Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz sem sprobal Fallout 4 - res crap performance, ko se suces okoli svoje osi vidis vsak frame posebej. Pass. 

 

Probal sem se days gone - obratno kot F4, izgleda noro lepo, se vidi da so delal na tem. Sem si zloadal sejve iz clouda ampak se ne prikazejo v igrici, any ideas? Al bi mogu prav disk od ps4 insertat? 

Povezava do prispevka

Uf jaz sem probal par stvari.. na hitro.. uni cabel not sem sekar preprican da ni hdmi 2.1.. zadnjic sem gledal nek video in je tip reku da ni.. pomoje ni, Sony zaglumu.. ker ko dam CoD 120hz output, mi izklopi HDR.. tako da jutri nabavom upajmo proper kabel in da vidimo to.

 

Pol.. Ko sem po CoD dal s5 not CD od Demon Souls mi je zacelo s5 kopirat na novo igro wtf..

 

V glavnem ja.. par stvari je se za videt, mislim par se dosti.. 

 

Pa tam v settings.. storage app setting al neki takega imaste profil presete, si lahko nastimas defoult al performance.. npr.. za CoD mores tam nastimat performance, da ti outputa 120hz.. 

 

Je pa igrat CoD na 120hz oz fpsjev vsekakor zelo ql.. ko das nazaj 60 se kar opazi ma se hitro navadis

 

Zdaj me zankma ta kabel, ce bo pol delal HDR na 120hz al wtf.. pa da mi mora se enkrat kopirat DeS je tudi krneki, upam, da se ne bo ponavljalo al da kaj ne brikne lol

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Probal sem se days gone - obratno kot F4, izgleda noro lepo, se vidi da so delal na tem. Sem si zloadal sejve iz clouda ampak se ne prikazejo v igrici, any ideas? Al bi mogu prav disk od ps4 insertat? 

 Jaz mam isti problem z watch dogs 2. sejvov s clouda ni v spilu, edina opcija je new game

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

uni cabel not sem sekar preprican da ni hdmi 2.1

 

Ma kabel je 99% hdmi 2.1. Zdej al nimaš full odprt port al pa ima kaj veze spodnji video.

 

"Sony PS5 HDMI 2.1 Bandwidth is Capped at 32Gbps (vs Xbox Series X 40Gbps)"

 

 

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka

A je kdo probal kak špil k je prej na 30FPS mel drope ala kak dark souls 3? A je na unlocked 60 drugačen filing igrat? Kaj pa Demon Souls, a je to odklenjeno na 60FPS?

 

Ma sm se na hladno stuširal včer ko sm igral Shadow of war na PS4pro in se mi je nekaj zdel čudno... doker nisem za foro istega špila probal na kompiču. Fakin 30FPS in PS. Izgubil sem nedolžnost, ker očitno v lajfu nisem veliko igral na 30FPS ali pa na ostalih špilih k so (zagotovo) lavfal na 30FPS tega nisem tolk opazu.

 

Strah me je kupit Cyberpunk na PSu. Mam filing, da ga bom rajši na steamu.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Ps5 launch je torej praznik primerljiv s trgatvijo

Hujse.. uno je vsako leto, to je redkeje kor OIgre

 

Sicee pomoje zanj je vsaka prilozmost dobra za malo zapret.. sploh ce ga folk nonstop klicari in utruja kje je PS5

 

Pomoje najboljse zapret ko zdaj ima sam kup enega dela za nic

Povezava do prispevka
shure reče pred 37 minutami:

A remote play na PC je že kdo probal? Tole bi bil kar life saver občasno, da lahko pustim ženi TV in špilam v miru.

 

Sprobal zdajle, PS5 in PC priklopljena na Gbit mrezo, stream zajemal z wiresharkom.

V Remote play aplikaciji je max resolucija streama se vedno 1080p :no:,  frame rate se ne da nastevit, konzola avtomaticno izbere framerate od igrice.

 

Sprobal Demon's Souls na hitro:
- ce imas cinematic mode (game render=2160p@30hz) = video stream 1080p@30hz = 6,5Mbit
- ce imas performance mode (game render=1440p@60hz) = video stream 1080p@60hz = 12Mbit

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...