Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

total reče pred 24 minutami:

Evo ker si glih dal A1 iztocnico naj kot zanimivost povem, da me je prek ene veze prosila agencija ki jo majo za digitalni marketing, ce jim posodim PS5 za tri dni, kao da nardijo recenzijo in promo za A1.

 

Sm zavrnil k se mi ni dal ukvarjat s tem (predvsem brisanje svojga racuna in ze posnetih stvari dol in pol spet nazaj gor).

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 minuto:

Evo ker si glih dal A1 iztocnico naj kot zanimivost povem, da me je prek ene veze prosila agencija ki jo majo za digitalni marketing, ce jim posodim PS5 za tri dni, kao da nardijo recenzijo in promo za A1.

 

Sm zavrnil k se mi ni dal ukvarjat s tem (predvsem brisanje svojga racuna in ze posnetih stvari dol in pol spet nazaj gor).

reku bi jim da ga prodaš za 2k :D

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Pravkar:

Evo ker si glih dal A1 iztocnico naj kot zanimivost povem, da me je prek ene veze prosila agencija ki jo majo za digitalni marketing, ce jim posodim PS5 za tri dni, kao da nardijo recenzijo in promo za A1.

 

Sm zavrnil k se mi ni dal ukvarjat s tem (predvsem brisanje svojga racuna in ze posnetih stvari dol in pol spet nazaj gor).

 

keri absolutni klošarji :D Niti enga PS5 jim niso mogl zrihtat, a kao jih prodajajo.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 10 minutami:

Evo ker si glih dal A1 iztocnico naj kot zanimivost povem, da me je prek ene veze prosila agencija ki jo majo za digitalni marketing, ce jim posodim PS5 za tri dni, kao da nardijo recenzijo in promo za A1.

 

Sm zavrnil k se mi ni dal ukvarjat s tem (predvsem brisanje svojga racuna in ze posnetih stvari dol in pol spet nazaj gor).

 

V tem primeru je to tudi dosti sramota za Grey, ker so res jebeno velika agencija z res nenormalno velikim številom geek hipsterjev, da vsaj eden nima PS5 naročenega :D:D 

Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 11 minutami:

Napaka, 500€/ dan pa roka.

 

Kastor reče pred 11 minutami:

reku bi jim da ga prodaš za 2k :D

So bli pripravljeni na kompenzacijo z alkoholnimi pijacami (i shit you not) sam seveda ne v protivrednosti takih stevilk.

 

Ezoterik reče pred 11 minutami:

keri absolutni klošarji :D Niti enga PS5 jim niso mogl zrihtat, a kao jih prodajajo.

Te k sm bil jst z njimi v kontaktu so itak zunanja firma in je logicno da nimajo kr pr roki, sam ce jih A1 najema za to bi jim res loh enga dal na posojo :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...