.png.894646922e92fe2a0edaa23f115c36b2.png  obcina_ankaran02.png.66af47c8b1e5d9a5d95edded61102d76.png  obcina_ankaran01.png.acfe43f2fb503b9f5ea68d507aef46c6.png  obcina_ankaran04.png.cf4ecf7d7689a65309f7f712e558d228.png

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 16 minutami:

Amazon.it backup plan pa bom verjetno moral skenslat, ker ne verjamem, da mi bodo dovolili čez mejo, da prevzamem  pošiljko.

Vlada ne bos skenslal, ampak si kot podjetnik napisal potni nalog in sel veselo cez mejo po konzolo za kakega konjzolaskega brata!

 

AMF reče pred 23 minutami:

A pa kej peče, da bodo PS5ke dobili po večini tisti, ki bodo nažigali Fife in CoDe (ne mislim tebe Gojc)

Mene peče

Koga pa mas to v mislih, ker jst si FiFa/CoD casualce predstavljam kot random capce in mulcke, ki grejo po konzolo v trgovino al pa na bolho, ne pa na dan konference refresh klikajo pri spletnih trgovcih.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 minuto:

 

 

Koga pa mas to v mislih, ker jst si FiFa/CoD casualce predstavljam kot random capce in mulcke, ki grejo po konzolo v trgovino al pa na bolho, ne pa na dan konference refresh klikajo pri spletnih trgovcih.

Teli random capci imajo ponavadi veze :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...