Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 23 minutami:

evo cifra je aktivna

 

Ya ya vem, sem okrog treh klical na plc mb ce se imajo tam in ce lahko kar pri njih dvignem, so rekli ene pol jih je slo naprej, bodo pogledli ce je moja vmes. Cez par minut klicala da je sicer ze sla naprej, ampak jo je se uspela ustavit. 

 

ne-lidlic confirmed

 

 

619542fb478d19eabc01b7d3d659df60.0.jpg

  • Račka +1 6
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Punisher reče pred 2 minutama:

Hvala za odgovor... kolicine so verjetno vseeno malenkost vecje kot npr. pri acsu ampak verjetno tudi vecje stevilo narocil... oddal narocilo pri acs-u... me je klical prodajalec nazaj in povedal da sele nekje maja 2021 🙈🙈🙈 

Lahko potrdim, da je bila količina za prednaročila večja od 6 kosov :D

Povezava do prispevka

Scalpanje folka je po eni strani res tisti najbolj pure kapitalizem - jaz imam dobrino, ti jo hočeš, daj keš.


Samo fora je, da cena produkta ni postavljena kapitalistično - tu sta zajebala Sony in MS. Dejansko bi morala biti cena zdaj višja, da bi prodali ravno toliko konzol, kolikor jih lahko naredijo. Npr. 700 evrov, potem bi pa sčasoma padala, oziroma se prilagajala povpraševanju.

 

Tisti ki se pustijo nategniti scalperjem so mi pa res največji suckerji. Če ne bi bilo njih, tudi ne bi bilo scalpinga.

 

Aja pa še to, jaz tudi ne bi imel ovire nategniti somnenjalničarja. Če sem iskren, bi še raje nategnil enega s foruma, da mu lahko tauntam še naslednjih 10 let. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

 

Ya ya vem, sem okrog treh klical na plc mb ce se imajo tam in ce lahko kar pri njih dvignem, so rekli ene pol jih je slo naprej, bodo pogledli ce je moja vmes. Cez par minut klicala da je sicer ze sla naprej, ampak jo je se uspela ustavit. 

 

ne-lidlic confirmed

 

mn3njalničar ustavil poštni kamion

 

more news at 11

Povezava do prispevka

Evo, jst sm mogu it na posto po nek paket, ne vem za ostale izpostave, ampak tlele v Siski se caka v vrsti gladko tudi do 1 uro, ker pac nesposoben folk. 

 

Tko da kdor mora osebno na posto po paket, naj gre cimprej, ker enkrat ko zaprejo, zaprejo. Sem ze dozivel zdaj med korono, da sem bil tretji v vrsti in so gladko zaprli vrata, ceprav sem cakal eno uro za kurcev prevzem.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

 

Ya ya vem, sem okrog treh klical na plc mb ce se imajo tam in ce lahko kar pri njih dvignem, so rekli ene pol jih je slo naprej, bodo pogledli ce je moja vmes. Cez par minut klicala da je sicer ze sla naprej, ampak jo je se uspela ustavit. 

 

ne-lidlic confirmed

In kaj si napisal na uno potrdilo za prehajanje občin? :D

Povezava do prispevka
Avion reče Pravkar:

Evo, jst sm mogu it na posto po nek paket, ne vem za ostale izpostave, ampak tlele v Siski se caka v vrsti gladko tudi do 1 uro, ker pac nesposoben folk. 

 

Tko da kdor mora osebno na posto po paket, naj gre cimprej, ker enkrat ko zaprejo, zaprejo. Sem ze dozivel zdaj med korono, da sem bil tretji v vrsti in so gladko zaprli vrata, ceprav sem cakal eno uro za kurcev prevzem.

A to ob Kino Šiška? Ta pošta je prizadeta, z ženo uporabljava codename "nihilistična pošta". Namreč sem bil parkrat priča odnosu do uslužbenk, ki bi ga komot označili za nasilje :D

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 6 minutami:

Ob enajstih: tragedija, ustrelili poštnega uslužbenca. Pri zasegu premoženja domnevnega storilca odkrili nasilne videoigrice

Ćamir ti imaš precej izkušenj z ublock (jaz nisem niti znal usporobit, da mi slabhuja nebi kazalo kot avtorja teme :) ) A se lahko kako naštima, da mi določenih tem sploh ne kaže? Mam ene 2 al 3 teme v tej kategoriji nagledane (zdaj smo v eni od njih), ki bi jih rad blokiral za določen čas. Hvala.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

A to ob Kino Šiška? Ta pošta je prizadeta, z ženo uporabljava codename "nihilistična pošta". Namreč sem bil parkrat priča odnosu do uslužbenk, ki bi ga komot označili za nasilje :D

Ja. 

 

Pac res me najbolj razpizdi to, da vsakic, ko narocim kaksen paket, dobim samo obvestilo. Nazadnje mi je postar se lagal, da mi je zvonil, pa se mi je dobesedno spipalo.

 

Pac res grozna izkuznja, 1/10, upam, da imate to kje drugje bolje urejeno, ker res ne privoscim nikomur, ki se ze tako ali drugace mora zajebavat s posto, potem pa da mu se pred nosom zaprejo.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 24 minutami:

DVD je mega pošten tip

 

Za Gojca sicer mislim, da ne bi imel posebnega problema s tem, da nekdo postreli uporabnike konzolca, ampak mislim da pa PS5 bi pa vseeno zdilal kolegu :D

 

No ja, ti kar misli, jaz se pa zelo živo spomnim, kako kvalitetno ga je uporabnik Gojc tukajle fejkal, da ga PS4 Pro ne zanima in da je brez veze nakup... nato pa je na dan izida nabil fotko ps4 pro konzole in comment, da je pač lagal, da bi ostale odvrnil od nakupa in da bo ziher dobil svojega :D:D :D 

 

 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 33 minutami:

UI in izkušnja, ko jo prižgeš, pa zelo smooth. Moram reči, da so konzole končno dohitele sodobnost. Po PS4 sem imel glede UI-ja še zmer filing, da je nekaj iz leta 2007. Zdaj je malo drugače, fino, podpiram

Jst ne najdem kje je bliznjica do trenutno aktivnih downloadov.

 

Moti me tudi da ni na home screenu igrice katere ploscek imas trenutno v pogonu.

 

Lahko da slabo vidim.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...